Искам да кажа ...

  • 34 303
  • 963
  •   1
Отговори
# 15
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Благодаря за темата! И на мен ми липсваше нещо подобно без кафенца и цветенца. Peace

# 16
  • Мнения: 4 199
Малката е приета на ясла - притеснено ми е и за първи път от десет години насам отново ще се вълнувам на 15-ти септември. Дано я възприемат, а и тя - тях.

# 17
  • Мнения: 2 658
Благодаря за поканата, Лили. Лепнах ти и едно сърчице. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 940
Най-добрите градинари, които познавам са мъже. Мъжете също харесват растенията.
А ако приемем, че учителите  мъже не се притесняват от това, че работят само сред жени, сигурно не би ги озадачил и жест с цвете.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 120
Бонбони носим в едни кутии като куб. Връзвам и едни финтифлюшки за оперение и става много готино.

Лиляна, забравих да ти благодаря за темата. Много се радвам, че ще си имаме местенце за лафче.

# 20
  • Мнения: 15 074
Янтра, как само си ги наредила сладурковците Simple Smile

# 21
  • Мнения: 14 654
Дзвер, тъкмо отворих сайта на училището и има съобщение, че са се включили в инициативата. Супер  Simple Smile

# 22
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
И ние си имаме вълнения - дъщеря ми тръгва на градина. Не ми се мисли как ще го изживея...

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Малката е приета на ясла - притеснено ми е и за първи път от десет години насам отново ще се вълнувам на 15-ти септември. Дано я възприемат, а и тя - тях.

Малката ми прилича на много контактно, будно и умно дете, така че не мисля, че ще има проблем.

П.П. Като чуя, че някоя майка за първи път ще си пуска детето на градина и ми се насълзяват очите. Сигурно като дойде моя ред някой ден голям рев ще падне  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 624
И аз много се радвам на многодетни майки, Янтра.

# 25
  • Мнения: 4 199
Мне точно, Джули...Точно и за това се притеснявам, но докторите настояват да е сред деца. Времето ще си покаже. Благодаря ти Hug

Кога беше вързоп 2 кила, кога вече има паралелен на моя живот...и е страшно, и е вълнуващо и е плачливо, да.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 814
Аз вече съм претръпнала относно пускането на някой на градина за първи път Simple Smile Както е в случая Simple Smile Но пантофи просто трябва да се купят!

# 27
  • Мнения: 13 027
Еха, хубава тема, браво за идеята на Тонка и изпълнението на Лиляна, няколко пъти ми се е искало да кажа нещо и да се въздържам, защото не е подходящо за дадена тема.
Янечек, дъщеря ми от пети клас също е с класен мъж, първата година занесе букет, както и остналите, но той им казал да не се харчат, че не обича и да си съберат всички спестени пари от цветя и да отидат заедно на пица или торта за успешен старт на учебната година. Миналата година така направиха, тази пак се уговарят, мился че е хубава идея, тъко се наговорят кой какво е правил през лятото, разтъжат се. Иначе за края на годината, аз подарих бутилка хубаво вино, мился че го зарадвах.
Той е всеселяк и повече се шегува с децата, преподава им физкултура. Честно казано на мен ми се щеше да е жена, да ги стяга повече, особено сега, когато ще са в седми клас, ма не е концерт по желание Simple Smile
Майки от няколко класа написахме писмо- предложение до директорката да подемат и те инициативата на други училища и да им прибират смартфоните преди часа, дано го обсъдят, че е страшно. Ние живеем до училището и до шести клас Мария не си носеше телефон в училище ( не и е нужен изобщо) но тази година се тръшка и не знам как ще се справя, не че не мога да и се наложа, но не знам дали е правилно.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 120
Моята щерка се оказа правена да ходи на градина. Дай й приятелчета, компании, игри, веселби. Едната й госпожа, възрастната, й била най-добрата приятелка.  Mr. Green

Жаклин, радвам се, че си тук. И май само аз не съм те виждала на снимка, а легенди се носят за твоята хубост.  Hug

# 29
  • Мнения: 14 654
Какво ви притесняват смартфоните? Това просто са технологиите на новото време, не са за фукня, ако за някого са, значи има проблем с ценностите. Сега четох една тъпотия, че само телефони до 50 лева ще са разрешени в някои столични училища. Фактура дали ще трябва да си носим.
пп: И аз не съм виждала Жаклин на снимка, както и повечето, които са пускали, все хващам, когато вече са изтрили.

Общи условия

Активация на акаунт