Мързеливи красавици - 37

  • 53 454
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Добро утро, притита!
Навикът е лошо нещо - ето и днес станах в 7!


"Моето богатство са хората около мен, защото ако човек е сам на света, няма как да е щастлив."
Джоко Росич


След малко ще излизам - да купуваме подарък - довечера сме на юбилей....
Иначе мисля да се отдам на почивка с книга - и "Хиляди сияйни слънца" и "Чест" ме очакват....

Все не ми остава време.... за любимото занимание!

 *Bubble*, много хубав лак!
Аз - сега през есента - редувам червените нюанси.

Хубав съботен ден!

# 661
  • Мнения: 189
Добро утро красавици,
от 8 съм на крак - оправих къщата, изхвърлих боклука, разни мазни тави ги изтърках.

Искам да живне малко косата ми. Кажете ми как, не е  мн удобно да си плескам маски на главата (малко е пренаселено тук и не ми е удобно пред всички съквартиранти да се разхождам с маска). Ако ви е удобно да ми кажете някакви козметики да си купя, около мен има козметични магазини  и тези най-известните марки ги има.

# 662
  • Мнения: 13
Привет на всички хубави девойчета от всички /кой ти гледа/ набори! Момичета, моля за съвети, защото съм в питанка и чуденка с много ???????  newsm78 #Crazy Работата е там, че след две седмици ще ми гостува моят син и не искам да ме види след толкова време като олице Praynigтворение на синдрома лелка..   Не е от суета, а просто обич, не искам да си мисли лоши неща за живота ми далече от неговия живот... Има време за отслабване /как ли /, за дълбоко почистване на лице /парно или сухо/, и не знам... Искам да си отиде от мен спокоен, че всичко е наред. Не че някой някога е свидетелствал, че всичко, ама всичко му е наред, ама това е обичта...  bouquetДве седмици и готовност за всякакви експерименти ! Очаквам съветите ви и предварително благодаря!     Имам час за фризьор и боя за коса! Знам, че разбирате....  bouquet

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Красавички отчитам се с епилатор, маска на лицето, по-късно и обичайните неща преди лягане.

Чакам с нетърпение да се изнижат часовете до мача с Кобрата и силно вярвам в победата на този българин! newsm44 newsm44 newsm44  Вие ще гледате ли мача?

tryxi , не знам на каква възраст си, но ще дам няколко съвета, които във всяка ситуация биха ни се отразили добре  Peace
Отслабване за две седмици, предполагам няма да се случи. Добре си предприела мерки с фризьора.
Отдели време и за маникюра. Всяка вечер слагай крем на лицето, през ден-два прави маска. 3-4 дена преди големия ден може да отидеш на козметик да почисти лицето и да направи терапия някаква. В самия ден сложи лек грим и огромна усмивка, сигурна съм, че всичко ще е ок. Опитай да си наваксаш със съня, ако не ти се събират осем часа на нощ спане, защото безсънието си оказва влияние.

# 664
  • Мнения: 13
Благодаря, Деси!Трябва здравата да се нахъсам, че инак сраааам... от самата себе си...

# 665
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Ох, и аз се опитвам да се надъхам да се преборя вече с кг - 5-6-7....

# 666
  • Мнения: 596
Записвам се с много процедури от вчера... направих си една маска за косата с едно кокошо яйце, две патпадъчи, прясно мляко, желатин, какао, канела, зехтин и масло от чаено дърво. Като се намазах, си направих парна баня на лицето, като в тенджерата бях сложила пакетче чай лайка и малко зехтин. Ексфолиант от захаросан мед, с малко сода, смляно кафе и две капки клеева тинктура и накрая маска от авокадо и банан (признавам, че правих мус на децата и остана) и 3 капки масло от чаено дърво... После направих обратното миене на косата, но завърших с протеинова маска  Rolling Eyes
Днес съм две идеи по-хубава от вчера  Blush
За спешна кола маска съм, ама съм с две болничета вкъщи, включително и аз съм болничка и ще ходим на лекар, та май ще си космея и днес  :xar

Хубав ден на вас, прекрасници  Hug

# 667
  • Мнения: 189
Привет от мен,
трикси, ще се справиш. Важното е да излъчваш спокойствие, той синът ти си те обича каквато си,така че как изглеждаш едва ли е най-важното нещо за него.
Отчитам маска за лице, кремове, да изгладим малко бръчките.
Хубав ден от мен

