Дрехи за бременна

  • 4 726
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
От къде си купувахте дрехи за бременни - онлайн, а за районна на Плевен магазин??

# 1
  • Мнения: 1 281
В дом на книгата има магазин с мода за бременни , а също и в комплекса на бившата "Валентина" срещу М-тел.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 355
Онлайн - от ибей. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 618
Не ми харесват дрехите за бременни и си купих клинове от НМ тънки и дебели имаше в същата бременна секция и такива апрески за зимата взех едни черни ще отида и за бежови тези дни  и от други места като си харесам си взимам туники да крия пухкавото дупе. Като цяло това ми е плана за зимата апрески клинове туники само не знам дали ще си влизам в якетата ако не влезна ще трябва и яке да се търси и другия проблем е за някакви празници или излизания в какво ще се намъквам  ooooh! имам някакви черни зимни рокли които се разтягат и май е по-хубаво да си лятна бременна  ooooh!


Хмммм смени си изцяло темата и въпроса

Последна редакция: ср, 15 окт 2014, 19:40 от Kraskas

# 4
  • Мнения: 375
И за съм на мнението за клин , за туника или по-широки пуловери, но и сукмани съм си харесала, но незнам зимата ще е удобно ли с тях...

# 5
  • София
  • Мнения: 6 355
Ох, който е слабичък може да кара само с клин и туника, ама не е за всеки. Whistling

# 6
  • Мнения: 383
Не ми харесват дрехите за бременни и си купих клинове от НМ тънки и дебели имаше в същата бременна секция и такива апрески за зимата взех едни черни ще отида и за бежови тези дни  и от други места като си харесам си взимам туники да крия пухкавото дупе. Като цяло това ми е плана за зимата апрески клинове туники само не знам дали ще си влизам в якетата ако не влезна ще трябва и яке да се търси и другия проблем е за някакви празници или излизания в какво ще се намъквам  ooooh! имам някакви черни зимни рокли които се разтягат и май е по-хубаво да си лятна бременна  ooooh!
...
Здравейте. Благодаря за полезната тема. Дано се включат повече бъдещи/настоящи мами с инфо  Peace
И аз срещам трудности при намирането на бременски дрехи (за София става въпрос). Най-вече ме изнервя фактът, че не във всички магазини на H&M има такава секция и никъде на сайта им не пише в кой магазин какво има (и кол центърът не знаеха). На Витошка например нямат такива дрехи. Моля ви, ако сте забелязали, пишете в кой мол имат най-богата секция такива дрехи? Не ми е възможно да ги обикалям всичките, а спешно се нуждая вече.
И друго не ми харесва: в началните месеци поразгледах и малкото налични бременски дънки, които видях в H&M (на Стамболийски и в Сердика) бяха супер хипер скини. Не знам за вас, но на мен този модел не ми е удобен  ooooh!. В Waikiki е същото - два цвята ластични скини  Close А в сайта на H&M има и НЕскини, но по магазините ги няма. Моля, ако сте виждали някъде в магазин на H&M нормални прави дънки за бременни, споделете.
И последно: срещали ли сте някъде из София дрехи на марката Mamalicous?

# 7
  • Мнения: 618
Аз знам само НМ мама сектор в дъ мол на Цариградско
Онлайн има мн бременни дрехи. Бях харесала много модели дънки в алиекспрес но се отказах нещо не ме влекът дънките не понасям клинове те а камоли дънките

# 8
  • София
  • Мнения: 44 403
pokita  - в парадайз съм виждала  в НМ дрехи за бременни.
Онлайн - пишеш си в гугъл дрехи за бременни и излизат много сайтове http://www.deva-bg.com/products.html тук примерно гледам цените са прилични.
От чужди сайтове също може при желание.
Аз лично само 1 бр специални дънки си бях взела, другото си ми бяха стандартни неща. Предвид, че сега и  все още модата за туники, дълги и широки пуловери,  жилетки и т.н. е на линия, за горни съвсем ми се обезмисля пазаруването на специални дрехи.
Клин точно не знам дали бих, при положение, че обикновенно ластиците на кръста са им стегнати и дълбоки.

# 9
  • Мнения: 39
Къде в София мога да си намеря дрехи за бременни? Какво препоръчвате да си взема, момичета, за зимна бременност? Термина ми е февруари догодина. Благодаря предварително! Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 6 355
На мен приятелка ми даде нейното зимно яке за бременни от Н&М, много ми беше удобно! Хубава кройка, дълбока качулка, до последно ми побираше огромния корем (родих 5кг бебе).

# 11
  • Виена
  • Мнения: 939
С термин края на януари аз си купих две неща за браменни - черен панталон с коремче и права пола до коляното от рипсено кадефи с коремче. Широки блузи  и пуловери вярвам се намерат на всички ни, сменях няколко комбинации. Имах си и две трикотажни плетени свободни рокли, от преди бременността, носех и тях. Не са необходими повече неща. Едно пончо - пелерина ,каквото вероятно имаш, ще ти служи през есента, а зимно яке ако не е супер вталено може да си го носиш до последно. В случай,че е разкопчено - сложи отпред дебел шал.

Общи условия

Активация на акаунт