Отговори
# 720
  • Мнения: 8 533
не ти вярваме,приятелка ти е и затова така говориш,подсъзнателно това искаш hahaha hahaha виждам го лейди hahaha hahaha аз съм като рентген hahaha hahaha

# 721
  • Мнения: 8 533
Ще махна ...друга?...получава се точно....
ако не можете да РТ ...ще го изтрия и без това...
стана мерси Peace ..сега да ги плаша техния човек от нашия профил hahaha hahaha

# 722
  • Мнения: 2 690
не ти вярваме,приятелка ти е и затова така говориш,подсъзнателно това искаш hahaha hahaha виждам го лейди hahaha hahaha аз съм като рентген hahaha hahaha
Кате,признай си hahahaа и за нашата аудитория няма да е достатъчно пикантно и интригуващо hahahaосвен за момчетата Peace

# 723
  • Мнения: 2 474
не ти вярваме,приятелка ти е и затова така говориш,подсъзнателно това искаш hahaha hahaha виждам го лейди hahaha hahaha аз съм като рентген hahaha hahaha
аа не като стане въпрос за работа съм бетон,който е заслужил професионално той...но знам подозрителния вечно мексикански вкус...на Химе уви...но тук...някаква малка частица е за Химе..едно че заслужава шанс друго...е че много хора ще си изгубят съня... hahaha hahaha

аа сулейка оделно сега е много заета..е вярвам това да иска..но то е до приоритети..абе съдба с две думи hahaha

но за Химе много ме е яд как не се е възползвала повече от симпатията и връзките на Доналд Тръмп Thinking имам предвид професионално..преди да сте ме засекли Mr. Green ...но тогава е бил момента за изстрелване в модните среди...величествени Thinking

# 724
  • Мнения: 2 690
Кала, моля те да ни направиш новата тема, ако не си легнал Praynig

# 725
  • Мнения: 2 474
вижте дискусията само hahaha hahaha 2006 vs 2010  hahaha това голям майтап..брей фенките на ели умират за сулейка  hahaha hahaha те само ако знаят hahaha
https://twitter.com/LuchoBorregoC/status/509813708714164225

# 726
  • Мнения: 2 690
Кате, мисля че амбицията и не е била  на всяка цена , благодарение на семейството си което и е усигурявало приличен комфорт и знаеш ,че когато човек е задоволен до някаква степен по трудно се амбицира на 100% Thinking

# 727
  • Мнения: 2 690
Лека нощ ! че утре пак делник Mr. Green

# 728
  • Мнения: 8 533
оо аз на всичко вселенско съм доволен..все ще има сексуално напрежение...въпроса е..че ако е Химе ще има и сексуално и сапунено напрежение hahaha hahaha двойна радост Mr. Green Mr. Green

# 729
  • Мнения: 7 538
вижте дискусията само hahaha hahaha 2006 vs 2010  hahaha това голям майтап..брей фенките на ели умират за сулейка  hahaha hahaha те само ако знаят hahaha
https://twitter.com/LuchoBorregoC/status/509813708714164225

Кате,...моля! Praynig

Според шефа на конкурса, г-н Тръмп...Химена е най-красивата Мис Вселена!И ние в България сме съгласни с тази оценка!

# 730
  • Мнения: 2 474
вижте дискусията само hahaha hahaha 2006 vs 2010  hahaha това голям майтап..брей фенките на ели умират за сулейка  hahaha hahaha те само ако знаят hahaha
https://twitter.com/LuchoBorregoC/status/509813708714164225

Кате,...моля! Praynig

Според шефа на конкурса, г-н Тръмп...Химена е най-красивата Мис Вселена!И ние в България сме съгласни с тази оценка!
Segun el propietario de MU, el Sr. Trump...Ximena es la mas bella de Miss Universo en Bulgaria y estamos de acuerdo con esta valoracion!

# 731
  • Мнения: 8 533
много са се притеснили тези колежки нещо..и то само от слух...иначе не си представям Mr. Green Mr. Green

Лека! Mr. Green

# 732
  • Мнения: 7 538


Segun el propietario de MU, el Sr. Trump...Ximena es la mas bella de Miss Universo en Bulgaria y estamos de acuerdo con esta valoracion!

Кате,мерси!

# 733
  • Мнения: 7 538
Лека нощ!

# 734
  • Мнения: 7 538
БГ силите,как така можете да отговоряте на Лучо....??? Thinking Thinking Thinking или защото не е само на него,е възможно...??? Thinking
Да не ви е отблокирал....???Да си изтрия РТ .Не държа да се позовавам на ТВ и Новелас...

Общи условия

Активация на акаунт