Мързеливи красавици - 37

  • 53 428
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 98
Дилянка, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и щастливи моменти! Весело изкарване!  bouquet

# 676
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Привет!!!!

Отчитам се с дълъг работен ден - и днес бях и на училище и в магазина....
Разкрасяване на минимума.
Диетата - отчитам втори успешен ден!

Дилянка, честит рожден ден!

Да си жива и здрава, много щастлива, да си обичана и късметлийка!
В живота да ти върви по вода и да сбъдваш едно след друго желанията си!
Весел празник!


 tryxi, радвам се за теб! Продължавай в същия дух....

Мими, пиши редовно!

Хубава вечер!

Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 21:04 от * Боби *

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
Привет, красотички.
Отчитам се с каро на лицето, оправен педикюр и маникюр + обичайните неща вечер.
Скрит текст:

Дилянка, честит рожден да си живи и здрава, все така усмихната и много щастлива!  newsm59

# 678
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Добро утро, прекрасни!!!!


Днес съм на ябълки и кисело мляко...
Ще пътувам до София - Марти е на ортодонт...
Ще се разходим до новия МОЛ (буквално разходка - няма финанси за пазар  Mr. Green) и до ИКЕА - ще взема една приятелка и тя ще търси нещо за детска стая....

Аз обичам да се разхождам....
Е, и Джъмбо ще посетим.....

Започнах деня с 80 коремни преси!
Ето и нещо за размисъл
Животът е твърде кратък, за да го пилеем, при условие, че можем да го живеем по-добре. Има неща, които можем да сторим сами за себе си и които не струват пари, но имат силата да създадат положителна промяна.
* Започни да прекарваш времето си с правилните хора.
* Изправи се с лице пред проблемите си. Осъзнай ги и се заеми с това да ги пребориш.
* Започни да бъдеш честен със себе си за всичко. Спри да се самозаблуждаваш и да осъзнаваш, че го правиш.
* Направи собственото си щастие приоритет. Цени себе си.
* Оценявай ценните уроци, които грешките ти дават. Те са стъпалата към прогреса.
* Започни да се наслаждаваш на нещата, които вече притежаваш. Проблемът на всички нас е, че веднага след като получим желаното, измисляме нова цел. Така радостта продължава твърде кратко.
* Започни да градиш собственото си щастие. Ако чакаш някой друг да те направи щастлив, си губиш времето.
* Дай шанс на идеите и мечтите си. В живота рядко става дума за това да получиш шанс. Винаги всичко е свързано с това да хванеш шанса.


Хубав ден!

# 679
  • София
  • Мнения: 5 517
Мързеланки,много ни е бавна темата.Май всички сме се отдали на мързел тия дни.Аз пия кафенце,днес съм от по-късно на работа.
 Разкрасително правя маски на косата,държа на почистването на лицето и хубавият крем,хидратирам и изчетквам тялото и това ми е май минимума.

Боби в Неделя бях в Икеа и имаше хубави неща между другото.Казвам го като човек,който не е от феновете на Икеа.
Дилянка,да си жива и здрава,много щастлива и нека мечтите ти станат реалност!
tryxi ,съгласна съм за педикюра.Нали и половинката го вижда  Heart Eyes Пък пред тях най трябва да се стараем да сме красиви.
minana ,много се радвам за малката Крисия,страхотно е това момиченце.А за Кубрат, не беше готов за този противник.Изходът беше ясен.И след мача (така ли му се казва ?) всички започнаха да търсят под вола теле.Кличко взимал допинг,имал железа в ръкавиците си и.т.н.Винаги другия да ни е виновен ...

# 680
  • Мнения: 1 004
Много ви благодаря, красавици! Simple Smile)
Отчитам се с тренировки, лосион и гримче. Ще си направя един омлет и ще бягам на работа.
Ето част от красивата вечеря снощи: А ето и малко весели снимки! Бъдете много усмихнати Simple Smile) http://dilyanatabakova.com/happy-birthday-to-me/

# 681
  • Мнения: 596
Много ви благодаря, красавици! Simple Smile)
Отчитам се с тренировки, лосион и гримче. Ще си направя един омлет и ще бягам на работа.
Ето част от красивата вечеря снощи: А ето и малко весели снимки! Бъдете много усмихнати Simple Smile) http://dilyanatabakova.com/happy-birthday-to-me/
Много си готина, Дилянка  Hug и полата и гримът, всичко е супер  Peace