# 668
  • Мнения: 373
Здравейте  Hug
Нижат ми се дните почти неусетно напоследък. Докато се обърна и заминаха и събота и неделя  ooooh! Изкарахме добре, починахме, ходихме на детски РД, такива спокойни работи. Разкрасително нищо особено. За първи път спах с масла на косата, не съм доволна, другия път ще си ги държа по няколко часа и това е  Confused
Деси, гледах и Кубрат и Крисия. Зарадвах се много на децата, но често казано се надявах Кубрат поне да издържи по-дълго  Tired
Трикси, и аз подкрупям написаното от Деси, приятно прекарване със сина ти пожелавам  Hug
Mari Lin, браво за процедурите  Peace

# 669
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260
Привет!!!!
Днес имах напрегнат ден....
Изнервено на работа в училище.... понякога се уморявам все да съм на прицел на всички изнервени крясъци....
След това бях на работа в магазина - та резултат - излезнах в 7, прибрах се в 19 - уморена....

Днес започнах един режим на Байкова, който съм спазвала преди 7 години....
Ще се отчитам - така ми е по-мотивиращо - днес режимна - изкарах деня на ябълки и кисело мляко, за вечеря - таратор.

Това е от мен!
Обещавам скоро да се включа поименно!

# 670
  • Мнения: 144
Здравейте Красавици...  Hug

Как сте?

Аз започнах седмицата ударно, с много тъп ден...  Tired изморена съм и нищо не ми се прави, нямам никакво настроение.
Реших да Ви нагледам.. и май ще си лягам.
От вчера се отчитам с чистене, пране, гладене, маска на лицето и косата, лосиончета, кремчета, оправих веждите, маникюра.. както всяка неделя  Heart Eyes
Това мрачно и дъждовно време ме убива...  ooooh! тъпо ми е и налитам много на шоколади и всякакви такива..

Боби, какъв е този режим? Стана ми интересно.. нали и аз се опитвам да се огранича...  Peace

Мари Лин , бързо да оздравявате!   bouquet

Деси, и аз гледах и мача и евровизията. Крисия много ми хареса, песничката е със супер текст..
Обаче от мача съм много разочарована.. мислех си, че няма да победи, не защото не може, а защото никой няма да му го позволи.. това са страшно много пари и голям бизнес.. обаче не очаквах, че Кличко ще играе като абсолютна кифла.. извинявам се за изказването, ама си беше точно така!  Crossing Arms

Дилянка , супер е полата, не предполагах, че е стара.. но като знам аз с какъв кеф и мерак ровех дрехите на майка ми от едно време...  Heart Eyes не се изненадвам, че си открила такива съкровища...  Peace

Трикси, и аз мисля, че комбинацията от фризьор, козметик, малко повече почивка и сън ще се окаже печаливша.. така че дерзай.. И да си изкарате много хубаво заедно!!!  Peace

Осамамама, къде се изгуби...?  Sad  Hug

Мими, и теб те няма...  Hug

Хубава вечер момичета.. и приятна и усмихната седмица...  Hug  bouquet

# 671
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 260

Аз започнах седмицата ударно, с много тъп ден...  Tired изморена съм и нищо не ми се прави, нямам никакво настроение.

Боби, какъв е този режим? Стана ми интересно.. нали и аз се опитвам да се огранича...  Peace


Ох, и моето начало беше такова, но ще я завършим хубаво!!!!
А режима е на Байкова - има тема във форума - Страхотна диета.

# 672
  • Мнения: 13
Момичета,надъхването дава плодове!!! Grinning Отчитам се с маски на лице и коса,и маникюр, и педикюр!! Утре атакувам козметичката, веждите ми са направо безобразни! Дори се еплирах и даже сухочетках, представете си! Очакването да се случи нещо, дето ти топли сърцето, си е истински стимул! Благодаря ви от душа за подкрепата да се взема в ръце не с притеснения, а с радост! След толкова възклицания искам да подаря на всички една чудесна мисъл, на която се натъкнах : " Правете си педикюр и през зимата, дори и никой да не вижда, нали вие го виждате!"       Ще се отчитам при възможност, дори и с упражненията петимата тибетци, които изоставих в дупката, в която бях съвсем доскоро. #2gunfire Сладки сънища, прекрасници, и позволете ми да ви прегърна   bouquet   bouquet   bouquet

# 673
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро Hug
Рози,благодаря че се сети за мене Hug Всеки ден ви чета миличка, но просто съм в някакъв период - нито ми се пише, нищо не ми се прави - отдавам го на лошото време..............
Боби, успех с диетата - споделяй, а ние ще се радваме на успехите ти Heart Eyes

Започнах деня с ампула хилуронова киселина Simple Smile

# 674
  • Мнения: 1 004
Красавици! Черпя ви виртуално, по случай рождения ми ден!
Отчитан тренировки и разкрасяване, отивам да снимам и празнувам!! Ще пиша повече скоро! Хубав ден  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт