Шестокласници!

  • 62 340
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 031
Успешна учебна година!

# 16
  • Мнения: 37
Желая на всички ученици,
весела и спорна учебна година,
нови приятелства,
среща с умни и добри учители,
които да подпомогнат интересите им,
успехите им, смеха и незабравимите им спомени.
На добър час!

# 17
  • Мнения: 636
На добър час и от мен!Пожелавам успешна учебна година на всички деца и спокойна за мамите!

Аз съм си вкъщи с бебето, тук е  много мрачно и неприветливо като за първи учебен ден.

Чакам си пратките от ибей, доста неща поръчах и за баткото.Дано да му станат.

Ще видя коя смяна сме и ще тръгваме на плуване,че спорта при нас хич го няма.Не му се ходи никъде, само пред таблета стои.

Учебниците ги подвързах на етапи Simple Smile, сега останаха тетрадките и съм готова.Разпечатах малко изходящи тестове от 5 клас, да си преговори, че сигурно до края на септември, ще са ги направили.

# 18
  • София
  • Мнения: 16 197
Ние се изтърсихме днес на училище на гости, само по два букета newsm78 newsm78 newsm78. Мен ме нямаше в България миналата седмица и каката ходи вместо мен на родителска среща, в резултат на което и синковеца, и аз сме останали с впечатление, че днес само ще имат тържество от 9 до 10 и после си го прибираме с нас. Е, не, изтърсваме се ние, оказва се, че тържеството е само за 1 кл., а всички останали са с редовен учебен ден до 4.30. А ние даже без пантофи, да не говорим за учебници, тетрадки, химикали...

# 19
  • Мнения: 636
Чудя се тази година какъв вариант да измисля за по лека раница.
Идеи някакви?

Мислех по математика поне да ходи с извадени на ксерокс страници, / колкото са необходими/понеже ми пратиха на АРхимед сканиран учебника. А може и по други предмети така.

# 20
  • Мнения: 37
Благодаря за новата тема!  smile3525
Успешна учебна година на всички ученици  newsm10

# 21
  • у дома
  • Мнения: 7 142


Ще видя коя смяна сме и ще тръгваме на плуване,че спорта при нас хич го няма.Не му се ходи никъде, само пред таблета стои.



Моето не виси на таблета,но пак няма желание да спортува-казах му да си избира между народни танци,плуване,волейбол или тенис или там какъвто спорт иска,а той ме погледна и попита-а на шах може ли   #Crazy
При нас валя,валя за откриването на учебната година на малкия ,за големия поспря,та явно на децата ще им върви по вода...
При нас за добро или за зло има промени-по АЕ и по ФВС са им други.



Мислех по математика поне да ходи с извадени на ксерокс страници, / колкото са необходими/понеже ми пратиха на АРхимед сканиран учебника. А може и по други предмети така.


Може ли да ми го препратите и на мен сканиран-ако става имейл кажете да ви го дам на лични  Hug

Успешна учебна година и от нас!!!

# 22
  • Мнения: 4 967
И аз проявявам интерес към този сканиран учебник.  Peace
Честита нова учебна година и от мен! Живи и здрави да са!
Аз бях на откриването, но заради малката. Просто двамата са в едно училище. Но той не се срамува, беше си му добре, дори стоя при мен известно време. Ще имат нови учители по география и ЧП (много беше нещастен).

# 23
  • Мнения: 7 779
някой знае ли какви спомагателни помагала ще трябва да се купуват допълнително ?

# 24
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Благодаря за темата.  bouquet

На добър час и успешна нова учебна година!


Помагалата са в порядъка на 100лв
При нас събират парите на Р.С. и ги купуват.
Всеки учител си казва изискванията за помагалата .

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
Благодаря за новата темичка!  Hug  Записвам се и аз. Действително след 4-ти клас училищата на някои деца не са като в списъка отпред. Но и аз мисля като Светлето, че няма нужда да актуализираме, тъй като тези, които си пишем редовно тук, си знаем кое дете къде е.  Wink

Открихме учебната година. Да са здрави децата и да се справят!  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 16 197
На прословутата родителска среща, на която не бях, са им казали да им купим учебните тетрадки на учебниците, които са ни раздали, плюс списък с помалагала по математика и български,  и ние с ММ днес по обед се дигнахме до борсата на Полиграфическия комбинат и ги купихме. Дотук сме  50 лв, обаче не сме купували атласи още.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 025
На добър час на децата! Да им върви по вода!
При нас , в София, времето се смили точно днес и преваля само по обяд, а сутринта и следобяд беше хубаво, даже слънце изгря.   bouquet
Отивам да видя какво донесохме в раницата преди малко - учебници и помагала, сигурно 15 килограма  Crazy

Вярно е, че ние дето си пишем тук си знаем къде ни учат децата.

# 28
  • Мнения: 7 779
ние сме само с нови учебници (без помагала). не са  чак толкова тежки - 5-6 килца са.  Laughing

# 29
  • у дома
  • Мнения: 7 142
някой знае ли какви спомагателни помагала ще трябва да се купуват допълнително ?

По принцип учебните тетрадки се закупуват-това при положение,че учителя ги иска...Атласите по история и география също,за сборниците си преценява и препоръчва самия учител по математика.
За математиката препоръчвам сборника на  издателство Архимед -Книга за ученика http://www.book.store.bg/p33216/kniga-za-uchenika-po-matematika- … aia-alashka-.html
На коала прес също е добър http://www.koalapress.com/sbornik-po-matematika-6-klas.html




Вярно е, че ние дето си пишем тук си знаем къде ни учат децата.


Да бе да-аз например не знам на bongo_2007 ® детето нито в кой град е ,нито в кое училище,ама и не знам дали ще разбера някога... Той така влезе с летящ старт без да се представи,ако е със сменен ник,се извинявам,но едва ли-засичала съм го отдавна и по други теми и си е все с този ник.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 16:42 от svetlaem

Общи условия

Активация на акаунт