Аз да се похваля какво си забърках вчера: по инструкциите на една по-веща в домашните бъркочи съфорумка, си направих прополисово масло, като в кокосово масло, на водна баня, разтопих настърган прополис, прецедих и после добавих по няколко капки масло от чаено дърво и арганово. Като истина стана много приятна консистенция. Намазах се след баня и стоеше доста мазничко, притесних се, че днес ще лъщя от мазнотия, но не знам, дали съм го обърсала във възглавницата, дали е попило, но днес сутринта кожата ми беше страхооотна... една кадифена и гладка Rolling Eyes
Тази вечер ще си правя маска и на косата  Rolling Eyes
Слава Богу, мъничето ми е по-добре, разминахме се с болница и вече мога да се поотпусна малко, че тия дни съм кълбо от нерви, от снощи и "цикля" и хич не съм приятна компания  Confused

# 682
  • Мнения: 189
Момичета,
ей идва си зимата и това си е. Все още нямам коледно настроение, но скоро мисля да започна с украсата и да си го предизвикам.
Купих си някакви ампули за бръчки. 7 броя. Много мазно стои два часа поне, после ми зачерви кожата. НО в крайна сметка ми изглади кожата, без майтап. Не можах да повярвам и аз.

# 683
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Привет!!!

Минавам на бърз вечерен отчет!!!
Четвърти ден - режимна!
Щастлива съм!
От две години не се мотивирам за режим.... искам този да го изкарам докрай и после да си правя 1-2 разтоварващи дни в седмицата....

Изкъпана, обилно намазана с боди лосион, на лицето - серум....
Сготвих - на Марти пиле с ориз, за мен ориз със зеленчуци.....

esi_jo, какви са тези ампули?
Дилянка, много си сладка!

Хубава вечер, прекрасни!

# 684
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 225
Добро утро!!!

Честит ден на християнското семейство!
Пожелавам ви топлината, любовта, обичта и разбирателството
 никога да не напускат семействата ви!


Приготвям се за последния работен ден за тази седмица.

Хубав ден!!!

# 685
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро Heart Eyes

Боби, бях сигурна, че ще се справиш с диетата - ти си нашата гордост Hug Сега внимавай почивните дни, че да не се караме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Днес започнах деня с маска на лицето от цедено кисело мляко и лимон - препоръчвам! След малко ще ходя на психолог, за първи път ще ходя при нея да видим дали ще остана доволна Laughing

Пожелавам ви прекрасен ден Hug

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 828
Привет и от мен Simple Smile
Все още пия кафето,пуснах пералня ,разкрасително още нищо, следобед съм на лекар и така Simple Smile
Събудих се с болки в сливицата ,едва преглъщам #Cussing out
Смятам да уча и днес,че утре на работа  Whistling

# 687
  • Мнения: 596
Добро утро, прекраснички  Hug

Аз онази вечер си правих избелваща маска със суров картоф, прясно мляко, мед, зехтин и овесени трици... На консистенция е кофти за нанасяне, но има страхотен ефект и бих повторила. На косата направих маска пак с масла, мед и яйце. newsm03
Започнах и лицето, шията и околоочния контур да мажа с разни масла, като за лицето смесвам със съвсем малко крем и ефекта е страхоотен  Peace

Боби, браво за успешното диетуване. Аз напоследък нямам никаква воля... Tired

mimi_82
, имам някакъв спомен, че ти беше карала курс за козметик, или бъркам?
Скрит текст:
Ако е така, имам няколко въпросчета, ако е удобно да ти пиша на лични?

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 13 553
Привет и от мен, тези дни маска на лицето, оправени вежди, обичайните неща и махнат гел от ноктите.
Зимата наистина пристъпя, аз нямам коледно настроение още, но съм на моменти купих си коледна поставка за салфетки и бродиран дядо Коледа в рамка за стена, полека лека ще се появи настроението, така или иначе на 1 сигурно ще изкарам елхата и ще се запаля.

Хубав ден на всичка!

# 689
  • варна
  • Мнения: 1 830
Mari LIn, не за козметик миличко, карах за гримьор - но ако мога да помогна с нещо , ще се радвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт