А спомняте ли си, госпожо...

  • 39 630
  • 393
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 23 948
От кога я няма Джейн? Останала съм с впечатление, че до скоро беше тук.

# 346
  • Мнения: 6 311
Аз скоро  срещнах  също една Джейн, с много красива жена на аватара, живее в чужбина /Америка мисля/, пише много добре, но май е друга  Thinking

# 347
  • Мнения: 4 120
 Тази другата Джейн не е ли с "на Ди плитчините"?

# 348
  • Мнения: 6 311
Да, мисля, че е тя. И като прочетох тук, че е неграмотна се учудих /помислих, че за нея става въпрос/.

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 23 948
Ама то не са една джейн май-май.

# 350
  • Мнения: 5 173
От кога я няма Джейн? Останала съм с впечатление, че до скоро беше тук.
Пише из красива мама.
На мен ми липсва frig, с 1 мърляво прасенце на аватара, мн ми беше сладко, когато я засичах.

# 351
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, мисля, че е тя. И като прочетох тук, че е неграмотна се учудих /помислих, че за нея става въпрос/.
Джейн от плитчините си е точно неграмотна. Отделно и съвсем плитка. Съвсем трето- не е Джейн, а Джени Grinning

# 352
  • Мнения: 7 171
Да, мисля, че е тя. И като прочетох тук, че е неграмотна се учудих /помислих, че за нея става въпрос/.
Джейн от плитчините си е точно неграмотна. Отделно и съвсем плитка. Съвсем трето- не е Джейн, а Джени Grinning

Има и Джейн, която май пише в американската тема. Джени с плитчините е в Канада. Не мисля, че е плитка и неграмотна, просто прекалено самоуверена.

# 353
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За плиткостта може да се дискутира, съгласна съм. За неграмотността и обаче съм категорична- имах прекрасна възможност да се насладя на персонална нейна демонстрация.

# 354
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зачетох се назад във времето...
И намерих тази тема...
Ех, времена.

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 13:39 от Шани

# 355
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Зачетох се назад във времето...
И намерих тази тема...
Ех, времена.
И темата ако беше сложила, щяхме да разберем какви са били времената ...

# 356
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924

Има и Джейн, която май пише в американската тема. Джени с плитчините е в Канада. Не мисля, че е плитка и неграмотна, просто прекалено самоуверена.

Съвсем се обърках вече - в крайна сметка коя Джейн обсъждахте досега? Бяха дадени линкове към стари тема - за пълната промяна, за стриптийз бар...
Беше ми интересно какви страсти са се вихрили през ония години, какви личности са се изявявали. Обаче сега изведнъж се появиха Джейн, Джане, Джейн с плитчините... И се зачудих за коя точно от всичките се отнася?

# 357
  • Мнения: 7 171

Има и Джейн, която май пише в американската тема. Джени с плитчините е в Канада. Не мисля, че е плитка и неграмотна, просто прекалено самоуверена.

Съвсем се обърках вече - в крайна сметка коя Джейн обсъждахте досега? Бяха дадени линкове към стари тема - за пълната промяна, за стриптийз бар...
Беше ми интересно какви страсти са се вихрили през ония години, какви личности са се изявявали. Обаче сега изведнъж се появиха Джейн, Джане, Джейн с плитчините... И се зачудих за коя точно от всичките се отнася?

#Jane#

Jennie е с плитчините

Другите не ги зная точно.....



# 358
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Зачетох се назад във времето...
И намерих тази тема...
Ех, времена.
Разликата в маниера на общуване е драматична 10 години назад Grinning Боболента влиза малко по-грубо с "кажи на твоя познат..." и всичко живо пада на пода Laughing Миоки се извинява, още пишейки, за да не се създаде излишно напрежение. С масовото навлизане на компютрите във всеки дом, снижаването на общото ниво на (грамотност, умения за четене с разбиране, уважение към чуждо мнение и т.н.) и все по-'индиговите' Wink родители, като че ли поизгубихме и уменията за общуване, и самомодерацията на дискусиите.

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 23 948
Бу, каквото щеш да казваш тогава и модерирането беше много по-строго. Ако сега се беше регистрирал небезизвестния Жоро1 щеше да се загуби в тълпата от сЛободия. Както и други, известни, форумни зверове.

Общи условия

Активация на акаунт