СЕДМИ КЛАС

  • 39 275
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 445
Успешна и спокойна учебна година!

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Нашето откриване е в 10:00, искат ги там в 9:30 за час на класа. Ще ходя заради малката, тя ще е 4-и клас и все още има желание да присъсътвам.
 Вчера са правили тест по математика, а днес ще е по български. Тя уж е спокойна, каза че вчерашният не бил труден.  ooooh! 

# 32
  • Мнения: 159
Успех на седмокласниците през новата учебна година.
В нашата школа групите са по 8 деца. Синът ми е доволен за сега. Запасявам се със здрави нерви и нека всички да са доволни накрая.

# 33
  • Мнения: X
Моята щерка днес беше на курс в Междучасие, при Симеонов, в най-силната група. Всичко е решила първа, задачи били супер-лесни, а Симеонов й казал да не ходи, защото няма смисъл да си губи времето. Ще изкара този модул и я отписвам, ще си разчитаме на училищната подготовка за матурите.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2014, 22:29 от Анонимен

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 050
Успешна година за децата и за нас пожелавам! И на всички - сбъднати първи желания!
Моят започна с уроците преди седмица по БЕЛ и в началото на месеца по МАТ. Засега преговарят. Като гледам количеството домашни оттам обаче се замислям, как ще успява и да ходи на училище от утре. newsm78

# 35
  • Мнения: 1 031
И от мен спорна и успешна учебна година за децата и доколкото е възможна спокойна за майките!
Все си мислех, че има време цяло лято за всичко, а накрая като се огледах, до никъде не я е докарал моичкия /задължителните домашни и книгите не ги броя!/. Той най-спокойно цяло лято повтаря, че сега е времето да излиза навън, а през годината ще заляга здраво, а вчера заяви, че му трябвали 2-3 седмици за адаптация #Cussing out
Днес благополучно го накарах да подреди бюрото си и до направи място за новите учебници!
Пубертета при нас е със страшна сила и направо много ще ми дойде + матурите.

# 36
  • Varna
  • Мнения: 356
Успешна учебна година на децата ни и най-вече успешен финал с матурите!
А майките- да сме спокойни, че така като гледам, ние по-се впечатляваме, че те ще бъдат в седми клас! Всеки ден му повтарям, че всичко зависи от него и трябва по-сериозно отношение! Дано поне ме чул, а дали ме е разбрал  newsm78

# 37
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз като подхвана за това колко е важна тази година ми отговаря "Добре деееее, това вече съм го чула. Споко".  Whistling Да д, но аз хич не съм споко.  Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 39 825
Успешна учебна година и от мен.

Аз като подхвана за това колко е важна тази година ми отговаря "Добре деееее, това вече съм го чула. Споко".  Whistling Да д, но аз хич не съм споко.  Crazy
И щерката така... "знам" и точка. Но не знам това знам до кога ще е (ама че изречение спретнах).

Моята каза, че ги искали точно в 10. Ще ходя с нея само до цветарския за букет. Днес не ми се искаше да купуваме цветя, че не знам на какво ще приличат до сутринта.

# 39
  • Мнения: X
Успешна учебна година на седмокласниците ни!  Sob
Да им върви по вода учението, да са щастливи и да влязат в желаното от тях училище!

# 40
  • sf
  • Мнения: 10 204
Да е на късмет новата учебна година!  Hug

Моята щерка е на морето, хич не й е до училище.  hahaha
Ще дебна по обед класната й да взема учебниците и да видя колко ще ме оръси за помагала  Mr. Green
Днес имам първокласник, та ми е весело  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 39 825
donsita, късмет Simple Smile

Малкия е преучилищна. Като го записах каката само попита в кое училище и рече "слава богу, че не е при мен".

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 51
 Започна се.Дано си спомняме 7-ми клас с усмивка,децата ни да са мотивирани ,а ние по-спокойни за да не ги обременяваме допълнително.Успех на всички,ще преминем през изпитанието заедно.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Честит първи учебен ден!
Скрит текст:
И д..е да ни е яко!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Честит първи учебен ден!
Пожелавам спорна година на учениците и спокойна на родителите!

Не ми се мисли как ще се доберем до матурите с буен, "всезнаещ" тийн.

Общи условия

Активация на акаунт