Използвате ли топ матрак? Имате ли препоръки?

  • 36 929
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 387
Ние сме с топ матрак Дормео Риню - 6 см. и сме доволни.Не се пързаля.

# 16
  • Мнения: 13 191
Аз инвестирах в матрак с 2.5см мемори. Искаше ми се да взема с 5см, но много скъпо ставаше.
матраците ми са подобни на тези, само че са 28см.
http://matraciparadise.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA% … 0%B0%D1%86%D0%B8/ 

Не се отваря.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не се отваря.[/quote]

да, пробвах и аз.
Нещо си ревизират сайта, явно.

# 18
  • Мнения: 1 746
Азп съм много доволна от новия матрак на ТЕД , но взехме най-скъпия.ММ е на мнение , че винаги скъпото излиза евтино.Вътре с някакви пружини, индивидуално опаковани, отгоре с някакво меко покритие, но забравих какво.Е, направо се родих.Преди все схваната ставах сутринта, а сега се събуждам отпочинала.Препоръчвам ги на 100% от този модел

# 19
  • Мнения: 220
И нашия топматрак е на Дормео, много съм доволна и от него ли сякаш спря да ме боли дископатията, а сега съм бременна и отначало се беше обострила доста.

# 20
  • София
  • Мнения: 681
И ние сме на топ матрак, върху стар пружинен матрак.

Нашият е на Дормео Сиена.

По принцип съм го пробвала за спане върху два вида матраци - и двата бяха стари пружинни. На единия с топ матракът отгоре се спеше много по-добре от колкото на другия, така че стигам до извода, че явно зависи и от стария матрак. Но това не означава, че на този на който се спеше уж по-малко добре не ни е било удобно  Simple Smile  В сравнение със стария матрак си е е-хеей.
Но според мен това с топ-матраците си е едно доста добро компромисно решение. Ако сте решили вече да си взимате на 100% топ матрак трябва да знаете, че е много добре да си измерете всичко старателно и не се притеснявай, ако дори след като си измерила перфектно всичко матрака не ти пасне и легне идеално по ъглите. Те така ги правят, уж универсални, уж точни размери, а то 5 см от едната страна, 6 от другата ..   Grinning И задължително го ползвай с чаршаф с ластик или специални ластици за поддържане на матрак (чаршаф), те са едни като тиранти и се защипват към основния матрак. Казвам ти това, защото ако много шавате нощем всяка сутрин ще трябва да наместваш матрака  Grinning По принцип може и без тях да мине, но ако си като мене и те дразни ненаместения матрак ще ти трябват  Wink Успех!

Но, ако разчиташ на топ матрак да заглади един вид неравностите, няма да стане Simple Smile За тази работа си трябва истински нов матрак. Топ матрака за мене е компромисно решение за стари матраци, които са в добро състояние, но остаряли.

Дано съм била полезна. Peace

# 21
  • Мнения: 79
Здравейте, от известно време се чудя кой модел топ матрак да си взема. Колебая се между Дормео риню или сиена или на ТЕД. Свекърва ми има на Дормео сиена и когато съм на гости слагам детето да спи на тяхното легло и аз си подремвам доста с него. Многооооо е удобен и както имам проблем с кръста, определено се събуждам без болки, както всеки път от нашият. Та затова много се чудя коя марка да избера. Сега има промоция на Тед и цената е супер, но не зная как са като качество. Клоня към Дормео, но ако и на Тед са добри, то цената е двойно по-ниска. Надявам се някой да може да даде съвет.

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Да се запиша при вас и аз. Проучвам за топ матрак, трябва ми  да е изключително мек, за много болен гръбнак. Дали може да ми препоръчате някой и цената да не е убиец по възможнаст. Предварително благодаря!

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да се запиша при вас и аз. Проучвам за топ матрак, трябва ми  да е изключително мек, за много болен гръбнак. Дали може да ми препоръчате някой и цената да не е убиец по възможнаст. Предварително благодаря!

Иди до JUSK, има доста предложения.

# 24
  • Мнения: 124
Здравейте.Искам и аз да попитам за съвет за матраците.Спалнята ни е от тези 120/190 и бе добре докато не се разболях-имам постоянни проблеми с гърба.Резултатът -ако легнем двамата с мъжа ми той като по- тежък съвсем лекичко вдлъбва матрака и мен  почва да ме боли....до степен да ида на дивана-обикновен  с дъска и малко дунапрен ,но ми намаляват болките.Та мисълта ми е някой може ли да ми даде съвет какъв матрак да си взема-очевидно ми е необходим по твърд за да не хлътва при наличието на по-тежък човек до мен.Но все пак  да е удобен за съпруга ми.Ако такава комбинация съществува-помагайте,моля.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 656
Трябва ви латексов матрак, без никакви пружини вътре, и по-широко легло. На 120 см всякак ще се търкаляш към него. Поне 144 см.

Общи условия

Активация на акаунт