ПАРИЖ 9

  • 55 066
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 031
Ranick, аз съм от тези, които винаги отсядат в хотел.  Grinning
И сега съм запазила хотел на познато място.  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 690
Мими, важното е да ми се случи пак един ден.... тогава те послушах за хотел на левия бряг и съм безкрайно благодарна, ама пусто да остане все скъпички харесвам  Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз ако може малко като черна станция  Grinning - от снимките изглежда, че май банята/тоалетната в апартаметна до Шанз-Елизе няма твърда врата, а е зад перде  newsm78. Та, ако не ви притеснява да споделяте този момент от ежедневието, е ОК  Peace. Има и друг момент - питайте предварително дали тоалетната е в апартамента, защото има случаи да е обща на етажа  Peace.

(а имам директен поглед върху този тип удобства, защото навремето имах гадже, което живееше точно в такъв тип жилище: под парижките покриви, без асансьор и с баня/тоалетна зад перде... ех, младост, ех спомени  Sunglasses)
Роца, благодаря Hug Послушах те! И изпратих въпрос на Александър. Директно, а не завоалирано си го попитах. Има ли WC в апартамента? Като преди това го успокоих, че сме избрали неговия апартамент и ще платя веднага след като прочета отговора му Grinning
И да не забравя да ти благодаря за описанието на кварталите в Париж. Еее, няма толкова добро описание в нито един пътеводител! Peace
Ranick, ако отседнем в него ще ти разкажа подробно, вкл. и със снимки заслужава ли си или не! Simple Smile
Мимии, миналата година имахме щастието да отседнем в такъв хотел в Сингапур. След два дни в Марина Бей Сандс се преместихме в нещо по-евтино и близо до автобусите за Куала Лумпур, че щяхме да пътуваме рано сутринта. Като се оцъкли тази стъклена баня и до нея пак стъклена тоалетна в средата на стаята  в четиризвездния Bay hotel Singapore ела да видиш Joy Три дни просто мъкааааа Joy

# 48
  • Мнения: 1 375
Здравейте отново Simple Smile Платих онлайн четири билета за шаъла от Буве до Париж и обратно. Разпечатах 4 листа А4. Тях ли трябва да представя в самото бусче?
И въпрос 2 относно Батобус- корабчетата по Сена. Не видях в сайта им колко продължава една цяла обиколка. И билетчето за тях за цял ден ли важи? Т.е. ако си купим билет, можем ли да слизаме на всяка спирка, за да разглеждаме забележителностите и после да се качваме на друго корабче от фирмата, за да стигнем до следващата забележителност без да ползваме метро, автобус или кракомобила? Ако може, какво е нужно - просто на всяко качване да показваме билетчето, което сме си купили от първата спирка ли?

# 49
  • Луната
  • Мнения: 3 211
И въпрос 2 относно Батобус- корабчетата по Сена. Не видях в сайта им колко продължава една цяла обиколка. И билетчето за тях за цял ден ли важи? Т.е. ако си купим билет, можем ли да слизаме на всяка спирка, за да разглеждаме забележителностите и после да се качваме на друго корабче от фирмата, за да стигнем до следващата забележителност без да ползваме метро, автобус или кракомобила? Ако може, какво е нужно - просто на всяко качване да показваме билетчето, което сме си купили от първата спирка ли?

За тези ли става дума:
http://www.batobus.com/english/Batobus-navettes-promenade-paris-seine-tarifs.htm
Ако е за тях има еднодневни/двудневни билети и можеш да слизаш и да се качваш колкото си искаш в рамките на ден/два Peace

# 50
  • Мнения: 9 201
Тях ли трябва да представя в самото бусче?
Змимка
Да

# 51
  • Мнения: 1 375
Благодаря Simple Smile

# 52
  • Мнения: 860
Здравейте!Посещавал ли е някой от Вас магическия музей http://www.museedelamagie.com/ и музея на шоколада
http://www.museeduchocolat.fr/en/.Струват ли си местата за посещение с деца или да си спестим еврата?Може ли да ми кажете ориентировъчни цени на напитки,сандвичи,пици в близост до туристическите места и изгодни места за покупка на сувенири? Simple Smile

# 53
  • Габрово
  • Мнения: 94
Здравейте, като четох темите за Париж срещнах нещо за нов аквариум близо до Дисниленд. Има ли такова нещо и ако може инфо за него.

# 54
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте, като четох темите за Париж срещнах нещо за нов аквариум близо до Дисниленд. Има ли такова нещо и ако може инфо за него.

Може би това имаш предвид?

SEA LIFE Paris Val d'Europe

 

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 94
Да, благодаря. А някой посещавал ли го е? Струва ли си да се ходи до там или този до Трокадеро е по-добър?

# 56
  • Мнения: 1 401
За хората, които летят с wizz air на 15 октомври промениха датите за 13 октомври. Имайте го предвид!

# 57
  • Ловеч
  • Мнения: 115
Здравейте, и ние имахме резервирани билети за Париж за 19.10, но вчера получихме имейл от Wizzai за промяна на полета... Sad и  се наложи да сменим датата за 17.10. и сега трябва да отменя резервацията на хотела и да търся нов. Много неприятно... също така и е сменен часа на пристигане 20:15мин.

# 58
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Здравейте, и ние имахме резервирани билети за Париж за 19.10, но вчера получихме имейл от Wizzai за промяна на полета... Sad и  се наложи да сменим датата за 17.10. и сега трябва да отменя резервацията на хотела и да търся нов. Много неприятно... също така и е сменен часа на пристигане 20:15мин.

За 19.10. си има полет newsm78 Да не е от 15.10. ?
Отменят полетите от сряда 08.10., 15.10. и 22.10. доколкото виждам

# 59
  • София
  • Мнения: 1 845
А такаа Mr. Green Уиз еър какви са тези щуротии дето ги правят.
Съжалявам за тези, на които е сменен полета Sad.
За сега за нашия на 14 ноември май няма нищо. Дано няма, че вече освен полета сме платили и апартамент, и входове за Айфеловата кула, и Лувъра. Май ще стоим на тръни докрая...
Да питам, че още нещо не се ориентирам добре newsm78.
Има ли забележителности в 3,4,5 зона (освен Версай и Дисни)? Че мисля да купуваме дневни карти за транспорта за 1 и 2 зона.

Общи условия

Активация на акаунт