КГБ = Клуб на Готините Баби - 149.

  • 59 149
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 445
Привет момичета! Най-после се добрах до компютъра, а значи и до вас.
Внучките отдавна спят, аз разтребих КПП-то, деди е на работа, а младите-на вечеря. Ей, чак ми е чудно да е толкова тихо у дома...А днес и аз бях за малко на тръстиката. Имах един много сладък малък пациент, който влезе в кабинета със силно стисната уста, но постепенно разчупихме леда... Разреши ми да му видя зъбките, получи за това подарък-малко гумено самолетче. Пожелах му да стане пилот, а той ми отговори: Аз вече съм станал герой Joy Joy Joy. Обеща, че пак ще дойде Simple Smile С Катерина писахме букви. Казвам й: не пиши такива камшичета, дебелички като мен ( пишеше малка буква '' У ''), а тя ми отговори: Това камшиче е като деди, а сега ще напиша едно по-слабичко като теб.  hahahaКомплимент за мен...
БОРЯНЧЕ, на теб може и да не ти се получи видеото, но по-важното е, че веднага получи дружеско рамо от Дидиа smile3501 Ей затова си я обичам нашата темичка! Когато аз се учех да слагам картинки ми помагаха Тану, Ивлин, Маринка. Една нощ до към 1.00 през нощта ми наливаха знания момичетата.
АЙША, радвам ти се на способностите-хем се забавляваш, хем '' пИчелиш ". Виж колко сме различни. То и за това може би се привличаме. Мен за такова не ме търси, но затова пък, когато си почивам, си дълбая мозъчните гънки, като решавам судоку или кръстословици. И трябва да не се предаваме, че иначе ще ни се полират мозъците. Пази Боже!!!
ДИДИА, изтръпнах като прочетох, че си се попарила в банята, но после реших, че си се напарила Simple Smile
ДЖИЛИ, Hug липсваш ми... Антуриумът цъфти без почивка. Много е красив!
ТАНИТА, посмях се, като видях една снимка във ФБ-отбор красавици, грабнали метли. Ей, използвайте ги по предназначение, а не като превозно средство smile3534
КАРИ, ЯНЧЕ, МАРИНКА,  Hug Hug Hug
КРЕМЧЕ, караш ме да се замисля и аз за един Делимано кукър.  newsm78. И аз като Ивлин и Янка имам такава мелачка за орехи и бисквити. Не я изхвърлям, защото и на мен ми е спомен от мама...
РИМАРЧЕ, как са децата ти? Дано бързо да се вдигнат! Давай им да пият лимони и мед-витаминна атака.
Момичета, мислех да пиша още, но ММ се върна от летището, децата - и те се прибраха. Отивам да сложа на деди вечеря и да гледаме заедно мача.
Лека нощ, милички!  sleepuu

# 706
  • Мнения: 495
Среднощен привет от мен, девойки мили! wavey

Днес свърших доста от поставените от мен самата задачки, като Борянчето, без една!  Mr. Green
Не стигнах до зъболекаря! Имам един преден зъб за пломбиране от вътрешната страна, пречи ми на езика, драска ми, но нали не ме боли- ха днес да отида, ха утре.......
Но пък още преди обяд отидох да видя една болничка приятелка, която почти не излиза от къщи, но ми е поръчала на каквито екскурзии ходя, да й купувам "магнитчета" със забележителности. Не стоях много защото "ще ходя на зъболекар"! Дори си носех четка и паста за зъби, измих ги след почерпката и .... нищо!
Втората ми задача беше да си продължа задграничния паспорт, че знае ли се, може да забогатея и "да ми се приходи до някъде", където искат паспорти! Joy
Ега ти чакането в Ме-Ве-Ре-то! Mr. Green
Една чиновничка, дето не си повдигна д-то от стола, ме ядоса още преди да застана на гишето! Гледаше "опашката" сърдито, непрекъснато правеше забележки на гражданите, то капризи от рода на "затворете вратата", "изчакайте", "не влизайте", "искате ли попълване на документи?", защото там имаше една дето чакаше  да ти попълни формуляр, сигурно срещу някаква такса.......
Аз наистина не обичам да ходя по разни учреждения, инстанции.....
А каква нескопосана снимка ми направиха, има да се чудят митничарите аз ли съм или не!
Казах, че не ми харесва, изобщо се направи че не ме чува!!!
Половин час се "мъчи" да ми вземе отпечатъци на дясната ръка, намества ми пръстите, натиска ги, пъшка и накрая каза "Няма"! Май с дясната ръка мога да си "правя каквото поискам", щом  нямам отпечатъци в МВР-то! Mr. Green
Търся стабилна банка за "обир с дясната ръка"! Казвайте, ако знаете, ще има "суспай"!!!
За сведение на пенсионерките, взеха ми 23 лева такса и след месец паспорта ще е готов.
После отидох да напазаря в  СВА-то, там пък случайно срещнах една приятелка-наборка, седнахме на приказка с почерпка в заведенийцето към магазина и се прибрах за "Времето лети" по БТВ.
За утре имам две задачи- на зъболекар и на репетиция!
Дано котка не ми мине път! hahaha

Айша, Бори е добре, в девети клас е, кротък и ученолюбив е, през почивните дни излиза с приятели, ходят на кино в МОЛ-а, ритат някъде топка.............
Миша ще е абитуриентка през м.Май, там пък се говори само за тоалети и къде ще учи после......
Всеки с проблемите си, добре че близнаците все още се въртят около баба и дядо!  Laughing

Лека  нощ! smile3524

# 707
  • София
  • Мнения: 1 753
    Я ,да се обадя сега,че утре сутрин пак няма да мога. Броя овцете на Борянка.Пускам ги няколко пъти и все изкарвам различен брой.До сутринта дано ги уточня .
    Танче видях те с метлата.Нашето си е най-хубаво.
    Кари,заинтригува ме с тази система.Според мен таблицата трябва да се научи наизуст.
    Фло,знам как омайваш малчовците.При теб се чувстват големи и не искат да се излагат с плакане.
    Хайде,лягам пак,че още малко и трябва да ставам. Joy

# 708
  • Мнения: 495
Фло, Яге, бях я забравила тази снимка, в един от трите ми албума е! Laughing
На пролетен съботник сме, почистваме-метем Аспаруховския парк, край морето! Joy
Възобновиха едновремешните съботни почиствания в града, дори стана традиция.
Голяма сила сме пенсионерите, кметството ни подсигурява метли, торби за смет, ръкавици, всяка година почистваме различни райони, показват ни по местни ТВ-канали, кметството ни дава закуска-почерпка, която хапваме сред природата или в Клуба. Хем отчитаме съвместна дейност с Общината, хем и почистваме района си!
Радвам се, че сте ме познали и харесали, за сега само метем с метлите, ако някой ни ядоса, може и да ги яхнем! clean afwitch


     

# 709
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 323

 Добро утро! Хайде на кафето:

                 

 Танче, чудесни сте!

# 710
  • Мнения: 1 065

Ето съм.
Много станахме ,,животновъдите'' - и аз цяла нощ броих, оФцЕ, кОзи, прасета, телета  и всё и все ... ( свито ми беше сърцето - ММ е на път, преди малко е пристигнал).

За кафенце е рано, то е запазена марка на Янчето.

Танитка, такава си сладкодумница, чак тембъра ти усещам . Приятно ми е да те чета, пиши. Ааа, довечера да дадеш отчет какви си ги свършила в днешния ден-и непременно да идеш на зъболекар.

Яжка, Фло, откога не съм ви виждала на живо.
Особено милата ми адашка - почти  полтора года.

Кари, започна ли да има ефект от процедурите? Ходиш още, нали?

Айша, ти си моя еталон за разумна мисъл, възхищавам ти се. Толкова си премерена, без излишни емоции - всяка дума кратка и ясна, адмирации.

Дидиа,  и аз се стреснах от това ,,попарих'' докато осъзная, че сигурно е ,,понапарих[/i'']. Да не се случва ...

Борянка, и ти не се пресилвай с дворната работа. ,,Имаме цялото време на света'' - както казва ММ. Пази се и по-полечка, не сме на по двайсет.

Маринка, и ние бяхме в събота в КЦ, но до вилите не стигнахме от битовизми разни.... Така ми се искаше да се ,,опна'' някъде на слънчице и да не мисля и да не правя ни-щич-ко . Но дори на балкона не  излязох, не сколасах да стигна до него да го изчистя та да си изнеса столче.

Светълчо, Шпунци, как сте момичета? Пишете, когато можете два-три реда.  Силно ви прегръщам.

Малко е неприлично  време за къпане, но за кафе е още по-неприлично... Отивам в банята да си изпера перушината, че в главата съм като ритана зелка, после докато се изсуша и оформя прическата, Янчето сигурно ще е сервирала кафенце и ще си го пия с компания.

Обичам ви, момичета мили- и споменатите, и не споменатите.
Имам спомени с всички- видяни или само писали и това ни свърва.  Чудесно е, че я има темата и всеки, когато иска може да влезе и да си  ,,поговори'' с приятел.

Ставам.
Ако не се обадя отново, знайте, че ви пожелавам един топъл, спокоен и успешен ден.
До после.

