Есента пристига вече, а мама знае пола на Януарското човече ..7

  • 31 190
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 488
Ех... 10 години!  Heart Eyes С моя мъж правим 4 години брак тази година...
Честит празник, Тръст!
Значи казвате, че не сте усетили времето.... Явно наистина лети бързо...

# 61
  • Мнения: 636
Благодаря ви момичета  Hug
Да Тръст, не ми се размина мъжкото съжителство  Mr. Green Бог да ми е на помощ !  Mr. Green
Ти имаш опит, ще даваш ценни съвети  Grinning
Честита годишнина, не било много а ? Ние с моя след дни правим 4 месеца  Grinning

И аз дрехи няма да купувам за мен, карам си с моите, преди ми бяха по - свободни, сега ще ги поопъна, но здраве да е ! Тези за бременните... Ъъъммм не ми харесват...  Rolling Eyes

# 62
  • пловдив
  • Мнения: 187
Благодаря ви момичета  Hug
Да Тръст, не ми се размина мъжкото съжителство  Mr. Green Бог да ми е на помощ !  Mr. Green
Ти имаш опит, ще даваш ценни съвети  Grinning
Честита годишнина, не било много а ? Ние с моя след дни правим 4 месеца  Grinning

И аз дрехи няма да купувам за мен, карам си с моите, преди ми бяха по - свободни, сега ще ги поопъна, но здраве да е ! Тези за бременните... Ъъъммм не ми харесват...  Rolling Eyes

Не се коси за момченцето, тръст ще ти каже, че няма по-обичана и по-обожавана от мъжката майка. Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 205
Тръст честита годишнина  Hug.

Аз от сега се чувствам като слон, на моменти толко мъчно ми става..... Ама само детето да се роди и се заемам със свалянето Grinning.
Моето бебе стана мн мързеливо от няколко дни го усещам по 1 път на ден, а понякога не го усещам, чак на моменти му се дразня и си бутам корема ама то нали е инатче и не се обажда. Mr. Green

# 64
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
И аз се присъединявам към твърденията за мъжката майка - за един мъж майка му винаги си остава номер едно, колкото и да ни се иска да изместим този образ като се омъжим.

Звездичке, какво да се прави, има си екшън около мен, а сега вече сме и пълна къща, а като започне учебната година с всичките му екстри -айкидо, английски, танци и какво ли още не... съвсем няма да се спирам. Ама по-добре, че аз иначе изпадам в депресия. Иначе за обяд те мисля редовно, ама още не мога да сколасам.  Embarassed

Танците - ходя на народни танци. Има си бая скачане и натоваряване, но аз уж се пазя, почивам, не подрипвам като луда. Много добре ме зареждат.

# 65
  • Мнения: 636


Танците - ходя на народни танци. Има си бая скачане и натоваряване, но аз уж се пазя, почивам, не подрипвам като луда. Много добре ме зареждат.

Ох, обожавам ги !!!  Heart Eyes Играла съм 7 години в БГ и така ме е яд, че вече няма къде  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 49
Привет,момичета.Имам проблем от близо 2 седмици....ми се надува много левият крак,направо е кошмарно,не мога даже и джапанки да обуя.Ходих на лекар,пуснаха ми изследвания,установи се,че имам някакви бактерии,сега в понеделник ще ми правят урокултура,но до тогава,никой нищо не казва.Даже не ми предписаха и нещо за спадането на този отток от крака.Лекарката мълчи/АГ-та имам предвид/,и аз започнах да се притеснявам...от неизвестното.Четох в итнернет,че е нормално,но едва в последните 2 месеца....на друго място из форумите прочетох,че се пиело ударна доза концентрат/чай от липа и сега от 3-4 дни си правя в нас и пия,не мога да кажа,че не ми е подут крака,но да---виждам разлика,по малко подут е.Моля ви,кажете на Вас надува ли ви се левият крак?Какво ви казаха вашите Аг?Страхувам се,защото мълчи и не зная дали това е опасно за мен и бебето...до преди малко се"образовах" в интернет за това що е то урокултура и за какво се прави,но не мога да разбера дали от тези "бактерии" може да ми се надува само 1 крак... newsm78

# 67
  • Мнения: 168
Здравейте,
честита годишнина на Тръст. Цял живот така да си празнувате...
 Iggiberry, благородно ти завиждам, аз танцувам народни танци във Франция, но се наложи да спра всичко, особено след появилите се проблеми. Не си и представям да скокна и рипна дори и веднъж...браво на теб, това поддържа и формата и духа!

