Мързеливи красавици - 37

  • 53 442
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 144
Здравейте Красавици  Hug

Как сте!?

Чета Ви редовно, но нямах никакво време тази седмица да се включа.. и разкрасително съм на минимума, освен обичайните неща.

Дилянка с голямо закъснение  newsm59 Да си здрава, много щастлива, обичана и все така усмихната и позитивна!!! Страхотни снимки!!!   bouquet  Hug  Heart Eyes

Боби, хареса ми режима.. но за мен момента не е подходящ точно сега с тези грипове и болести.. малко ми трябва и мисля да изчакам. Но, ще го пробвам. Радвам се, че ти си упорита..  Peace

Мими успех днес! Дано да си доволна!  Hug

Хубава вечер и още по хубав уикенд!!!   bouquet

# 691
  • Мнения: 403
Здравейте , красиви мързеланки
От доста време не съм писала , но нещо бях болна и по цял ден си лежах , даже май още ме държи мързела ( но при мен това си е редовното състояние  Grinning)
Е днес се отчетох с педикюр и маникюр в червено Simple Smile Мисля скоро да си купя лампички и да украся навсякъде в нас , че да почуствам коледното настроение  Simple Smile
princess_des да оздравяваш бързо , че е много неприятно ....
* Боби * страхотна си , винаги качваш много хубави снимки и пожеляния
esi_jo и аз ще чакам да споделиш за ампулите
Момичета , да ви питам за съвет , скоро ставам на 26  и искам да започна да използвам нещо за първите бръчки , ще чакам предложенията Ви  Wink

# 692
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 236
Добро утро, прекрасни!!!!
Да се събудиш без аларма - БЕЗЦЕННО!!!

Сега мързеливо пия кафе....., закусих ябълка. Днес времето е студено - имам час за подстригване, ще се боядисам вкъщи, ще направя палачинки на Марти и се отдавам на Шафак и "Чест"....
Мисля да отида и на концерт - във връзка с честване на 137 години от освобождението на Етрополе ще има концерт на Володя Стоянов. Не съм му фен, но съм фен на Танцовия ансамбъл, който ще играе на неговите песни, а и моя танцов клуб ще участва - да ги подкрепя от публиката.

Снощи дочетох "Хиляди сияйни слънца" - ПРЕКРАСНА книга.... плакала съм с глас.... бях с подути очи.....
 jasmina_12, ние с Марти плануваме да украсим на 1 - е предполагам на 30.... дано се заразя с коледно настроение....

Вие какви планове имате за съботния ден?
От мен пожелания за мързелива, щастлива и споделена събота!

# 693
  • Мнения: 189
Добър ден, надявам се съботно настроението ви да е на висота.
Сега за ампулите - понеже на мен ми е мазна кожата на лицето, и като нанесох ампулата ми стоя доста време мазно, мерише доста неприятно за мен - като крем от едно време. Получих загряващ ефект и след около 2 часа, когато все още имах мазно по лицето го обрах със салфетка. Аз имам на челото бръчки, сещате ли се като направите учудена физиономия и си вдигнете нагоре очите се получават хоризонтални бръчки на челото. Моите от много учудване са станали дълбоки и много грозни. Та общо взето затова ги взех тези ампули. Като попих останалата мазнина, и на пипане бръчките по челото не се усещаха, не че на гледане са изчезнали, но на пипане доста се беше загладила кожата.
Ето това са

# 694
  • Мнения: 189
май не се справих със снимката.
това е http://www.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.gutes-aus-de … p;ved=0CD8QrQMwCg
Извинявам се, че така линк публикувам, но очевидно съм зле с поставянето на снимка.
http://www.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.gutes-aus-de … p;ved=0CD8QrQMwCg

