Искам да кажа ...

  • 34 326
  • 963
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моята щерка се оказа правена да ходи на градина. Дай й приятелчета, компании, игри, веселби. Едната й госпожа, възрастната, й била най-добрата приятелка.  Mr. Green


Ми на кой ли да прилича  Wink

# 31
  • Мнения: 6 624
Жаклин наистина е много красива жена Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
Чувствам се в много приповдигнато настроение. Започва поредната учебна година, в която и малката тръгва на училище. Вълнението покрай децата, пазаруването за дрехи, тетрадки, моливи и какво ли още не, блясъкът, който виждам в очите им и желанието, с което отиват.....много ме радва.

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Смартфоните някои ги използват за преписване, подсказване, селфи, клипчета, огледало, чат, ровене във фейсбук, прозвъняване на съученик и още други разни такива дейности, които не са приемливи за учебен час. При нас са забранени, но реално децата и родителите спекулират.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 374
Добро утро! (да цитирам Лаура, не ми се беше случвало)

Джулия и Акаша, аз бях като болна преди около година, когато моята щерка тръгна на градина. Хем беше за половин ден. Съчувствам и стискам всички палци дребосъците да се адаптират бързо  Hug

# 35
  • Мнения: 13 077
И моето малко момиче тръгва на ясла (2.2г) тревожа се и се вълнувам, но твърдо смятам, че в компанията на други деца ще се чувства и развива по- добре.
 Янтра, вчера ходихме за пантофки, пижамки и т.н. Сега поне чаршафи не искат за каката носех.
Тони, и аз не съм те виждала:) Лаптопа ми е на ремонт, пиша от таблет, когато си го взема ще ти пратя снимка на лични, тъй като си ми много симпатична;) Надявам се не очакваш Склерникова, защото ще се разочароваш:))) И Янечек не съм виждала, като ми се покаже връщам веднага:)
Джули, Акаша, дано мине леко отделянето от мама, ще си даваме кураж, аз съм се зарекла, че няма да плача и слухтя до оградата, не знам защо мъжът ми голямата не ми вярват:)
Надежда, радвам се че те виждам, целуни малките принцове от мен, това са любимите ми момченца, като картинки са с бузки и къдрички:)

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 675
Преди да имам дете и то да тръгне на градина, ми бяха безкрайно непонятни емоциите на майките и най-вече сълзите, че детето тръгвало на детска. Мислех си " "Боже Господи, каква "трагедия"!

Но и на мен ми дойде до главата Simple Smile Не съм плакала, но цяла седмица нямах апетит, стоях на тихо и тъмно в къщи и бях изпразнена от мисъл и съдържание   Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 749
И моите деца напоследък често носят бонбони или бисквитиери вместо цветя.

Три деца имам Simple Smile


Янтра, големи бонбони са децата ти:)

Щерката още спи, нарочно я оставям, че другата седмица тръгват първа смяна и графикът през учебно време е плътно запълнен.

Благодаря за темата:)

# 38
  • Мнения: 4 199
Благодаря ви, Жаки и Таис! Само да не я игнорират, всичко друго...Джаки, не знаех, че имаме дечица почти наборчета. И да не ме забравиш и мен на ЛС, дъртата любопитна сврака Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 940
Най-притеснителни са сълзите и ревовете на децата, когато тръгват на детска градина. Аз не бих плакала, ако децата са спокойни. При нас обаче положението не е никак приятно.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 374
Жаклин, и за теб ще стискам палци  Hug

Аз плаках първия ден, по пътя от градината до нас. После и вкъщи, спрях да рева чак когато стана обяд и дойде време да си я взимам. Но аз вече съм ревла, де. Преди бремеността на бях такава.

# 41
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Моята дъщеричка е много контактна. Има ли деца не ме търси въобще. Говоря ѝ всеки ден, с нетърпение чака деня. Ама все пак знам ли какво ще стане... Притеснявам се. Как ще го оставя там на чужди грижи? Първо впускане в реалния живот навън. Тепърва предстоят коренни промени от това, което съм оформила аз. Grinning

# 42
  • Мнения: 6 624
 Grinning Ще ги целуна. Радвам се поне, че са двама и си общуват, защото няма да могат да ходят на градина. Наистина социализирането на децата е важно.

# 43
  • София
  • Мнения: 23 138
Тони, и аз не съм те виждала:) Лаптопа ми е на ремонт, пиша от таблет, когато си го взема ще ти пратя снимка на лични, тъй като си ми много симпатична;) Надявам се не очакваш Склерникова, защото ще се разочароваш:)))
Аз тази Склерникова не я харесвам. Ще си чакам твоята снимка, а аз ще ти пиша на лични с моя такава.  Grinning

# 44
  • Мнения: 5 513
Ще сменя темата ,ама искам да кажа /не сте длъжни да ми отговаряте/ ,че 4-ти ден замествам шефа ,защото отиде на почивка.И ми писна да се занимавам с 30 циганина работници и няколко надути колеги в офиса.Чак вече ми иде да убия някого.Утре е последно ,ама то нерви,нерви,нерви...
Благодаря ,че ме изслушахте/изчетохте!

Общи условия

Активация на акаунт