Север-Юг - тема 26

  • 32 984
  • 743
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 840
Направи ми впечатление друго-докато Сами казваше на Кузей че има връзка с жена ,то " аристократката" Хандан се хранеше сама в стаята си ненужна едва ли не на никого. Получи си охолния живот в богата къща  но май не осъзнава на каква цена.Но си заслужава съдбата

# 61
  • Мнения: 21 201
Фенче ами той Кузю отдавна се разхубави, че имаше моменти в началото и не само, в които ми мязаше на изпаднал германец Joy ама сега вече доби фейс.
Вярно, че Киво превзе бг ефира Joy + КСШ веднъж седмично. Joy

# 62
  • Мнения: 18 608
Наде  Heart Eyes ма той си е красив през цялото време, на мен пък никога не ми е приличал на изпаднал германец  hahaha колкото и да се опитваха да го загрозят, ама специално на тази снимка е неприлично готин!
Ками  Hug кво се хилиш - ми Киво, я! За кой друг си заслужава да говоря  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Нямаааа ... за мен поне!
Айрич  Heart Eyes ми той нашия има повече гласове от ЗП - 3015, а ЗП - 1956, а Любов и наказание 2085 ... значи нашия е на 1 място, ЗП на трето  newsm44 newsm44 newsm44
Скрит текст:
а този с Божеството - само 187 гласа Mr. Green
Малкия ага 6, а КСШ  582 , ти да видиш ...
Джоли  Heart Eyes абсолютно!

# 63
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей да се отбележим тая вечер, че Фен Heart Eyes ше ме бие... Mr. Green Laughing

# 64
  • Мнения: 21 201
На мен Кузей много ми харесва в серията в Самсун(така ли беше, че забравих името Embarassed) и вечерта когато бяха тримата с Джема, и майка й на вечеря когато, и поиска ръката, ииииии абе въобще в сериите напред а пък с цаки да не говорим.
Нямам търпение за тях и да се разчупи този негов олмаз, Crossing Arms че ми дотегна от него.





# 65
  • Мнения: 18 691
Чей да се отбележим тая вечер, че Фен Heart Eyes ше ме бие... Mr. Green Laughing

  love001

Фенче Heart Eyes, ще видим накрая на анкетата как е положонието, но засега при подругите Киво си е фаворит Simple Smile
Джолева, тя и Хандан ще си намери майстора и мястото и ще се осъзнае накрая Peace

# 66
  • Мнения: 18 608
Чей да се отбележим тая вечер, че Фен Heart Eyes ше ме бие... Mr. Green Laughing

Сладурчееее  Heart Eyes Hug wavey ма ша та бия, ти кво си мислиш ?  Joy Joy Joy Joy Зизко, ще се събираме в неделя, ама още не знам къде и в колко, да знаеш! Ще ти кажа, като разбера!

# 67
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей да се отбележим тая вечер, че Фен Heart Eyes ше ме бие... Mr. Green Laughing

Сладурчееее  Heart Eyes Hug wavey ма ша та бия, ти кво си мислиш ?  Joy Joy Joy Joy Зизко, ще се събираме в неделя, ама още не знам къде и в колко, да знаеш! Ще ти кажа, като разбера!
Peace Party Party Party Party

# 68
  • Мнения: 18 608
Обръщам се към всички дружки - който желае, да дойде на форумската ни среща в неделя! Ще се радвам да се запознаем с тези, с които не се познаваме! Peace

# 69
  • Мнения: 21 201
Лека вечер. Hug Hug Hug
Фенче Grinning благодаря ти за поканата но няма да мога да дойда.



Последна редакция: вт, 09 сеп 2014, 22:37 от Neidjal

# 70
  • Мнения: 18 608
Наденце  Heart Eyes много съжалявам,че няма да можеш ... нищо, друг път!
Лека и синеока, мила! Hug
За лека нощ едно сладко клипче от сръбкините за сапфира  Laughing

">#t=48[/video]

# 71
# 72
  • Мнения: 9 164
Чакай и аз да се явя,че и мене ме страх,да не ям бой tooth tooth tooth ,че мрънках да се събираме Mr. GreenХа здравейте  Hug Hug Hug
Ами за вас незнам ,ама не моА да смогна аз,то Киво 2 часа и половина,сега X фактор и трябва да лягам,нямаааам време
Кефите ли се мацкиии ,филма почна ,та даже три Кивови филма,какво повече да желае човек...е освен някой ден като се приберем да ме чака на леглото.. newsm62 newsm62 newsm62 те това си е по голямо щастие newsm47
Хади лека и до скоро   love001  love001  love001и гушки за всички
за срещата тенкс,но не мога

# 73
  • Мнения: 18 608
Ванче  Heart Eyes Hug скицоооо ... ма мноу си скромна начи  Joy Joy Joy Joy Киво да я чакал на леглото  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo ше ме умориш някой ден ти ...
Този клип е за теб специално!


И да ги немаме такива ... не можела да смогне, видиш ли! А ние как смогваме ?

# 74
  • Мнения: 9 164
Ванче  Heart Eyes Hug скицоооо ... ма мноу си скромна начи  Joy Joy Joy Joy Киво да я чакал на леглото  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo ше ме умориш някой ден ти ...
Този клип е за теб специално!


И да ги немаме такива ... не можела да смогне, видиш ли! А ние как смогваме ?
Фенче  newsm20  love001 нали ,самата скромност,не аз да ида ,а той на крака да ми додИ  Naughty Mr. Green Mr. Green Mr. Green,ми тъй де,ако ще е гарга да е поне рошава,то туй ако стане поне да е в позната обстановка,в къщи да ми е по-спокойно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
е вече си лягам....сама(е явно няма да е тази нощ...пълното щастие ,де Laughing) та да взема да поспя

Общи условия

Активация на акаунт