Мързеливи красавици - 37

  • 53 422
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 116
Здравейте красавици! Hug
 Не знам за кой път започвам да пиша в темата, направо ме е срам! Темата я чета от първия пост на първата тема, много ми е любима. Сега ще се опитам да съм по-редовна с писането и в частта с грижите Thinking 
От известно време съм редовна с кремове за лице, сутрин и вечер и околоочния крем. Почиствам редовно лицето си, сменям често лаковете на ноктите си, обичам да се лакирам Rolling Eyes Два пъти в седмицата правя маски за лице.  В студеното време гледам да съм редовна и с лосионите за тяло, много ме зареждат ароматите им при нанасянето.
Това е от мен за сега, ще се опитам да съм редовна Peace
Хубав ден на всички!

# 721
  • Мнения: 596
Добро утро и от мен  newsm68 Днес съм в чудесно настроение
Скрит текст:
скъпия се погрижи снощи за него
  Blush
Браво на вас с тези боди лосиони. На мен само това не можа да ми стане навик през годините  Confused Но сигурно, защото имам хубава кожа, която не изисква специални грижи. Гладка и мека си ми е... е, мия се с един течен сапун с алое, който по принцип си я хидратира, може и това да допринася да няма видима нужда от допълнителна хидратация  Thinking
Но пък кожата на лицето ми съвсем не е толкова добре... И как да е, като постоянно я мацотя и травмирам с гримове, за това и й обръщам много внимание и й отделям доста време... за почистване, за хидратиране, за подхранване и т.н.  Wink
Разкрасително днес, чакам бебунка да заспи и да започвам Голата маска (както казва голямата щерка) и да си оправя и лакирам ноктите... Тя спи по половин час, а аз имам занимавка за два  Joy
Хубав ден и от мен, милички  newsm51

# 722
  • Мнения: 2 157
По повод Златна рибка да се включа - днес са ми изпратили СМС, че утре имат до 50% намаление, ако някой желае да се възползва. Simple Smile
Аз вчера цял ден бях в нас и все пак не се възползвах с някоя глезотийка... възползва се братовчедка ми, която дойде да й оправя маникюра, че сама не е свикнала. Laughing
А за кремовете за тяло - и аз съм малко нередовна. Иначе имам четири броя, едно бебешко олио, което ползвах и за лосион за тяло и един крем, уж за след слънце, но може да се ползва през цялото време. Та не е от липса на кремове. Embarassed
Честно казано като цяло тия дни ме е налегнал мързел, предполагам заради смяна на режима ми - до миналата седмица работех и следвах, сега само следвам. И за мое изумление спя по 10 часа на денонощие... и после пак цял ден ми се спи. Confused Приятелят ми се бъзика, че съм в зимен режим - със зимен сън. Laughing

# 723
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 202
Привет!!!!
 Enza,  разкрасяването, което прилагаш е повече от моето. Пиши редовно... да се стимулираме!

Днес се наградих с 3 покупки
Лак - ГР Color expert 39 - имаше и 32, но следващия път....
Скрит текст:

Боя Гарниер Color sensation 7.12 - от този ценови клас тази ми покрива най-добре побелелите коси.

и крем Garnier Essentials
Скрит текст:

Това е от мен....
Щастлива съм...
Дано ми хареса крема.

Режимна съм с диетата!!!!

Хубава вечер!

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Привет, красотички. Тия дни от мен подстригана коса, оправени вежди,  масло на краищата на косата, грим, лосион за тяло, маска на лицето, заздравител на ноктите + обичайните неща.
Купих си рициново масло, да питам някоя от вас използва ли, ако да как го нанасяте - върху целите мигли или само в корените им?
Лека нощ!

# 725
  • Мнения: 144
Здравейте Красавици!  Hug

Минавам да Ви пожелая хубав петък   bouquet

Чета Ви... обещавам да съм по-разкрасителна през уикенда.. и ще дам отчет!!!  Hug

Боби, браво Миличка... много ти се радвам!!!  Peace   bouquet
Деси и аз си взех рициново масло, но още не съм започнала да го използвам.. за първи път ще се захващам с нещо такова, до сега не съм слагала нищо на миглите и не съм много сигурна.. но си мисля, че само с корените се слага. Дано не греша  Peace
Emerald eyes, златна рибка само работа ми изкарват..  ooooh!

Усмихнат ден, въпреки студа...  Hug  bouquet

# 726
  • Мнения: 116
Добро утро! Hug
Налага ми се да ставам рано, водя децата на градина и училище, но всяко сутрин мия лицето с гел, слагам дневен и околоочн крем. Вечерта почиствам с мицеларната вода на Гарниер, понякога слагам и розова вода вместо тоник и пак кремчетата. Опитвам се да съм редовна със спиралата за очи, балсам за устни, и креме за ръце сутрин преди да изляза.
Вчера обиколих няколко аптеки за да си взема тестерчета за крем за лице. Хвърлила съм око на Виши Идеалия. Дадоха ми мостри на Юсерин, сега пробвам тях, да видим дали ще има резултат.
Купих си два крема за ръце, единия на Рефан и един крем концентрат на Балеа. И двата много ми харесаха. Обичам да имам меки ръчички и постоянно се мажа. Embarassed  Набелязах и няколко лакчета от новите на Голден роуз, имам за сега номер 32, много приятен есен цвят. Купих и маска на Регал за коса с козе мляко, много положителни мнения съм чела и слушала, да видим дали ще ми се отрази добре и на мен.
Днес ще си направя маска на лицето с хума, мед и няколко капки розова вода. Peace
Успешен ден на всички! Peace

# 727
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро и от мен Hug Чета ви всеки ден, но нямам с какво да се похваля! Маски на лицето си правя редовно, а вчера ме мотивирахте да си мацна и аз един лак Simple Smile

# 728
  • Мнения: 1 004
Здравейте, красавици!
Разкрасително съм с лек грим за 10 минути сутринта, след малко свършвам с университета и отивам на работа. Днешната тренировла пставям за утре.
Ето и обещаната прическа Simple Smile)) www.dilyanatabakova.com/the-yellow-flower
Вчера, докато пътувах за работа автобуса ни се блъсна, но аз съм добре. И това ме кара да ви напомня пазете се, защото никой не ви пази и прекарвайте възможно най-много време с близките си!

# 729
  • Мнения: 2 157
Десиссслава, преди време ползвах рициново масло, като просто го нанасях с четка от стара спирала. Та те миглите си се намазват целите. Laughing Другият вариант е с инструментчетата за разделение на мигли. Аз просто слагам първо в основата, както бих сложила спирала, и издърпвам четката/инструмента по миглите. То маслото си се разнася.  Wink

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
emerald_eyes    bouquet за мнението, аз имам една четчица от един серум за мигли сигурно ще използвам нея, макар че с такава от стара спирала е по-удобно  Peace

Новата ни тема

Общи условия

Активация на акаунт