ПАРИЖ 9

  • 55 033
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Луната
  • Мнения: 3 211
А този, който е в 16 район на Адрес: 31 rue de Passy, до метро станция Passy не Ви ли харесва като местоположение? newsm78
 Нали 16 район е много хубав? И е близо пак до Сена и Айфеловата кула

След третия апартамент, това е следващия поред, който и вътре като интериор ми допада (но е най-скъп от 3-те).  Много е близо до Трокадеро, а от там се открива страхотна гледка към Сена и Айфеловата кула.
Вторият нещо не ми хареса (аз бих го зачертала).


# 31
  • София
  • Мнения: 690
roje22, не разбрах колко души сте..., но този ми се струва близко до коментираните http://www.homeaway.co.uk/p6438506. Има само висок депозит и не е точно мой стил, но за 3 дни става Simple Smile

# 32
  • Мнения: 743
и аз съм от любителите на париж,за мен много специален и неповторим град-толкова романтика,живот ,гледки и култура не знам къде другаде има.

пак ще съм там след две седмици за няколко дена в любимия ми квартал около люксембурските градини,там намирам най-интересна атмосферата -много заведения,оживено е особено вечер,много млади хора има заради сорбоната което го прави уникален.

ако намерите място , този хотел е много романтичен http://www.hotel-grandes-ecoles.com/

# 33
  • София
  • Мнения: 1 841
Woman In White, Ranick, много Ви благодаря за мненията Hug 2 души сме. Simple Smile Пробвахме да пътуваме 4 ма преди месец, но нещо не ми понесе навалицата Joy Все едно бях на организирана екскурзия и аз бях екскурзовода Joy и то без да го искам да е така.
Ето че освен първият до Трокадеро, за който не се оставя депозит при пристигането получих одобрение от собствениците за още два апартамента. За третия от предишното ми включване получих отказ. Било късно.
Ето и тези два. Изключително много разчитам на мненията Ви. Вашите, на Мимии и на други, които ще се включат, за да реша и довечера да плащам, за да престана да се главоболя с жилища Joy
Ето първият, който е моят фаворит. За 228 евро да отседна до Шанз-Елизе си е просто супер, поне за мен:
https://www.airbnb.com/rooms/2884231?checkin=11%2F14%2F2014& … s=2&locale=en
Ето и вторият. На отлично място също. На метростанция Cambrone. Току до Марсово поле Peace Също за 228 евро, но искат депозит 200 евро при пристигането и като не счупя нищо ще ми го върнат. Разбира се бих могъл да се договоря да не давам както стана във Венеция.
https://www.airbnb.com/rooms/1741441?checkin=11%2F14%2F2014& … 014&locale=en

Чакам мненията Ви кой от трите апартамента да взема: Трокадеро, Шанз-Елизе или на 500 м. от Марсово поле и да плащам Peace

# 34
  • Мнения: 6 031
...
Ето и тези два. Изключително много разчитам на мненията Ви. Вашите, на Мимии и на други, които ще се включат, за да реша и довечера да плащам, за да престана да се главоболя с жилища Joy
Ето първият, който е моят фаворит. За 228 евро да отседна до Шанз-Елизе си е просто супер, поне за мен:
https://www.airbnb.com/rooms/2884231?checkin=11%2F14%2F2014& … s=2&locale=en
Ето и вторият. На отлично място също. На метростанция Cambrone. Току до Марсово поле Peace Също за 228 евро, но искат депозит 200 евро при пристигането и като не счупя нищо ще ми го върнат. Разбира се бих могъл да се договоря да не давам както стана във Венеция.
https://www.airbnb.com/rooms/1741441?checkin=11%2F14%2F2014& … 014&locale=en

Чакам мненията Ви кой от трите апартамента да взема: Трокадеро, Шанз-Елизе или на 500 м. от Марсово поле и да плащам Peace


Роже, ако адреса на първия е верен, то скачай там.  Laughing
Където и да ходиш през деня, ще се връщате после към апартамента, а вечер по това време на годината откриват коледния базар и има много хора, греяно вино и т.н.
За съжаление, мисля, че ще пропуснете да видите коледната украса по Шанз Елизе, но може да засечете някой от тестовете поне.  Laughing
Удобен е и транспорта.
Става преспокойно за разходки пеша до късно.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 841
Мимии Hug Верен е адреса!

# 36
# 37
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Роже, този до Шанз-Елизе е на страхотно място. Малко мъничък, но в Париж апартаментите, стаите в хотелите са все малки. Прочетох и отзивите на гостите. Всички са доволни от мястото, апартамента и хазяите.
Мисля, че и ти на този си се спрял и не му мисли много. В апартамента ще си за една нощувка.
На Шанз-Елизе има едно кафе от веригата Paul, където съм пила най-евтиното кафе в Париж.  

Последна редакция: пт, 05 сеп 2014, 17:46 от Woman^In^White

# 38
  • София
  • Мнения: 1 841
Woman In White, много благодаря Hug Абсолютно си права. Няма да му мисля и плащам този Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 690
Да, перфектен е апартамента, дори си го запазвам и ще чакаме roje22 да ни каже от първа ръка как е  Simple Smile

# 40
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 635
Аз ако може малко като черна станция  Grinning - от снимките изглежда, че май банята/тоалетната в апартаметна до Шанз-Елизе няма твърда врата, а е зад перде  newsm78. Та, ако не ви притеснява да споделяте този момент от ежедневието, е ОК  Peace. Има и друг момент - питайте предварително дали тоалетната е в апартамента, защото има случаи да е обща на етажа  Peace.

(а имам директен поглед върху този тип удобства, защото навремето имах гадже, което живееше точно в такъв тип жилище: под парижките покриви, без асансьор и с баня/тоалетна зад перде... ех, младост, ех спомени  Sunglasses)

# 41
  • Мнения: 6 031
Ех, Роца, каква си наблюдателна.  Hug

Напоследък попадам на хотели от по-скоро висок ценови клас, в които банята/душкабина е разположена почти централно в стаята. Цялата стъклена а насреща леглото - романтика, а?  Laughing 

# 42
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Роца Hug винаги даваш полезни съвети... Аз мисля, че едва ли банята ще е от тип обща за етажа. Пише, че има баня (не пише, че е споделена), а и все някой от отсядалите в този апартамент щеше да го коментира. Но виж за завеската не съм го знаела, че съществува и такава вероятност Laughing

# 43
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 635
Мимии, то години четене на обяви за парижки апартаменти си дават отражение Simple Smile. В много от старите жилищни сгради има тоалетна напр. в апартамента, но няма баня... Та всичко се гледа под лупа Simple Smile.

Скрит текст:
Иначе това е май нова тенденция в обзавеждането - ваната на средата на стаята. Един колега ми разказваше как запазил стая в супер жит за романтичен уикенд с приятелката си. С лукс - джакузи в стаята и шампанско. Та решили те вечерта да се инсталират в джакузито и да гледат филм, пиейки шампанско. Ама от джакузито такава пара се дигнала (дайствието се развива през зимата), че от един момент нататък  не виждали екрана  Laughing

Woman In White, имам предвид тоалетната да е на етажа, не банята. Защото има и такива случаи - душ-кабина в стаята, а тоалетната - на етажа (лично видяно, точно в сграда на пряка на Шанз Елизе...е, вярно, преди доста години). Видях, че пише, че има баня, но да си предупредя. Човек винаги може невинно да пита собственика напр. дали тоалетната е самостоятелна или е в банята  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 690
 Joy Обичам я тази тема - любов, джакузита, пара се вдига..! Първият път бях на хотел, но сега покрай вас вече си избирам апартамент....за някой бъдещ момент. Какво ще кажете за този: http://www.vrbo.com/445743 ? Няма джакузи и е скъпичък, но като местоположение май е добре?

Общи условия

Активация на акаунт