Север-Юг - тема 26

  • 32 993
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 109
Здравейте душки  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Айде да минават тия 10 часа, че нямам търпение вече  Crazy
Колкото до Пътят на Емир, неслучайно в Диспансера ме предупредиха, че няма смисъл да се гледа.
То финал нямаше, просто нещо снимано - недоснимано да не е без хич. Нищо не стана ясно.  #Cussing out

# 31
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Hug.......Hug
Вторник е. Party
...............
Продукцията КГ се завръща на 9 Септември (Вторник), първоначално излъчвайки се всяка делнична вечер, между 20.00 и 21.30 часа като изключение, ще направи стартът на "Survivor 5: Cambodia", който започва на 15 Септември (Неделя), извънредно между 20.00 и 21.30 часа (тогава епизод от "Север-Юг" няма да бъде показан). Официалното разписание на турската мелодрама с Къванч Татлъту и Буура Гюлсой, ще бъде следното: от Вторник до Петък, между 20.00 и 21.30 часа по БТВ като епизоди, ще се позиционират 4 пъти в седмицата, считано от 23 Септември (Вторник).
...............
http://serialiofbg.televisionbg.net/2014/09/2000.html#more

И мен ме е яд за липсата на финал на ПЕ и нелепия завършек на АФК, защото това е любимият ми сериал а ФЕмир са любимата ми турска екранна двойка(поне засега).
Пуснаха го по бтв колкото да си уплътнят времето до започване на КГ.

Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 10:48 от Neidjal

# 32
  • Мнения: 5 109
Наде  Hug
15-ти септември е понеделник, ама свиркай си  Laughing

# 33
  • Мнения: 21 201
Инче Hug свиркам си душа но така пише в статията, на която съм дала линк(отвреме навреме уцелват деня). Joy
Иначе знам, че 15 е в Понеделник, защото имам ученик.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 992
Айрче, Ками  Heart Eyes Hug wavey
Ками, за теб може и да не е  newsm47 ама за нас Е !  smile3534 smile3534 smile3534 smile3533 smile3533 smile3533
Ти, между другото, до къде стигна с гледането  newsm78 Надявам се, че не си се отказала  Joy Joy Joy




 Фенче до никъде! ooooh! ooooh!
Изгледах един епизод с мъка,опитах следващият но не мога и не мога.  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Толкова ми е противна Джемрето, че даже и  Кузей вече не ми е толкова интересен покрай тази.
Ще се напъна довечера пък да видя какво ще се получи!

# 35
  • Мнения: 18 615


Инче, Наде  Heart Eyes Hug wavey
Наде, супер! Благодаря! Аз ви казах, че няма да го спрат втори път ...
Ками , ами напъни се яко !  Joy Joy Joy Joy Joy
Хайде, милички, оставям ви! До довечера!  Hug Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 18 701
Инче, Ками, Наде Hug Heart Eyes wavey
Много ми хареса  какво са написали тия от Сериали БГ Peace
"Е, БТВ за пореден път преосмисли решението си, и и тази есен в най-гледаното телевизионно време ще гледаме турски сериал, и то един от най-качествените, успешните и различните в страната си производителка, а и не само. "



И те имат вкус и усет към качествените неща, като нас Wink Grinning

# 37
  • Мнения: 18 615
Инче, Ками, Наде Hug Heart Eyes wavey
Много ми хареса  какво са написали тия от Сериали БГ Peace
"Е, БТВ за пореден път преосмисли решението си, и и тази есен в най-гледаното телевизионно време ще гледаме турски сериал, и то един от най-качествените, успешните и различните в страната си производителка, а и не само. "



И те имат вкус и усет към качествените неща, като нас Wink Grinning





Айрич  Heart Eyes Hug Heart Eyes  newsm10 smile3521 smile3521 smile3521 newsm51
Няма нужда от думи ... нали ? Laughing

# 38
  • Мнения: 21 201
Фенче, Hug Айрка. Hug
На последното йени(зависи откога е, защото ми се струва, че е от една поредица от снимки от миналия месец) Киво е брадясъл и с леееко длъжка коса а във втория фрагман на КСШ е подстриган, таааа последно с къса коса ли е в момента или не е!? newsm78 Ама и мен какъв въпрос ме терзае, а!? Joy
Фенски мераци.

# 39
  • Мнения: 18 615
Наденце  Hug и аз това се чудих, мило ... кога се е подстригал Киво, не сме го виждали никъде с къса коса  newsm78
Ама това са подробности  Joy Joy Joy
я виж какъв клип намерих, много ми хареса! За теб!

# 40
  • Мнения: 21 201
Наденце  Hug и аз това се чудих, мило ... кога се е подстригал Киво, не сме го виждали никъде с къса коса  newsm78
Ама това са подробности  Joy Joy Joy
я виж какъв клип намерих, много ми хареса! За теб!
Скрит текст:

  love001
Много приятна екранна двойка са ми двамата. Heart Eyes
Фенче, според мен е подстриган а тази последна негова фотка е от онези, за които вече споменах но не е публикувана досега.

# 41
  • Мнения: 14 840
Здравейте момичета.

Готови ли сте за голямото завръщане.Надявам се да се "видим" по време на филма и след това

# 42
  • Мнения: 18 701
Джолева Hugпривет, готови сме и още как Grinning
малко да поспамя Grinning





това е много сладко Grinning





# 43
  • Мнения: 1 012
Мацкии!  Hug

Аз пък снощи като никога изгледах целия епизод на Пътят на Емир. Много се ядосах, че го спряха в нищото. Не разбирам какъв е смисъла да правиш така филм, поне да си го довършат.  Crossing Arms Или да го женят Емир, или да се гръмва и това е.  ooooh!

# 44
  • Мнения: 3 634
Има нещо весело и симпатично в това, че двамата герои на Къванч тази вечер един след друг ще прилагат две различни  - и двете напълно неуспешни, тактики за борба/справяне  С любовта в сърцето, когато тя им изглежда като забранения плод.   Kissing Heart
Кузей (заключва в сърцето, 50 еп.):...”Защото те взех и те заключих тук (в сърцето). Завързах те тук (на шията). Когато ви видях двамата с Гюней за първи път, те заключих вътре в себе си. За цял живот. Вечно. Няма връщане назад. Ти си единственият човек, чиято ръка не мога да хвана и да поставя живота си в нея...Невъзможно е...Невъзможно е за нас да бъдем заедно. Защото аз те обичам толкова много. И ще те нараня. Ще нараня и себе си. Ще бъдеш невъзможна за мен, докато умра...”
Така си мисли Кузей, но не става така.
[/b]
Бехлюл: (той пък гони, изхвърля от сърцето, 147 еп.:
„Излез от мен, Бихтер!...Излез! Излез от мен! Бихтер!”
(Явно и при него не се е получило; на гроба на Бихтер ръката е на сърцето, а обръщението - „Любов моя!”)
[/b]
http://vbox7.com/play:be0774c425

Общи условия

Активация на акаунт