PhytoCode - Качествена българска козметика /Тема 4/

  • 92 027
  • 740
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 418
Здравейте, интересувам се за кремове , които да са подходящи за бръчки и да имат анти -ейдж ефект . За 42 годишна жена със суха кожа коя серия е подходяща ?
Мостри от кой бих могла да поръчам?
Благодаря предварително   bouquet  .

Крем за лице със силно хидратиращо и обновяващо действие. За суха кожа
Крем Phytocode за туширане на бръчки 45+

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Здравейте, ще може ли малко помощ и за мен Hug
Имам чувствителна кожа,зачервява се бързо, лено ми се пукат капилярчета. Т-зоната лесно ми се омазнява,но за сметка на това кожата по скулите и около устата я чувствам леко суха и ми дърпа след баня.Зимата ползвах хидратиращия крем за суха кожа,но понякога лъщя от него.Въпросът ми е кой крем би бил най-подходящ за моята кожа? На 24 години съм.

# 362
  • Мнения: 418
пробвай серията Ред Аут, като в Т-зоната може да нанасяш само флуида

надявам се и dragon8 да се включи с предложение

# 363
  • Мнения: 708
Здравейте, ще може ли малко помощ и за мен Hug
Имам чувствителна кожа,зачервява се бързо, лено ми се пукат капилярчета. Т-зоната лесно ми се омазнява,но за сметка на това кожата по скулите и около устата я чувствам леко суха и ми дърпа след баня.Зимата ползвах хидратиращия крем за суха кожа,но понякога лъщя от него.Въпросът ми е кой крем би бил най-подходящ за моята кожа? На 24 години съм.
Заради зачервяването и проблема с капилярите съм съгласна с мнението на pergola. Може да поръчаш мостри от Ред Аут и хидратиращия крем 20+. Ако имаш опъване на кожата след баня, може да помислиш и за гела за почистване, много меко действа, без да пресушава. Интересна комбинация би била гелът за щадящо почистване,  за леко матиране тоник 20+ и след него кремчето Ред Аут за третиране на зачервяването. Най-добре е да се свържеш с дамите от Фитокод чрез контактите от сайта и те също да ти дадат съвет кои продукти да пробваш Simple Smile.

# 364
  • Мнения: X
Момичета, тези които сте ползвали и балсама за коса и маската, може ли да ми кажете има ли съществена разлика между тях? Чудя се дали да си взема и балсама за всяко миене, а маската да ползвам по-рядко да речем или мога да си карам и с маската на всяко измиване. Имам още малко време до поръчка, ще съм благодарна на отзиви?  Hug

# 365
  • Мнения: 418
аз съм фен на балсама, маската съм я ползвала само от тестер, но моята коса не е заплитаща се или суха.


# 366
  • Мнения: X
Благодаря ти pergola  Hug Ще си изхабя засега шампоана с маската заедно, пък като подновявам ще преценя как е косата и дали да взема балсама или пак маската. Но и двете накуп май няма смисъл.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Момичета, мерси за съвета Peace Козметичката ми също ми препоръча Ред аут, така че явно ще се насоча към тази серия.

# 368
  • Мнения: 746
Момичета, мерси за съвета Peace Козметичката ми също ми препоръча Ред аут, така че явно ще се насоча към тази серия.

Аз ти препоръчвам да отидеш на дерматолог, защото може и да имаш розацея - както звучи по описанието ти, и ако е така, трябва да вземеш мерки за лечението й.

# 369
  • Мнения: 22
Здравейте! Кой крем бихте препоръчали за суха кожа? На 32 години съм, със суха кожа и пукащи се капилярчета. Сух околоочен контур и най-вече зоната около носа. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите!

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Момичета, мерси за съвета Peace Козметичката ми също ми препоръча Ред аут, така че явно ще се насоча към тази серия.

Аз ти препоръчвам да отидеш на дерматолог, защото може и да имаш розацея - както звучи по описанието ти, и ако е така, трябва да вземеш мерки за лечението й.

О, не мисля. Срещала съм се с дерматолог по друг повод и нищо не ми спомена. Отделно капилярите са 3-4,по носа, където често се наблюдават.А и нямам останалите симптоми. Благодаря за съвета все пак.

# 371
  • Мнения: 418
Здравейте! Кой крем бихте препоръчали за суха кожа? На 32 години съм, със суха кожа и пукащи се капилярчета. Сух околоочен контур и най-вече зоната около носа. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите!

Можеш да ползваш RedOut за дневен и
Крем за лице със силно хидратиращо и обновяващо действие за нощен.

Или да поръчаш единия и да поискаш с поръчката тестери на другия.

На следващ етап горещо ти препоръчвам
Хидратиращ гел Phytocode за измиване на лицето

# 372
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Искам сърдечно да благодаря за получените тестери! Малко се забавих да отбележа като коментар в поръчката си, че бих се радвала да тествам и други продукти, освен избраните и бях приятно изненадана на отделното пакетче. Не си бях вкъщи седмица и нямах възможност по-рано да ги разгледам, сърдечни благодарности и за разнообразието, и за старанието изобщо!

# 373
  • Мнения: 746

О, не мисля. Срещала съм се с дерматолог по друг повод и нищо не ми спомена. Отделно капилярите са 3-4,по носа, където често се наблюдават.А и нямам останалите симптоми. Благодаря за съвета все пак.

Все пак просто имай едно наум и се наблюдавай Hug аз имам розацея и покрай това видях няколко девойки, за които всичко мога да кажа, но не и че имат розацея, а се оказа че имат..

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 2 442
Chancy, благодаря. Със сигурност следващия път ще го има предвид, когато посетя дерматолог. Все пак и кожата се променя с времето.Ти каква козметика ползваш? На Фитокод или специализирана? Ако се хване в ранен стадий розацията, може ли да се тушират симптомите й?

Общи условия

Активация на акаунт