Мързеливи красавици - 37

  • 53 426
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Привет!!!!
Отчитам се със скъсени нокти, довечера ще сложа лак.
Сега правим с Марти проект за Слънчевата система.  ooooh!
Mari Lin, да ти е жива и здрава прекрасната дъщеря. Винаги да ти е повод за радост и гордост!
 EL*, честит празник. Да е жива и здрава майка ти.
Кате, честит имен ден! Обичана, Ценена, глезена, уважавана!
Дилянка, чакам снимка с новата прическа.

Хубава вечер!

# 706
  • София
  • Мнения: 5 508
Здравейте милички!Изморена съм и разболяваща се,пия чайче от мента и се глася да започвам с прочитане на лекциите,че изпити наближават,а аз съм доникъде ...
 Дойде ми преди три дни и по този случай се сдобих с няколко големи,гадни подкожни пъпки по бузите,които имам чувство че се виждат от километри.Няма лек срещу гадините.Разкрасително ще се изчеткам и маска на косата мисля да сложа.
 Няма с какво толкова да се похваля,отбелязах черния петък в Debenhams,взех си един комплект на Clinique с кремче Moisture surge,ползвах го вече два пъти и ми е много приятно.Доста ми е сходно със superdifence,може би една идея по-бързо попива.
Скрит текст:
И с три лака намазах
Скрит текст:


 И да се оплача ... загубих си дебитната карта,добре че се усетих бързо и я блокирах,та няма поражения,отворих си работа да ходя да вадя нова обаче.

Mari Lin, да ти е живо и здраво прекрасното момиченце!
Ел,много е хубаво в Копривщица.
Боби,успех с проекта!

# 707
  • Мнения: 1 004
Момичета  Hug
И аз се разболявам- тече ми носа и ме боли гърлото. Но няма да се дам, хахха. За днес отчитам тренировка, вкусна закуска и лосионче. Следва лек грим, учене, писане и изпит. Стискайте палци Simple Smile)
Прическата ще ви я покажа някой от следващите дни, когато получа снимките и спретна поста. А за днес ви пускам един по-различен и личен пост : http://dilyanatabakova.com/21-things-i-learned-before-my-21st-birthday/ . Надявам се да ви хареса! Успешен ден  bouquet

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 13 550


"Времето няма власт над човешката същност, над добрината, над любовта." -  Евгений Гуляковски

Хубав ден, красавички   bouquet

# 709
  • Мнения: 2 157
Здравейте, момичета!
Надявам се приемате нови попълнения?  Simple Smile
Днес го карам за сега мързеливо, с изключение на едно ходене до университета за контролно. В къщи обаче днес го карам лекичко. По-късно следва едно добро разкрасяване с повод, само че първо трябва да се преборя с косата си. Laughing
Аз до скоро бях в екипа на полу-болните, за щастие уж оздравях. Незнайно до кога.  Confused

# 710
  • Мнения: 596
"Драстиии  Rolling Eyes
Дилянка чудесен пост. Много позитивно си написала всичко  Hug
emerald_eyes Добре дошла!   bouquet
Аз днес съм с обичайната гореща вода с лъжица кокосово масло, преди кафето и закуската, и оправени вежди.
Искам да ви споделя, че започнах да си правя всяка вечер преди лягане масаж на лицето с маслата, които се мажа и да си правя едни "упражнения" на младостта за лице и вида ми е много по-свеж, а кожата ми изглежда по-стегната и сияйна. 10 минутки повече за мен на ден, правят чудеса в дългосрочен план  Peace

# 711
  • Мнения: 144
Здравейте Красавици  Hug

Аз тези дни го давам мързеливо, не за друго.. ами нямам време.. и се възползвам и от малките възможности да си почина...  Tired
Така че не мога да се отчета с друго освен обичайното, клекове, коремни преси, кремчета, грим и работа.. работа.. работа..  ooooh!

Дилянка, страхотен пост.. на мен ми се отрази много добре в края на тъпия работен ден, който имах..  Hug Браво!!!!   bouquet Нямам търпение да видя прическата...  Wink

Емералд_айс, добре дошла!   bouquet

Мари лин, много хубава принцеса имаш! Да Ви е жива и здрава!!!  Hug

Хубава вечер прекрасни!!!!   bouquet

# 712
  • Мнения: 189
Прекрасни мои, здравейте,
ей май ще дойде зимата и това си е.
МЕри, много сладко ангелчето, живо и здраво да ти е и много да е щастливо.
КАк сте иначе?
Получава се при мене марпадокс, че мъжо само ми мрънка, че купувам козметики, но рови из моите "ненужни" неща, всяка вечер. МОите кремове били по-хубави за ръцете му. Дори иска утре да ходим да си купува крем за бръчки. Брейййй. Вашите мъже как са в това отношение? Много ми е интересно.
Аз си се подмладявам както аз си знам - хахахахаха, мацам се с каквото ми попадне, ям плодове колкото мога, краставиците и тях ги изяждам преди да си ги сложа на очите.