За дрехите, то вярно аз я подех тази тема...аз определено не мога да си позволя да стоя без дрехи, тъй като нито един панталон не ми става, коремът ми е огромен, и никога не съм носила широки дрехи. В началото на лятото, знаейки за бременността си купих 2-3 рокли по-широчки в кръстта, но те са летни, а скоро буквално няма да има какво да обличам...много ми е тъпо!
 Павличенка, ще прочета статията, аз лично много бих искала да сторя всичко необходимо още от сега и да избегна неприятни последствия.

# 68
  • Мнения: 31
Здрвейте мами и от мен Simple Smile.
Благодарности на Никид   bouquet за новата ни темичка. Пожелавам на всички само хубави новини!
Аз съм на ФМ на 10.09 и чакам с нетърпение да разбера пола и се моля всичко да е наред.
Аз мисля за зимата да пия 100% био сок от ацерола, последните две години се разболявах от гнойна ангина.
Моя корем също е по-голям, и пълнея в лицето и ръцете Sad.
Страхотни новини Маймунке  Hug
Честита годишнина на Тръст  Heart Eyes.

# 69
  • Мнения: 832
sheri85 ,

пиеш ли магнезий? аз също имам болки и ми се подуват краката, сега откакто пия магнезий, нещамалко се оправиха, но и аз мисля да искам урина и кръв, за да видим дали няма още нещо. Ако не си взела магнезий, купи си от този на прах, бързо действа и облекчава болката  Hug

Дано съм ти била полезна

# 70
  • Мнения: 205
Този магнезии е ужасен изписаха ми едни хапчета дето се разтварят във вода и няма такава гадост  Confused. Иначе на мен пък пръстите на ръцете ми се подуват сутрин не мога да ги свия

# 71
  • Мнения: 19
Здравейте мами!Много хубава тема!  Simple Smile Ох аз отдавна не бях излизала на дълги разходки,е днес ми се наложи и осъзнах колко ми е трудно ,много се измарям направо ужас, а аз много обичам да вървя! Явно коконата взе да ми тежи хихихи не ми се  мисли за по нататък! Но дано само това да ми е проблема!  Simple Smile  Hug

# 72
  • Мнения: 326
Здравейте мами   bouquet

Тъкмо се връщаме от ФМ, пола пак не го разбрахме... беб си беше обърнало гръбчето. Доктора каза, че май е момиче като му гледа седалищните костички там, но не е на 100 %... отново ще чакаме, а така исках да си купя нещо  Crossing Arms ММ вика "нали щял да се види" аз му казвам, че то си обърнало гръбчето, няма как...и той "а защо не легна да те гледа през гърба"  newsm78  паднах от смях  Joy пак че не се изцепи пред доктора  Crazy Иначе всичко му е наред на беб, отговаря си на седмиците. Да ви кажа какво ми каза доктора за това, че някой дни не го усещам много, много - просто заставало с гръбче към външната страна на корема и не може да усетим като ни рита отвътре... нещо такова ми обясни. Затова понякога по-леко се усещало, защото не ритало "на място"  Peace

Народни танци съм танцувала 15 години... от както съм бременна само два пъти играх право хоро, на бала си общо взето. Иначе не смея..  Simple Smile

Честита годишнина на тръст  Hug

Днес влезнах в един магазин за бременни, бях решила да си купя дънки такива специални нали.. да си имам и аз нещо спец за бременни, тц 60 лв просто не ми се откъснаха от портмонето  Naughty Как може едни обикновени дънки да са 25-30 лв, а тези за 60?!  #2gunfire Купих си един клин... 30 лв, уж за бременни, просто ми стана неудобно и го взех  Crazy а има клинове за по 6-7 лв... можех 5 да си купя  Crossing Arms Не ги мърморя парите, дадох ги, ама ме е яд, че като видят бременна жена и гледат да я оскубят яко.... Мисля да не се оглеждам за нищо специално за бременни повече.....  ooooh!

# 73
  • Мнения: 335
Привет и от мен! Хич не ми остава време да пиша, защото още ходя на работа и предавам на заместничката ми. Панталон за бременни си купих миналата седмици от Уайкики, имаше някакво намаление и го взех за 27 лв. Утре сме на ФМ, нямам търпение да го видя малчо Simple Smile

# 74
  • Мнения: 326
Момичета, срам не срам, ще питам...  Embarassed Как се справяте с окосмяването от кръста надолу.... по онова място, по краката... мен вече ми е трудно, ММ се ослушва, неще да помага /да не ме порежел  ooooh! / та се чудя как се справяте вие  Embarassed  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт