PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 91 977
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 5 886
На първо четене кремът е страхотен! Очаквах да ми е тежък, защото поръчах серията 35, а съм под възрастта, но няма нищо подобно, леко усещане, все едно съм напръскала лицето си с розова вода.

# 346
  • Мнения: X
На първо четене кремът е страхотен! Очаквах да ми е тежък, защото поръчах серията 35, а съм под възрастта, но няма нищо подобно, леко усещане, все едно съм напръскала лицето си с розова вода.
+1 Heart Eyes Една идейка в повече ми идва, като сравнявам с матиращия анти-ейдж, който имам - ще си ги редувам като дневен и нощен, имах възможността да пробвам всички кремове на марката и определно тези са моите (най-после Mr. Green). Открих също така, че и от тониците май 35+ по ми допада от 20+, макар че и втория си ми е екстра. Не знам как да го обясня, като че ли 35+ ми е някак по-мек, по-нежен, по-хидратиращ, има ли такова нещо или си въобразявам newsm78 Засега си ги редувам и двата тоника за ден и вечер, като стане време за нова покупка ще видим кой ще надделее Simple Smile

Честит празник, скъпи дами Hug Всички, които пишете тук и създателките на продуктите - благодаря Ви, че Ви има, бъдете здрави, обичани, щастливи и успешни жени, съпруги, мамита   bouquet Нямате представа (а може и да имате) какво е години наред, още от ученичка, да съм в търсене на качествена, подходяща за мен козметика, още повече че винаги ме е привличало изцяло козметичните ми грижи да са от една серия (марка) и най-после БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС ТУК открих моята такава Heart Eyes

# 347
  • София
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СЪЗДАТЕЛКИТЕ НА ФИТОКОД! Бъдете винаги крачки напред пред останалите и продължавайте да ни радвате с още нови продукти!  bouquet  Hug

# 348
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, честит празник! Продължавайте все така да правите невероятната си козметика.

За известно време ви "изневерих", защото имах като подарък друга козметика, после пробвах и една нова нашумяла серия пак на български производител, но на финала се върнах към Фитокод.  Heart Eyes  Усещането е все едно се връщам към собствената си кожа.  Simple Smile  Благодаря ви!

Идеалната компбинация за мен е кремът 35+ като дневен и Ред Аут като нощен.

И сега въпрос - мога ли да мажа лицето на дъщеря ми (8 години) с някой ваш крем и кой? Ред Аут може би?

Кожата й е нормална детска, но напоследък й излизат пъпчици, за които забелязах, че вероятно са от много пипане и мръсни ръце. Когато е под напрежение започва да се чеше по лицето неусетно и в последствие й стават пъпки. В къщи я контролирам, но в училище явно нещата с притеснението излизат от контрол и кожата й има нужда от мека възстановяваща грижа.

# 349
  • Мнения: 2 281
Ним, аз бих ти препоръчала да пробвате почистващия флуид Ред аут. На мен ми е много любим продукт. Ползвам го като почистващ продукт и после капвам няколко капки и ги нанасям с лек масаж на лицето, вместо серум.

# 350
  • Мнения: 6
Скъпи момичета, Честит празник!  bouquet

Бъдете много щастливи, обичани, красиви! Нека уважението към вас не се вмества само в един ден от годината и в един букет!  Grinning
Бъдете успешни във всяко свое начинание!!!

# 351
  • Мнения: 648
Откъде купувате интимния гел в София? В Младост Би Фит нямат. Нещо заредено в района?

В Би Фит изобщо не поддържат асортимента. Колкото пъти ходя, все нямат това, което ми трябва. Жалко, че на толкова малко места се намира Фитокод и поради тази причина все още не съм си купила интимния гел, защото просто няма откъде. Специално отидох до фирмения магазин на П.Евтимий, но той не работеше!!!

# 352
  • Мнения: 113
Честит празник момичета! Радвайте се на живота, на любовта! Нека ви се случват нещата и  удовлетворявате съществото си. Бъдете будни и разбиращи. Благодаря Ви, че сте с нас! Heart Eyes

# 353
  • Мнения: 2 487
Здравейте, интересувам се за кремове , които да са подходящи за бръчки и да имат анти -ейдж ефект . За 42 годишна жена със суха кожа коя серия е подходяща ?
Мостри от кой бих могла да поръчам?
Благодаря предварително   bouquet  .

# 354
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте, дами, и честит празник!   bouquet Сигурно има и почитатели на снега, но аз лично си пожелавам и ви пожелавам скорошна пролет - навън и в сърцата!  Hug

Аз си купих интимния гел от магазинчето на ул. "Преспа" 7 ("Фрийн" се казва) - на ъгъла с "Хан Крум" е, т.е. на съседната уличка спрямо Малките Пет Кьошета. Със сигурност работи в събота, но за неделя не знам. Много се зарадвах, като намерих "Фрийн" отворен в събота - всичко, което ми е трябвало, съм намерила там (това относно асортимента). Има и мострички.  Wink

Покрай публикуваната по-горе снимка на Red Out флуида (чудесен продукт) се сетих, че исках да направя една лингвистична вметка. На указанията на български пише "без отмиване", на тези на английски - rinse off, т.е. да се отмие. Аз по навик заради чуждата козметика, с която е залят БГ пазара, винаги си чета английските надписи  Mr. Green , но като погледнах и българския, се зачудих. Предполагам, че все пак е без отмиване. В руските също пише "лицо не моют". Та може да се помисли за лека корекция на етикета (фразата е на предния етикет и в инструкциите на английски на задния), ако е без отмиване.  Peace

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 15:51 от Klodilia

# 355
  • Мнения: 475
Аз лично си чувствам лицето по-добре, когато го отмия след известно време Simple Smile

# 356
  • София
  • Мнения: 974
Аз досега не съм го отмивала.  Thinking Може да пробвам и така. Благодаря за отзива, Магдалена!   bouquet

# 357
  • Мнения: 705
Флуидът Ред Аут е без отмиване. Не знам на какво се дължи разминаването в текста на английски и български, но съм питала дамите от Фитокод изрично дали е предназначен да се отмива и отговорът беше отрицателен. Вече кой как ще процедира е въпрос на личен избор Simple Smile.

# 358
  • Мнения: 36 052
да, аз също знам, че е тип "тоник" и директно върху него се поставя крем /или просто се носи самостоятелно, но предполагам, че това е за млади кожи, които не изискват допълнителна грижа/

# 359
  • София
  • Мнения: 974
Благодаря за уточненията, Bubanka и Dragon8, вече нямам съмнения.   bouquet
Значи е просто грешка в превода.  Peace

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 20:36 от Klodilia

Общи условия

Активация на акаунт