СЕДМИ КЛАС

  • 39 273
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 463
Честит първи учебен ден! Да са ни живи и здрави седмокласниците!  Да са по-старателни и упорити тази година и да зарадват и себе си, и нас - любящите ги родители.

# 46
  • София
  • Мнения: 307
Честит първи учебен ден! Пожелавам спокойствие на всички деца и родители Simple Smile

Дъщеря ми вчера беше на курс по БЕЛ (мисля, че се водят втора неделна в Софроний). Правили са преговор, тя е доволна, но мен ме притеснява, че групата щяла да е около 14 деца. Струва ми се, че са прекалено много..Дъщеря ми смята, че това не било проблем - имало достатъчно време и възможност ако нещо не си разбрал да попиташ. Входно ниво няма да имат сега, а ноември.

# 47
  • Мнения: 11 419
Честит първи учебен ден! Лека и успешна да е на всички нас - деца, родители, преподаватели....  bouquet

Дъщеря ми ходи на курс по БЕЛ - индивидуално, а по математика на школа, но самата тя каза, че не се чувства добре на школата и от тази седмица ще започне индивидуално по математика. Надявам се, че сме взели добро решение.

# 48
  • Мнения: 126
Честит първи учебен ден!
Пожелавам спорна година на учениците и спокойна на родителите

Моят хубостник от 20 ,09 започва с уроците по матаматика и БЕЛ. Много е притеснен. Надявам се да се преборя със страха му.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 31
Да е честит първият учебен ден,15 Септември, с пожелание за знание, мъдрост и любов към науката.
Успех на децата и търпение за родителите.

# 50
  • Мнения: 154
Честит първи учебен ден!
Много успехи на децата и търпение на нас, родителите!
Моят син е от по-тихите и притеснителни деца, затова решихме, че индивидуалните уроци са по-добрия вариант. Преди две години го бях записала на школа по английски, но не се чувстваше добре в групата и резултатите не бяха добри. Прехвърлих го при частен учител и сега е отличник. Но си зависи и от детето  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 461
Успешна година на всички седмокласници и техните родители!

Определено децата изглеждат много по-спокойни отколкото родителите. Дъщеря ми вече се е мотивирала и се надявам да продължи цялата година така. Все си повтарям да не прехвърлям моето напрежение върху нея.
Надявам се и МОН да не правят много промени, свързани с матурите през тази година, нали ще идва нов министър на образованието.

# 52
  • София
  • Мнения: 12 012
И от мен благодарности за новата тема.
Дано е успешна годината.

Моят син навръх рождения си ден започна в събота с курса по БЕЛ, 6 деца са в групата, според госпожата това е по-силната група. По математика ще идва учителка вкъщи.
Ако е концентриран, ще се справи с всичко блестящо, ако се рее в облаците, не знам какво ще става.

# 53
  • на майната си
  • Мнения: 425
Успешна учебна година и дано всички сме доволни на финала.

ПС Сега разглеждам програмата и учебниците - в понеделник - МАТ, БЕЛ, география, химия, физика - събота и неделя няма да и стигнат  Shocked.

# 54
  • Sumen, Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 834
Учебниците ни са съвсем нови, за първи път от както е ученик ще учи с нови учебници.Системата по Английски език е сменена, това дано да е за добро.Хареса ми програмата имат във вторник и сряда по два часа леки предмети. Утре започват с два часа математкиа, БЕЛ, физика, физическо и музика.

Успех на всички!!!!

# 55
  • Мнения: 445
И мен ме притесняват разказвателните предмети, на ден са по два , а тя е доста бавна, дано успяваме с втората смяна.С нов преподавател ще са по английски език, за което много съжалява.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Програмата я видях още в петък, когато им дадоха учебниците. В понеделник ще имат 8 часа - двата СИП-а по БЕЛ са в един ден. Crazy  Ще видим как ще се чувстват с толкова часове. Особено, когато са втора смяна. Май няма да има промяна при учителите, нови по химия и физика, а по биология я познават от 5 клас.
У нас вече има натрупани 16 помагала по БЕЛ и 14 по МАТ  Shocked плюс свитъците по БЕЛ и МАТ на Образователни технологии и Академия 21 век от предишни години, както и едно кашонче с пробни изпити /"наследени" от братовчедите/. Да не говоря, че съм свалила от пощата и всичко, което е там. Трябва да седна в края на тази седмица и да прегледам насъбраното, за да реша по кои ще работи и по кои не. А и да чуем какво още ще искат в училище по всички предмети - учебни тетрадки, атласи и такива подобни.
Струпала съм помагалата от 6 клас и ще ги дам на по-малко дете, за да се използват. Не обичам да изхвърлям книги, които могат да бъдат ползвани.  Simple Smile

 

# 57
  • Мнения: 558
Честит първи учебен ден!
Лека и успешна и за децата, и за родителите!
Класната ги е накарала да имитират подписите на родителите върху бележката за ЗИП... Блестящ първи урок! Не, че имаме право на избор със ЗИП-а, но да кара децата...

# 58
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Успешна година на всички дечица!   bouquet Нека в края и се поздравим с добри резултати!  Hug

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Здравейте и от мен  Hug
Честит първи учебен ден   bouquet Да са ни живи и здрави децата и дано всички сме доволни на финала  Hug
При нас още не са им дали учебниците  ooooh!
От понеделник почва с уроците.
Като ги гледам определено децата изглеждат много по-спокойни отколкото родителите.

Общи условия

Активация на акаунт