# 695
  • Мнения: 144
Здравейтеее Красавициии  Hug

Как сте днес? Simple Smile

Аз съм в много добро настроение, след кошмарната седмица, която имах.
Направих си много хубава разходка по магазините и не съм без нищо. Имам нова блузка, за съжаление и аз съм скарана с качването на снимки.. не че е нещо особено блузката, но си я взех заради цвета, нещо между жълно и тютюнево.. сега доста е нашумяло като цвят, а аз нямах подобен в гардероба си.  Heart Eyes
Отчитам се с 2 перални, гладих.. оставих прахосмукачката и другото за утре.. и сега си почивам.
Аз дочитам "Любов" на Шафак и мисля да започха "Хиляди сияйни слънца", след толкова положителни отзиви, мисля че е време. Simple Smile
Нямам особени планове за уикенда, днес по мързеливо.. утре ще наблегна на разкрасяването.. Simple Smile

Приятна и усмихната вечер на всички!!!   bouquet Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 13 589



"Всеки ден е безценен дар, предназначен да бъде опитан и изяден, а не да бъде оставен неразопакован и скътан за някакво бъдеще, което може никога да не настъпи!" - Реджина Брет

Хубава неделя, красавички.

Вчера си правих каро-то и обичайните неща...пълна скука е при мен!

# 697
  • Мнения: 202
Я да ви попитам,някой ползвал ли е масло от Макадамия на  Икаров ?Искам да си го сложа на косата,но не знам на суха или мокра коса се слага?

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 13 589
Я да ви попитам,някой ползвал ли е масло от Макадамия на  Икаров ?Искам да си го сложа на косата,но не знам на суха или мокра коса се слага?

Аз го слагам след измиване на косата, леко влажна и само на връхчетата, малко количество и после доизсушавам косата.

# 699
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 236
Добро утро, прекрасни!  Heart Eyes


"Аз имам много проблеми в живота си. Но моите устни не знаят това. Те винаги се усмихват."
Чарли Чаплин

През почивните дни бях редовна в режима, редовна с коремните преси... боядисана и подстригана съм .... и толкова...
Днес ще оправям маникюра.
Мисля да заложа на червено....

Щастлива и успешна седмица!

# 700
  • Мнения: 596
Добро утро, прелестни!
Днес станах рано, рано-в 6ч, за да се оправим да заведем малчо на лекар, да я прегледат профилактично. Щастлива съм, вече е здравичка  newsm44
Днес има имен ден. Да ми е много здравичка  smile3541
Скрит текст:
Ето го малкото ми ангелче http://www.snimka.bg/?album;aid=843854 (нещо не ми дава да качвам снимки от профила ми в snimka.bg...  Thinking)

Черпя ви виртуално с  бонбони  Rolling Eyes


Разкрасително, снощи маска на косата с масла, яйце, мед и какао... миришех на течен шоколад  Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 373
Mari Lin, прекрасна е, да ти е жива и здрава!
Честито и на останалите именници! Бъдете здрави и винаги усмихнати   bouquet
Разкрасително нищо. Ходихме зе уикенда в Копривщица. Хареса ми градчето, заредих се положително. Добре прекарахме и сега с нови сили влизам в новата седмица. Ще ми бъде доста натоварена, но се надявам да е с положителен резултат  Praynig
Боби, браво за постоянството  Peace
Желая ви успешна седмица  Hug

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 13 589
Mari Lin, честит празник - да ти е жива и здрава малката кукла, да бъде много щастлива и да има едно невероятно детство! /много е хубавка/.
Честит празник на всички празнуващи и техните близки!

# 703
  • Мнения: 98
Здравейте, красавици!
Разкрасително, нямам с какво да се отчета, освен със скъсени нокти (защото започнаха да се чупят) и сменен лак, на минимума съм.
MariLin, честит празник, да ти е жива и здрава красавицата!
Честит имен ден и на Катето и всички останали празнуващи! Да са много здрави! Майка ми също е именичка днес.
Прекрасна седмица на всички!

# 704
  • Мнения: 1 004
Здравейте, красавици! Как сте?
Днес станах, направих тренировка, закуска и сега съм на фризьор да променя малко прическата. Много скоро ще ви покажа, хихух
След пет дни подред на работа се чувствам неочаквано добре. Днес ме чака курсова работа, но ще я направя, че и за изпит утре имам да уча.
Честито, Mari Lin. Страхотно бонбонче е!
Честито и на всички празнуващи днес!
Желая ви прекрасна седмица Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт