Север-Юг - тема 26

  • 32 967
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 201
Мацкии!  Hug

Аз пък снощи като никога изгледах целия епизод на Пътят на Емир. Много се ядосах, че го спряха в нищото. Не разбирам какъв е смисъла да правиш така филм, поне да си го довършат.  Crossing Arms Или да го женят Емир, или да се гръмва и това е.  ooooh!
Hug Не искам да се сещам какво ни беше на нас гледащите го онлайн. Много бяхме разочаровани, мнооого, поне да го бяха финиширали.
Аууу като гледам тези мечета на колажите и се сещам за голяяяямата романтика на Кузю-романтична панда. Joy

# 46
  • Мнения: 14 834
Момичета
Скрит текст:
Я кажете как свършва "Пътят на Емир" Това снощи ли беше краят и  ако не е кажете ако знаете

# 47
  • Мнения: 520
Момичета, знаете ли кой сезон започва тази вечер по bTV?

# 48
  • Мнения: 18 652
Момичета, знаете ли кой сезон започва тази вечер по bTV?

тази вечер ще дават част от 54 оригинална серия на 2 сезон Simple Smile бтв-то не ги слушай Grinning

# 49
  • Мнения: 520
Жалко, помислих, че започва трети сезон... Благодаря, Airra!

# 50
  • Мнения: 21 201
Джоли, това беше ПЕ оставен без финал навремето поради нисък рейтинг. Беше напълно излишен този трети сезон.
Малко остана.
Да свършим с домашната тръстика и да се наредим пред екраните. Party
Приятно гледане.

http://instagram.com/p/ss-36lib3l/?modal=true






Този Кузю ли е, Киво ли е.......? newsm78

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 19:24 от Neidjal

# 51
  • Мнения: 18 577
Хай, сладурки!  Hug
Джоли  Heart Eyes Hug wavey радвам се, че си тууук! Липсваше ми !
Роминче  Heart Eyes Hug wavey
Наде  Heart Eyes това е Киво в рекламата на Магнума
Не останаааа ... още половин час и  newsm44 newsm44 newsm44
Айрче  Heart Eyes много ми харесва да спамиш  Laughing
ВВ  Hug

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 19:45 от queen_fenka

# 52
  • София
  • Мнения: 2 992
Милинки   Hug Hug Hug Hug

Само не разбрах като каква се изживява Джемрето в офиса на Синанер?newsm78 newsm78 newsm78
Да не отговаря за службите по сигурност  newsm78 newsm78 newsm78
Пак само подслушва, дебне и си вре носа на всякъде! smile3555 smile3555
Не се научи на обноски тази и това си е....

# 53
  • Мнения: 18 577
Ками  Hug не се изживява като никаква, просто чу един разговор между Баръш и майка му, че той е искал да се разведат, а Ебру не му е дала и и стана интересно защо. Пък и иска да помогне на Кузей  Laughing А Зейнеп колко жалка беше само ... мисли си, че Кузей се вълнува от това дали има връзка с Бурак или не  Joy Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 21 201
Ками  Hug не се изживява като никаква, просто чу един разговор между Баръш и майка му, че той е искал да се разведат, а Ебру не му е дала и и стана интересно защо. Пък и иска да помогне на Кузей  Laughing А Зейнеп колко жалка беше само ... мисли си, че Кузей се вълнува от това дали има връзка с Бурак или не  Joy Joy Joy Joy
Мдааа, много се интересува Кузю от нея, мнооого. Joy
Значи това е Киво на рекламата за сладолед........цаки. newsm53
Само като чух началната мелодия и ми стана едно такова готино. Heart Eyes
Докъде ли я докараха Мехмет и Инджи? newsm78

# 55
  • Мнения: 18 577
Божееее, какъв разкош - от 20.00 до 22.30 все Киво на телевизора  Joy Joy Joy Joy Joy


А през деня Мемет  Heart Eyes

Пък като започне другата седмица и Сеит Еминов ... ще станем разногледи, ама не се оплаквам  
Mr. Green

Момичета, нарде сте  newsm78 newsm78 newsm78
Наде  Heart Eyes и на мен! Peace

# 56
  • Мнения: 18 577
Ехааа, страхотен колаж!

а тук е направо нахално красив, какво ще кажете ?

# 57
  • Мнения: 18 652
ехоо Hug
Наде и на мен ми стана много готино,
ама досега като ги гледах със субтитри и сега не мога да свикна с другите им гласове Mr. Green
вижте сега какво намерих, анкета при подругите за най-....турски сериал Simple Smile
Ами нашия и ЗП са на първо място Grinning Peace

http://tureckie-seriali.ru/reiting/luchshie-serialy-top-7/top-7- … br-2014-goda.html

Фенче Heart Eyes, Киво е завладял БГ ефира Grinning

# 58
  • Мнения: 14 834
Цитат
А Зейнеп колко жалка беше само ... мисли си, че Кузей се вълнува от това дали има връзка с Бурак или не  35 35 35 35

не само жалка ,беше направо смешна да не кажа и глупава.Едва ли не остана учудена как може Кузей да не се интересува има ли тя връзка с Бурак.Е като чу ,че на него не му пука и потънаха гемиите

А Сами си  има гадже.Кузей остана като гръмнат.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 992
Божееее, какъв разкош - от 20.00 до 22.30 все Киво на телевизора  Joy Joy Joy Joy Joy


Ще ме умориш Joy Joy Joy Joy
Киво та Киво!   rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт