Шестокласници!

  • 62 362
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 779

По принцип учебните тетрадки се закупуват-това при положение,че учителя ги иска...Атласите по история и география също,за сборниците си преценява и препоръчва самия учител по математика. абе ще ги купя , но когато съм питал за нещо магазинерките ме питат на кое издателство ми трябва атласа примерно.  сега като гледам учебниците ... ми те са от всички възможни издателства .  не можаха ли да се спрат само на едно  #Cussing out


Да бе да-аз например не знам на bongo_2007 ®  детето нито в кой град е ,нито в кое училище,ама и не знам дали ще разбера някога... Той така влезе с летящ старт без да се престави,ако е със сменен ник,се извинявам,но едва ли-засичала съм го отдаван и по други теми и си е все с този ник.
същият е  hahaha
неизвестните ще ги изясним. има време.   bouquet

# 31
  • у дома
  • Мнения: 7 154

същият е  hahaha
неизвестните ще ги изясним. има време.   bouquet


 Joy Joy Joy а дано-така и не се престраших да се обадя в Китен-от онази тема те помня  Embarassed

# 32
  • Мнения: 6 031

...

Да бе да-аз например не знам на bongo_2007 ®  детето нито в кой град е ,нито в кое училище,ама и не знам дали ще разбера някога... Той така влезе с летящ старт без да се престави,ако е със сменен ник,се извинявам,но едва ли-засичала съм го отдаван и по други теми и си е все с този ник.
същият е  hahaha
неизвестните ще ги изясним. има време.   bouquet


Светле, той и да ни каже училището в Буркина Фасо, дали ще сме го чували?  hahaha  

# 33
  • Мнения: 7 779
сега ще те е яд за цял живот  Joy

# 34
  • Мнения: 7 779
Светле, той и да ни каже училището в Буркина Фасо, дали ще сме го чували?  hahaha  
хммм   кой говори за училища  newsm78   ние ще учим по програмата за 6-ти клас

# 35
  • у дома
  • Мнения: 7 154
сега ще те е яд за цял живот  Joy

А,не ме е яд,запазвам си правото за догодина,а и  на нас плановете ни се промениха в последния момент и заминахме малко след вас и ако се бяхме уговорили щеше да ви излъжем...Ама те-предлагаш срещи с биричка,а не казваш за наличието на набор или наборка  Heart Eyes
Ние така преди две години  се запознахме с Бети и семейството й точно в Китен и си изкарахме много приятно,децата се разбираха чудно,но за съжаление от тогава все се разминаваме...Даже дребния искаше да вземем Косьо за братче,че Оги му бил скучен  hahaha

Дописвам за атласите-учебниците ни по география и история са на Просвета и атласите са ни на същото издателство.

А бонго се спотайваше до сега-ако беше дошъл по-рано предишната тема да сме я изписали за норматив

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 17:18 от svetlaem

# 36
  • Мнения: 7 779
викаш  ще разчитаме на Бонго да изпълни плана за темата  Joy

География - издателство  БУЛВЕСТ 2000
История - издателство Просвета
започва се  #Cussing out

освен на горните две издателства имаме учебници и на Анубис и Архимед.

пп. сигурно съм писал в темите за 3 , 4  и 5 клас  , но не сте ми обърнали внимание.

# 37
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Спокойно  Laughing няма да останат без помагала.
Едно по едно и ще ги набавите.
На борсата може да ги вземете всичките с отстъпка.
Аз още чакам да кажат, кога ще бъде Р.С.  Wink

# 38
  • у дома
  • Мнения: 7 154

История - издателство Просвета



Атласът е този http://www.book.store.bg/p26137/atlas-po-istoria-i-civilizacia-z … maria-boseva.html



пп. сигурно съм писал в темите за 3 , 4  и 5 клас  , но не сте ми обърнали внимание. [/color]

Сигурно си мислел да пишеш и си ни чел тайничко  Heart Eyes

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 4 074
в нашия клас има ново дете, чудя се откъде се взе, никой не се е отказвал, а и без това сме много -вече 29, а и така от 6 клас без изпит, без нищо как става не знам, иначе програмата ни е 4 дни по 6 часа и един по 7, отделно 2 часа Сип по Мат., на който моят Боби вече не иска да ходи, кофти е, че в понеделник и вторник са по-лесните предмети,  а към края на седмицата се натрупват другите, ама какво да правим...идиотската учителка по музика, която остави на половината клас 4-ки е уволнена, също нови госпожи по ЧП и Ист., старите  бяха малко гаднярки, така че се надяваме на по-добри попадения

# 40
  • Мнения: 4 204
Леле, подминах си темата като стой та гледай! Joy
Търся си петокласната.
А като ме питат за Калата коя паралелка е , отговарям- пети "А". Joy

Ние първо бяхме с първокласника от 9,30 и после закарахме Сами в 11ч., та го и изчакахме.
Учебници не са давали.
Знае си програмата от сайта.

Много се вълнувам заради малкия. Мислех, че съм претръпнала и не си давах зор хич лятото. Обаче снощи до 4,30 не можах да заспя. Не ми се беше случвало от години. Явно подсъзнателно съм се притеснявала. И днес ми е едно превъзбудено.

# 41
  • Мнения: 7 779
в нашият клас новите ученици са 2-ма. повтарящи  Laughing  ей така става без изпити.
незнам дали някой не са отпаднали. от интегрираните ромчета.

# 42
  • България, София
  • Мнения: 638
Ние стартираме с обичайните 100-тина лева - английски, руски, хигиенни материали, тетрадка ЧК, застраховка. Учебните тетрадки и сборниците ги очаквам.

Остава да науча числото, което ще ми е нужно за деветокласничката (там се купуват всички учебници)  

В училището, за което пише asya02, повтарящи няма.

При вас купуват ли се учебници по английски?

# 43
  • у дома
  • Мнения: 7 154


При вас купуват ли се учебници по английски?

Ако имате англ ЗИП или СИП-учебника се купува,иначе-не  Peace

Нашата програма по принцип е балансирана-в смисъл,че на ден е по един разказвателен предмет,само в понеделник са два,но след почивните дни се ядва...Ама за утре много се ядосвам каква е-миналата година беше същата във вторника  #2gunfire
1.Час на класа
2.Изобразително изкуство
3.Математика
4.География
5.ДТИ
6.ДТИ
7.ФВС
Не искам и да я коментирам даже,защото нямам думи,за сметка на това в петък е трудничка,макар и само с един разказен предмет,др предмети са такива,че домашните по тях са винаги големи...

в нашият клас новите ученици са 2-ма. повтарящи  Laughing  ей така става без изпити.


Повечето от децата на пишещите тук учат в МГ или ПМГ,където по принцип повтарящи няма.А и за да влязат в тези училища децата са държали изпит и затова е супер дразнещо когато някой дойде без изпит,но аз се сетих,че ако детето идва от друг град и там е учило в ПМГ или МГ ,от инспектората по образованието го насочват към същото училище,но едва ли случаят е такъв за съжаление.Питай тези с деца в СМГ как от обявените 28 деца в момента паралелките са по 32-33 деца  Twisted Evil

Даже скоро се бях зачудила ,че наистина голяма част от наборчетата от тази тема отидоха в МГ още след 4 клас,надявам се бъдещето да покаже,че е било за тяхно добро  Hug

иначе програмата ни е 4 дни по 6 часа и един по 7, отделно 2 часа Сип по Мат.

Нашите ще имат два дни по 7 часа ,др три дни по 6,като един ден след или преди часовете ще имат и допълнителния час по ФВС,та все едно имат три дни по 7 часа  Peace А иначе още не сме имали РС ,но се надявам да си имат и школа по математика-2 часа седмично,тя също е преди или след часовете-натоварени са,но лично моето си го искаше това училище,та сега не мрънка поне  Heart Eyes

Гери,честит ти първокласник,да му върви като по вода,то няма и как да е другояче при толкова дъжд днес  Hug

Извинявам се за дългия пост,просто понякога се оливам като пиша   Embarassed

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 21:12 от svetlaem

# 44
  • България, София
  • Мнения: 638


При вас купуват ли се учебници по английски?

Ако имате англ ЗИП или СИП-учебника се купува,иначе-не  Peace

Мда, сетих се - учат по два различни учебника в училище и в школата трети.

Днес си разказвали виц: "Знаеш ли кое е по-гадно от петък 13-ти? Понеделник 15-ти!"

Последна редакция: пн, 15 сеп 2014, 21:09 от vimares

Общи условия

Активация на акаунт