Съхранение на сакъзчета

  • 76 554
  • 254
  •   1
Отговори
# 120
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Dallina,след засаждането около 2-3 седмици торя с жълт кристалон, след това около 2-3 седмици със зелен,и след това цяло лято с червен или бял кристалон. Малко снимки от миналогодишните.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 121
  • Мнения: 17 987
Аууу, разкош  Heart Eyes

Значи редуваме като светофар  Wink
Как се разрежда това?

# 122
  • Мнения: 28 485
Танчето страхотниииии
От къде се купува този кристалон? newsm78

# 123
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Да  Laughing
Аз слагам по 1 чаена лъжичка на 2 л вода, по 2 пъти на седмица.

Допълвам се, аз си го купувам от сортови семена.

# 124
  • Мнения: 28 485
Да  Laughing
Аз слагам по 1 чаена лъжичка на 2 л вода, по 2 пъти на седмица.

Допълвам се, аз си го купувам от сортови семена.
И аз ще пробвам, благодаря!  bouquet

# 125
  • Мнения: 13 547
Танчето страхотниииии
От къде се купува този кристалон? newsm78
Страхотни цветя имаш. Сега, ако кажеш какъв вид са , защото всеки път като си купувам за такива ги взимам, но излизат други. И колко корена има в едно сандъче?

# 126
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Това рехавото  е  алпийско а другите дето са с едър цвят си е обикновено, в сандъче 50 см слагам по 3 корена.

# 127
  • Мнения: 13 547
Това рехавото  е  алпийско а другите дето са с едър цвят си е обикновено, в сандъче 50 см слагам по 3 корена.
Благодаря.

# 128
  • София
  • Мнения: 11 709
Извадих ги  онзи ден, беше много слънчево, а сега май стана студено. Някои изобщо ги няма, изсъхнали и ще ги махам и ще си сложа нови, а другите които са прокарали много да ги скърша ли, какво да ги правя?  Да им сменям ли пръста или да ги оставя в старата...и изобщо какво да ги правя на нищо не приличат освен няколко сандъка. Хм...
Ето ги миналогодишните, нито тор съм им слагала - нищо, освен да ги поливам. Мисля да отида до един разсадник и там да ми ги оправят. Много ми е трудно, нещо.... newsm78
Скрит текст:
[/spoiler].

# 129
  • Мнения: 151
tan4eto_71 мерси за указанията за торене,ще поръчам тези кристалони,които си написала тези дни от "сортови семена",че съм хвърлила око на няколко рози   bouquet

# 130
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Розите които са ми в градината не ги торя, но за тези които са в саксия си вземам тор за рози.

# 131
  • Варна
  • Мнения: 418
Да  Laughing
Аз слагам по 1 чаена лъжичка на 2 л вода, по 2 пъти на седмица.

Допълвам се, аз си го купувам от сортови семена.
А колко време се тори с жълтият, зеленият и червеният кристалон?

# 132
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Ваня,по- горе съм писала,след засаждане 2-3 седмици със жълтия за да се вкоренят по-бързо, после зеления пак 2-3 седмици и после цяло лято докато ги прибера бял или червен зависи какъв имам в момента.

# 133
  • Мнения: X
Моля за малко помощ
Имам саксия със сакъзче, купена наскоро
Дали е удачно в момента да го начупя и сложа клонките във вода за да пуснат корени и да мога да ги засадя?

# 134
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Да,можеш да си начупиш и да ги засадиш веднага,само не ги преполивай.

Общи условия

Активация на акаунт