Не ми изнася - НЕ отговарям!

  • 5 681
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 711
Аз съм ги пропуснала и двете теми явно, ако може линкове, че сега пък ми стана интересно Simple Smile

По тази тема - не отговарям, защото влизам в началото до към 10-стр. и като "набъбнат" страниците, а нямам време да изчета всичко и изпадна от диалозите, на практика няма какво да кажа и спирам да следя дадената тема.

# 46
  • София
  • Мнения: 12 374
Ако трябваше да отговарям на всички въпроси и на въпросите, възникнали от тези въпроси, ще трябва да стоя във форума денонощно, 365 дни в годината. Така или иначе, почти никой не чете какво пишеш, за да те разбере, а за да те надговори.

Също така, ако видя, че отсрещният просто е прекалено тъп, се отказвам.

+1  Sunglasses

# 47
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Някои пишат за да се четат сами себе си  Sunglasses

# 48
  • Мнения: 7 690
Да приемем, че е възможно авторката да не е 24/7 плътно във форума, чакайки известия. Нека бъдем търпеливи Whistling

# 49
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Да приемем, че е възможно авторката да не е 24/7 плътно във форума, чакайки известия. Нека бъдем търпеливи Whistling
Ами може по същата причина и да не са отговорили в темата, заради която се отвори тази Peace

# 50
  • Мнения: 7 690
Да приемем, че е възможно авторката да не е 24/7 плътно във форума, чакайки известия. Нека бъдем търпеливи Whistling
Ами може по същата причина и да не са отговорили в темата, заради която се отвори тази Peace

Разбира се.
Ама колко се сещат да погледнат и от двете страни на медала?

# 51
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ами може по същата причина и да не са отговорили в темата, заради която се отвори тази Peace

Разбира се.
Ама колко се сещат да погледнат и от двете страни на медала?

Темата на авторката е от днес. Темата, за която тя пише, най- вероятно е по- стара и отговор изобщо не е имало.

Също така казусът на авторката и обвиненията към нея не са баш идентични, защото тя пита за пренебрегнато мнение, което оборва друго в спор, а не за неотговаряне на конкретно запитване. Първото много повече дразни от второто.

# 52
  • Мнения: 7 690
Ами може по същата причина и да не са отговорили в темата, заради която се отвори тази Peace

Разбира се.
Ама колко се сещат да погледнат и от двете страни на медала?

Темата на авторката е от днес. Темата, за която тя пише, най- вероятно е по- стара и отговор изобщо не е имало.

Също така казусът на авторката и обвиненията към нея не са баш идентични, защото тя пита за пренебрегнато мнение, което оборва друго в спор, а не за неотговаряне на конкретно запитване. Първото много повече дразни от второто.

Вселена, ние откъде знаем дали е по-стара? Може пък да е съвсем скорошна и точно в момент на афект да е решила да пусне тази тема.
Ако споря с някого и той млъкне не мисля, че е защото съм го оборила. По-скоро защото се е уморил да спори и изобщо не му се занимава с моята особа.
Ако проблема е, че пораженчески не си е признал, значи говорим за дребнавостта на дразнещия се.

# 53
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Вселена, ние откъде знаем дали е по-стара? Може пък да е съвсем скорошна и точно в момент на афект да е решила да пусне тази тема.
..

На мен така ми се стори, защото е написала, че не участва пряко, т.е. едва ли е супер много афектирана. А и първият й пост е така оформен, сякаш и друг път се чудила по въпроса, а не е набързо написан.

Това са си мои размишления, може и да не е така.

# 54
  • София
  • Мнения: 771
В този дух- авторката на темата в момента неколкократно избягва да отговори на Лиляна коя е темата... Много зряло!
Не само на мен, и други попитаха коя е случката, която е провокирала темата.
Може би не ѝ е удобно  или не ѝ изнася да ми отговори. Wink

Отговорих ти на лични, съвсем умишлено. Темата е тази за кърменето на публични места. И  поясних какво съм имала в предвид. Е там една потребителка, на една от последните страници, отговаря на друга,  повтаряща за кърменето и колко е полезно (това според мен го знае всеки, но както и да е), че никой не забранява да се кърми, но да се прави така - придружено със снимка на майка кърмеща на пейка, а не така - придружено със снимка на майка извадила гърдата си докато кара колело. И пояснението, че точно второто притеснява и предизвиква възмущение в околните, а не кърменето като цяло. Е втората не отговори на тази потребителка, а продължи да си обяснява как кърменето това и онова. И в други теми ми е правило впечатление това - кратко, ясно и обосновано мнение, но отговор няма.

# 55
  • Мнения: 2 052
Винаги има два фактора - възможност и желание.
Никой не е нон стоп на линия, много въпроси просто се загубват в паузите между две посещения.
А съществува и това,  че човек не е длъжен да участва във всяка комуникация,  в която има опит да бъде въвлечен. Това не е задължително в негативен план.  Peace

# 56
  • Мнения: 9 054
Принципно отговарям, но като цяло не живея във форума, а има потребители, които са изключително активни по дадени теми, та ако съм писала на 10-та страница, а вечерта открия, че темата е стигнала до 50-та, няма да си направя труда да прочета всеки един пост, за да разбера няма ли към мен нещо отправено  Wink А, на който му е важно мнението ми по конкретен въпрос - има ЛС - може да заповяда и вече там ще преценя искам ли да общувам с него или не желая

# 57
  • Мнения: 25 895
Е там една потребителка, на една от последните страници, отговаря на друга,  повтаряща за кърменето и колко е полезно (това според мен го знае всеки, но както и да е), че никой не забранява да се кърми, но да се прави така - придружено със снимка на майка кърмеща на пейка, а не така - придружено със снимка на майка извадила гърдата си докато кара колело. И пояснението, че точно второто притеснява и предизвиква възмущение в околните, а не кърменето като цяло. Е втората не отговори на тази потребителка, а продължи да си обяснява как кърменето това и онова. И в други теми ми е правило впечатление това - кратко, ясно и обосновано мнение, но отговор няма.

Добре де, ти какъв отговор очакваш на мнение? Отговаря се на въпрос. Така, както си описала ситуацията, едната репликирала другата и си онагледила мнението с картинки. От какъв зор първата трябва да отговаря, още повече на "кратко, ясно и обосновано мнение". Или го приема, или не го приема, но не е длъжна публично да го оповестява.
И без това всяка тема се разводнява от няколко потребители, които като я захапят, та нямат спиране и бълват ли, бълват едно и също по няколко пъти на всяка страница. Хубаво е човек да си каже мнението веднъж, да обясни за неразбралите, да потрети, ако се наложи, ама повече от това вече идва прекалено.
И без това повечето участници в споровете обикновено са чукчи-писатели - важно им е да пишат, не да четат.

# 58
  • Мнения: 13 076
Ако е въпрос насочен към мен, се опитвам да отговоря, защото във виртуално общуване, лесно мога да засегна някой или да го накарам да с почуства обиден, ако не целя това, нищо не ми коства да напиша няколко думи или просто да кажа, че не знам отговора на поставеното питане. Случвало се веднъж- дваж да ми подминават въпрос не ми е било приятно, но пък и бързичко забравям , не гоня карес Sunglasses

# 59
  • Мнения: 2 032
Никога не ми е идвало на ум даже да чета всички, а камо ли да отговарям на всички.

Общи условия

Активация на акаунт