П.П. Янче, миличка горяха ли ти бузите преди малко като те мислих?!
Имаме в къщи на такава чашка, на ММ е, любимата му- единствена остана, но този път аз ще си направя кафето в нея. Ще го пия черно, без мляко и ще си мисля, че сме някъде заедно.
А на теб спокойна работа и специални поздрави за Анжелка.

ПП1- Преди да вляза в банята, мернах това - http://blitzbg.info/3571
100 % истина за зодиите в моето семейство - Овен, Риби, Скорпион, Стрелец, Рак и Близнаци.
При вас как е?

Последна редакция: вт, 14 окт 2014, 06:19 от djily

# 711
  • Мнения: 18 758
Добрутроо,знаех си,че тези овце са от полза,та ги примъкнах насам,с предния комп нямах проблем с картинки и клипове,сега май не мога да набарам как,но щом има помощ ,става и така.Докато се оправя.Танитка ,хъс голям имаш за действие,и е хубаво това с метлите,задружност и  емоции заедно.То болестта ни е  вече отчуждението,та такива общи работи са за радост.Кафенцето   е супер ,а и с поглед се пие,и то е задружност.
Да честитя на себе си първата мъгла-тази сутрин ме изненада след летния ден вчера.Малко ще почакам да действам,но трябва,всеки ден трябва сега да се оползотворява,докато зазимя градината и вече шапка на тояга.Лек ден момичета...

# 712
  • Мнения: 7 456
Честит Петковден!
Честит празник на всички именици!
Здраве!Късмет!Щастие!Много обич в семействата ви!

# 713
  • София
  • Мнения: 1 529
Честит Петковден!
Хули честит имен ден! Да си жива и здрава.




 При нас  става по зле ,но се крепим в едно положение. Неизвестност....
Само неприятности. Благодаря ви за подкрепата.  bouquet
 Светле,лека му пръст . Flowers Rose Flowers Rose

# 714
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 715
  • Мнения: 1 563
Здравейте мили приятелки!!! Hug
Бързам да се обадя , случайно някой да не се е притеснил за мен. Laughing

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС И ТЕЗИ , КОИТО ИМАТ В СЕМЕЙСТВАТА СИ ТАКИВА !!!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ХУЛИ !!! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА !!!


В петък бяхме на село цял ден. не се спряхме. уж нямаше много работа , а то като отидохме не се спряхме до вечерта.  прибрахме почти всичко из двора , но цветята още са в разгара на цъфтежа си. Вичко е толкова зелено и цветно , че чак ми е жал  ,че скоро сланата ще ги попари... Все едно е пролет...След градушката  на ново покараха листа и цъфнаха , дърветата също започнаха да цъфтят... Природата  се побърка....
 
В събота си дойсе Наско от София и всички бяхме заедно три дни. От няколко месеца така не се бяхме събирали. Много ми беше хубаво и весело . вихрих се из КПП , угаждах им , а умората не я усещах... Grinning снощи Наско имаха спектакъл в центара на града - Капана , та всички се изнесохме там.
Днес е празник , но реших да изкарам всички палта на терасата да ги напече слънцето, напръсках цветята за акари ,че неща лепят. вие с какво ги пръскате вашите цветя ???
Гледам ,ченякой сте си купили чопър на Делимано. Аз също си купих от Кауфланд за 25 лева. Много съм доволна. Вече няколко дни го ползувам за зеленчуци , салата от моркови , ябълки , червено цвекло. за ядки също много е хубав , но мисля ,че за кайма няма да стане.Мели до 120 грама ...
Светле Hug моите съболезнования за баща ти ! Мир на праха му !!! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Шпунц Hug дръж се миличка ,трудно е  ,но.... за жалост идват и най-страшните моменти ...
Спирам , че ще излизам . Няма да ви споменавам , че съм чела от тук от там  и всичко ми се е изпарило...
Хубав следобяд мили  дружки !!!

 food010 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 Coffee Coffee Coffee  food010  food010  food010 Coffee Coffee kaffeetrmker_2  food010 sun lovekiss Kissing Heart sun

# 716
  • София
  • Мнения: 8 445
Привет красавици  bouquet
Есента ни подари още един прекрасен ден! Дано има още такива...макар, че Петковден отваря път на зимата.
Честит Имен Ден на всички, които носят това име и на близките им! Да са живи и здрави, да имат късмет и успехи!