# 713
  • Мнения: 596
хахаха esi_jo ма твойто мъж много хитър  Joy
Аз понеже все си бъркам някакви домашни кремчета, мехлеми, масълца, тоници и той ми вика, че в хладилника имало повече неща за мазане, от колкото за ядене  hahaha А, за козметиките ми казва, че предпочитал да не знае кое колко струва, че като му кажа, че червилото, което е дал на малката да си играе с него струва 20-30 лв лошо му става  hahaha

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 13 550
Добър вечер от мен, отчитам се с маска на лицето, оправен маникюр и педикюр, тривитаминол на косата, а по-късно и обичайните неща преди лягане.
Скрит текст:
emerald_eyes , добре дошла   bouquet

esi_jo, единствените козметични неща, които използва моя са сапун и дездорант.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 13 550


"-...понякога си струва да отстояваме и принципите си, нали? -Понякога, да... Номерът е да знаеш точно кога и точно кои принципи! " - Артър Хейли, "Колела"

Прекрасен ден, красавички!

# 716
  • София
  • Мнения: 5 508
 Добро утро,седнала съм с кафето,почивка съм до края на седмицата,ама каква ти почивка като се разболявам,ще ходя до личната да ме погледне и изпише нещо адекватно.И после залягам над учебниците.
 Сега си пия кафенцето във вашата компания,не бързам,наспах се ,обичам такива сутрини.
 Чудя се дали магазини като Златна рибка и Арлен ще правят някакви намаления другиден? newsm78 Имам нужда от маска за коса и дали да чакам,или да действам веднага.

 По повод козметиките и мъжете,моят изобщо не го занимавам с това колко ми струват кремовете,шампоаните и.т.н. знае,защото разбира се е идвал с мен по магазините, взимал ми е неща от пощата,но не смятам за необходимо за всичко да го държа в течение.
 Той ползва стандартния минимум за мъж.Вече дори смята че и шампоан не е нужно да си купува,ползва моите,особено червеният Label M му е любим и хич не го бърка че е за обем.Миришел много мъжки и измивал добре.

Mari Lin,много добре правиш.За всяко упражненийце тялото и кожата ни се отблагодарява.

# 717
  • Мнения: 98
Привет, красавици! Hug
Отчитам се с маски на лицето и косата, после ще се лакирам, ако не ме домързи Grinning
emerald_eyes, добре дошла!
Моята половинка и той е на стандартния минимум, също обича да ползва моите шампоани. Преди време по свое желание си купи хидратиращ крем и много ме изненада, но бързо му омръзна, най-много месец да го е ползвал и го заряза. А иначе и аз не смятам за нужно да го информирам колко струва всяко едно нещо, което си купувам.

# 718
  • Мнения: 2 157
Благодаря ви за топлото посрещане! Hug
Веднъж ми се случи приятелят ми да се стресира относно козметика - когато си взимах спирала на МаксФактор. Изгледа ме все едно съм дала 100лв за лак за нокти. Laughing А истината е, че спиралата е най-скъпото нещо, което си купувам, просто защото много държа миглите ми да са забележими. Друго може да нямам по лицето, но спиралата ми е важна.  Grinning
*Bubble*, обикновено всички магазини, които ще правят намаления, го обявяват по-рано.  Thinking Но пък знам, че в Златна рибка редовно правят намаления на някоя категория продукти. Simple Smile

# 719
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Добро утро, прекрасни!!!! Heart Eyes


"Понякога се налага да спреш да се тревожиш, да се чудиш
 и да се съмняваш.  Имай вяра, че всичко ще се нареди,
може би не точно както си планирал,
но със сигурност както е най-добре да бъде..!"
Ърл Найтингейл

При мен всичко е обикновено - ставам - 80 коремни преси.... натоварен ден.... вечерта..... лях позанемарила ритуала с боди лосиона и нощния крем, но снощи се поправих.....
Изненада ме МЦ.... Имам и херпес и подкожни пъпки....

emerald_eyе, добре дошла и от мен!!!

Желая ви един приказен нов ден, озарен с много усмивки и късмет.

Общи условия

Активация на акаунт