Surecheck въпроси

  • 14 525
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Тази сутрин направихме един шуър чек и излезе желаната една черта.

Сега въпроса е друг - каква може да е причината да й се бави вече 5-ти ден?
Мен ме навява на мисълта, че около случката, която съм описал на първата страница е имало голяма доза притеснение, което е повлияло на овулацията, т.е. е закъсняла тя и в момента за това закъснява?

# 31
# 32
  • Мнения: 3 031
Ще дойде, не бой се. Има много възможни причини за закъснението. И по-добре не правете секс, че като гледам каква паника си, не е истина просто.

# 33
  • Мнения: 28
Това със сигурност, дори и ние го осъзнаваме. Въпроса е, че се случи ей така от нищото и просто когато е за пръв път (не става дума за секс), освен ако не си някой - който не ти пука, няма как да го минеш с лека ръка.

Благодаря за позитивния отговор и се надявам и аз да завърша темата с такъв в близките дни! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 833
Не искам да се заяждам, но наистина седнете и прочетете разни неща относно секс, забременяване, менструация и т.н. Определено имате много неясноти и от там идва паниката, а понякога и нежелана бременност. В интернет има достатъчно много материали, не може да се образовате от мнения във форум.

Причини за закъснение на цикъла може да има много, на първо място в случая, предполагам е възрастта на момичето, на тези години години не може да е като по часовник.

# 35
  • Мнения: X
Съдейки по досегашния развой на събитията и в този, и в другия форум, не мисля, че четенето ще помогне.  Laughing Просто избягвайте да се виждате, да оставате насаме и да се докосвате.

# 36
  • Мнения: 5 513
Или помолете възрастен роднина да присъства на срещите ви.Така няма да
имате желание за нищо.Даже да си говорите.
А това 77 в името на автора сочи кой набор е или..

# 37
  • Мнения: 28
Не, не сочи кой набор е, а просто защото ника без седмиците е зает, та с тях успях да се уредя. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 28
Oще няма нищо? Sad

П.п.: И ми сподели, че при нейна връстница също този месец го няма никакъв...

# 39
  • Мнения: X
Еми сигурно са заедно някъде... Joy

# 40
  • Мнения: 28
Айде пак глупостите. Въздържай се поне ти от отговори, или поне ако ще пишеш, пиши зряло и се поставяй на мястото на отсрещния. Simple Smile

П.п.: И за да не ме разбереш грешно - аз не ти забранявам да ми пишеш в темата (а и няма как да го направя), но хайде поне по-сериозно.

И между другото, бях останал с впечатлението, че тук като един по-голям форум ще получа по-зрели отговори, обаче май съм грешал, то вярно, че свестните хора със респективно свестни отговори са на изчезване, ама ...  Simple Smile

# 41
  • Мнения: X
Глупостите ги пишеш само ти. Wink

# 42
  • Мнения: 3 031
Какви по-различни отговори очакваш?

# 43
  • Мнения: 28
Различни от заяжданици и нападки.

# 44
  • Мнения: 3 031
Никой не се заяжда, но ти защо мислиш, че тук някой знае защо ѝ закъснява? Отидете на лекар като сте толкова притеснени.

Общи условия

Активация на акаунт