Есенни багри в РУСЕ

  • 44 834
  • 725
  •   1
Отговори
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
              “Всичко, което преживях по-късно, вече ми се бе случило в Русчук”

Елиас Канети-австрийски белетрист, есеист и драматург, роден в Русе




Добре дошли в новата поредна тема за нашия град Русе!Споделяйте,питайте и нека да си бъдем взаимно полезни!



История на Русе   Забележителности   Околности

Транспорт до Русе   Настаняване
Сайт на Община Русе

Русенски Университет "Ангел Кънчев"

Детски парти клубове в Русе:
1. Детски център „Бимбо”
Предлага почасово гледане на деца, рожденни дни, партита и други забавления в сградата на ОУ"Васил Априлов" Русе. За първокласниците има занималня.
http://bimbo.edudata.info/
Адрес: Русе, бул."Липник"N78  
тел.: 0889790551

2. Детски център „Палавници”
Организира детски рождени дни и тържества - за деца до 8 г. Има занималня за ученици от първи до четвърти клас, в която се предлага подготовка на учебния материал за следващия ден, както и допълнителна подготовка и упражнения върху текущия материал.
Адрес: гр. Русе, ул "Войводова" No 18
тел.: 0888/44 04 33 и 0889/74 84 28

3. Детски парти клуб „Вълшебство”
Подарете на детето си незабравими преживявания. Заповядайте в детски парти клуб Вълшебство. Организираме щури купони, рожденни дни с много танци, караоке и забавни игри
Адрес: гр. Русе, ул. "Муткурова" №95А
тел.: 0889 041 577

4. Детски клуб „Детско царство”
Адрес: гр. Русе, Royal city center, етaж 5
Работно време: 0т 09:00 до 21:00 часа
телефони за резервации: 0884/822 119 и 0885/800 344

5. Пицария "Дон Вито Корлеоне"
Адрес: гр.Русе, ж.к. „Дружба-3”, бл. „Норд”
тел.: 082/507 888 и 0895/565 111

6. BMST Kids
ДЕТСКА АКАДЕМИЯ В РОЯЛ СИТИ ЦЕНТЪР, ТРЕТИ ЕТАЖ. Предлага учебни курсове, почасово гледане на деца, частни партита.
0887/495 378 и 0888/766 911
kids@bmst.com

Детски клуб МЕГА- ЛАНДИЯ
https://www.facebook.com/pages/MEGA-Landia/211051502408314



Къде в Русе
Намаления в Русе
 


# 1
  • русе
  • Мнения: 123
Ходихте ли на цирк?Любопитно ми е на какви цени са билетите?

# 2
  • Мнения: 11 823
Девичка чудесно оформление както винаги   bouquet


Аз даже не разбрах този път къде е цирка newsm78

# 3
  • Русе
  • Мнения: 571
Всеки сам решава как да направи кръщене на детето си. Някои гледат само и единствено ритуала, други пък искат нещо повече. На кръщенето на нашите близнаци ние поканихме освен роднини/най-близките/ и много приятели с техните дечица. Искахме да бъде весело, държахме да го направим така, че да остане хубав спомен както за нас, така и за нашите приятели. Не съжалявам за парите, които дадохме. За мен е излишно правенето на тежки сватби и харченето на много пари за такова събитие. Но за децата си не се цънцаря в нищо. Въпрос на разбиране и избор е.

# 4
  • Мнения: 780
Чух, че са изместили Чайна сити в сградата на затворената Била в Дружбите, вярно ли е?

# 5
# 6
  • Мнения: 2 726
Добро утро от мен  Hug

# 7
  • Мнения: 5 892
Благодаря за темата   bouquet

# 8
# 9
  • Мнения: 36
запис   bouquet Peace

# 10
  • Мнения: 1 011
да не е само запис  bouquet--страхотно оформление
Чух, че са изместили Чайна сити в сградата на затворената Била в Дружбите, вярно ли е?
аз гледах една брошура е отварят чайна сити до магазин жираф .......не знам дали е било била преди
 

# 11
  • Мнения: 11 823
Чух, че са изместили Чайна сити в сградата на затворената Била в Дружбите, вярно ли е?


Отвориха още преди месец и половина там магазин, но не се казва Чайна сити, ами Хепи Гелдин (или нещо подобно беше  Crazy ) иначе си е точно като нея, но явно са други собствениците.
А сега наистина отваря Чайна сити до магазин Жираф т.е. на мястото на магазин Браво.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 904
За мен кръщенето е важен етап от живота на детето ми и искам да го направя както трябва не съм казала че ще каня много хора но искам да е тържествено и весело .Затова искам да изпипам всеки детайл и не ме интересуват разходите

# 13
  • Мнения: 4 841
Кръщенето си е избор на родителите изобщо. Дали ще кръщават или няма да кръщават си е тяхна работа. Както как ще направят празника. Всеки сам си преценява според разбиранията си, според възможностите си...
Ако може празника да е още по хубав, защо пък не?
Някои предпочитат скромни церемонии без излишни "екстри", други предпочитат пищни запомнящи се тържества. Какво лошо има в това? Защо изобщо трябва да се коментира не ми е ясно. Всеки си го прави както на него си му харесва.

За протокола и нашето кръщене беше скромно, като гости бяха само най близки роднини и кръстниците. За съжаление нямах възможност за повече гости. Имах си мои изисквания, които си удовлетворих относно оформлението на празника. Аз лично се чувствам доволна и удовлетворена. И двете ми деца бяха кръстени едновременно.

Кръщенето в църква е 60лв. Комерсиализма на празника започва още от там.

Всеки сам си прави сметката, защото сам си я плаща.

# 14
  • Мнения: 250
Девичка, благодаря за новата тема  Hug   bouquet

Защо изобщо трябва да се коментира не ми е ясно.
Извинявам се, ако нещо съм те притеснила излишно с коментара си.....Няма повече.... Rolling Eyes

П.П.Ясно е,че всеки сам си преценява какво и как да направи.......  Peace

Общи условия

Активация на акаунт