ТАНИТА, ходи ли на зъболекар? Ако всички като теб отлагат, паяжина ще ни хванат кабинетите hahaha
ДЖИЛИ, като се срещнем, ще ли се познаем? newsm78Има да цъкам, като те видя- Бря, чи красУта...А кога ли ще е това? Дано не е като в песента: Пак ще се срещнем след десет години...
ШПУНЦИ, миличка, прави което е по силите ти, но и се пази. Как са децата?
ЯЖКЕ, при теб пак ли е лудница в работата? Не настъпи ли малко затишие?
ЖАБКЕ, ДИДИА, БОРЯЧЕ, ЯНЧЕ,много, много  Hug Hug Hug Hug за вас.
Хубав ден! Отивам да си храня внучетата feeding
ЛУСИ, а добре си си дошла  bouquet

Последна редакция: вт, 14 окт 2014, 17:40 от Flo 51

# 717
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, момичета, мили мои!

Благодаря на всички ви за подкрепата, съчувствието и окуражаването.
Изпратихме вчера баща ми, това е...
След  гробищата майка пожела всички да дойдат у нас. Аз не обичам много тези "банкети", но нищо не казах, исках всичко да е такова, каквото тя иска. Когато в събота тя ми каза за това и почнахме да умуваме какво да приготвим за понеделник, разбрах, че в тези наши обичаи няма нищо случайно - тя се оживи от идеята да посрещнем у нас роднините и това, че започна с нещо да се занимава, я извади от вцепенението и скръбта. Цяла неделя месихме, бъркахме и приготвяхме някои от  любимите му храни и денят мина без плач, само с тъгата от припомнянето на някои случки...
Вчера денят беше много тежък, но когато приключихме, тя се беше поуспокоила и поне се наприказва с братята си. Останали са най-големият й брат, който кара 95-тата си година и изглежда на не повече от 75 - слаб, изправен, стегнат, с почти всичката си коса, леко посивяла - и тя й братът й близнак. Междинните трима ги няма - двама братя и една сестра.
За мен най-тъжното беше, че нямаше нито един истински роднина на баща ми - някой от неговата кръв...но такава му била съдбата...

Толкова за това, повече няма да подхващам тази тема, достатъчно ви натоварих...

Шпунци, миличка, дано при вас нещата се развият по-благоприятно.

Искам да благодаря на Фло, първата зъболекарка в живота на моя сладък светъл Лъч, затова, че го е предразположила и ще ходи леко на зъболекар, защото намирам това за изключително важно нещо. Нашият зъболекар е много добър, но е малко студен човек и не можа да предразположи Ели на времето и тя и досега ходи с ужас на зъболекар. Смениха го после с жена, които според сина ми е по-мила, но страхът си остана...

Спокойна вечер, милимоички!

# 718
  • София
  • Мнения: 16 170
Честит Петковден на всички! Ако имаме именници - да са живи и здрави.
Тук съм, но дебна на сайта Flightradar24.com - Ани тръгва от Ливърпул за Познан. На гости на приятелката си. Самолета излита, а аз ще следя точката му до кацането. Естествено, няма да зарежа и борсата  Party

# 719
  • Мнения: 21
Влизам за малко, да ме заредите за пореден път с вашата нестихваща енергия!

Мила Светалчо, най-искрени съболезнования, боли когато най-близките си отидат. Остават спомените. На 17.10 се навършват  25 години от смъртта на баща ми. Майка ми ще прави малък помен, но с хора, които дори не са го познавали, че то от родата никой не остана. Аз ще присъствам виртуално, по телефона, просто да почета паметта му.

Айша, ти си голям трейдър, пожелавам ти пълна кошница! Аз правя платени анкети по Интернет, за година събирам по някой лев за цигари. Забавно е, ако не са много дълги и имам време за разпускане.

Фло, защо не съм по-близо, чаровница като тебе лесно ще ми оправи проблемите. Пък и подаръчета раздаваш Laughing А чувството ти за хумор е просто в-е-л-и-к-о-л-е-п-н-о!

Танита, ама какви сте хубавелки с тези метли! И не на ужким ги държите, я как сте почистили алеята!

Люси, това са цветя от градината  ти ли? Голяма красота! И тук е циганско лято, дано да продължи така поне още месец.

Борянке, ама и  ти си хала голяма. Стига си се трепала, почивай повече.

Аз нямам какво да ви разкажа, ММ е в командировка за 10 дни, така ми остава малко време да помързелувам. Децата непрекъснато ми звънят, да не се затрия. А на мене май ми е хубавичко, не готвя, шаря по Нета, гледам каналите, които искам, абе почти рай. Но това е само 2-ри ден, знам че след още 2, вече ще се чувствам ужасно самотна.

Днес след работа бях на фризьор, лъснах фасадата, утре се виждам с приятелки и чакам с нетърпение събота, за да гушна Бебка. Да можехте да я видите - красавица! (То, нашето гардже, най-хубаво( Laughing Laughing Laughing

Желая ви спокойна нощ!

Последна редакция: вт, 14 окт 2014, 22:48 от kukuvicakuka

Общи условия

Активация на акаунт