А спомняте ли си, госпожо...

  • 39 638
  • 393
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 883
....
Подобно впечатление в темата за стриптийза ми направи и Барабалекс, но само от няколко поста- нея никъде, никъде другаде не съм я засичала.

Барбалекс беше съпруга на Сопрано.
После дружно си биха шута.

Тези дни, повлияна от темата се сетих за едно семейство, които пишеха тук, и май бяха точно тези (не съм 100% сигурна) Та точно когато аз започнах да чета тук в компроматите се говореше за тях. Имаше едно списание, то не просъществува дълго време май, като Плейбой, но доста по - хард, и въпросното семейство си развиваше бизнес с него  Crazy Жената се беше снимала по анатомия за първия брой на списанието и снимките и се развяваха тук съвсем спокойно  Grinning

# 361
  • София
  • Мнения: 18 679
Зачетох се назад във времето...
И намерих тази тема...
Ех, времена.
Пфу, що ми трябваше да я чета тази тема. Видях ника на много любима моя съфорумка, дори приятелка бих казала - Зъхи Heart Eyes Изгубихме си следите през годините и сега й погледнах последните публикации - и те са емигрирали Sad И Бу, и Сладка Хапка, и един куп други приятели...Не съм по темата де, но ми стана тъпо.

# 362
  • Мнения: 5 234
Бу е емигрирала ли?

# 363
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Страхотна тема  bouquet
Мен ме посрещна Лиорена, с бъклица и дрян, най-вече дрян  Joy
По-късно и бях благодарна, разбира се. Темата беше за пушенето при бременност.

# 364
  • София
  • Мнения: 5 658
То май всеки новак тук обикновено се посреща в бъклица заврян. Нещо като входно ниво.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
То май всеки новак тук обикновено се посреща в бъклица заврян. Нещо като входно ниво.
Кой беше автора на лафа "болезнена форумна дефлорация"? Имелда май или бъркам?

# 366
  • Мнения: 4 586

 Дълго време преди да се регна рових из форума, най-силни са ми впечатленията от тогава от Искрица надежда, Мая Стоицева и мама Иги.

# 367
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Винаги ще свързвам БГ-Мамма с няколко имена - Искрица Надежда, Лилибон, Мама Кенга, Бу, Как` Сийка, Дабъл Уит Крийм, Колибри, НикиФин, близначе, Кума Лиса ...   bouquet

Последна редакция: сб, 03 яну 2015, 19:26 от vihrogonche

# 368
  • Мнения: 12 048
Винаги ще свързвам БГ-Мамма с няколко имена - Искрица Надежда, Лилибон, Мама Кенга, Бу, Как` Сийка, Дабъл Уит Крийм, Колибри, НикиФин, близначе, Кума Лиса ...   bouquet

....бих добавила- незабравимата Бабилия! Flowers Rose Flowers Rose

# 369
  • Мнения: 9 493
Откога искам някой да пусне такава тема ,за да разбера повече за ветераните  Praynig Како Сийке   bouquet аз съм много нова, но в едно ровене в архивите попаднах на специална тема за Лиорена(много лоша ще да е била  Thinking). Искам да питам къде са тези потребители,които изброявате?

Аз събирах смелост два месеца да се регистрирам. Много ме беше страх от Кака Сийка,  Лиляна и Трещерица  Naughty , мислех ,че не харесват новите.

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Кака Яга  Hug

# 371
  • Мнения: 5 173
Да, в Англия, и аз наскоро научих от блога ѝ. Peace

# 372
  • Мнения: 12 048
Много обичах да чета Монда, запознах се на живо с нея, много стойностен човек с изключителна ценностна система!Но за съжаление, не я срещам вече тук, то и аз съм ограничила темите.



# 373
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Не се сърди, човече и още много други, за които в момента точно не се сещам  Hug

# 374
  • Мнения: 5 234
Да, в Англия, и аз наскоро научих от блога ѝ. Peace
Sad
Дано да е щастлива!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт