Звездни компромати-217 част

  • 55 156
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 8 526
Тукашния любимец Том Харди се бил оженил,извинявам се ако сте го коментирали Embarassed

# 601
# 602
# 603
# 604
# 605
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
На финала на турнето си Джей Зи и Бионсе са показали снимки от личния си архив:
Бременната Бионсе (с Блу Айви)
Сватбата
В 6-минутното клипче има снимки от техни ваканции и семейно време. Има снимка на Бионсе прегърнала бебето си веднага след раждането, както и от празниците на детето - как духа свещичките за РД и как прави първи стъпки.
Освен това Джей Зи е променил текста на една от песните си, от 'I replace it with another one' to 'Cause she pregnant with another one", което отново подсилва слуховете, че е бременна отново.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 13:13 от NBM

# 606
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А Ума Crossing Arms?
Някой пак за сурогатното бебе на Бионсе?

# 607
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Ами, а де?
Коментира се и baby bump, аз на снимките не го виждам.

Сега наред е сурогатното бебе на Ева Simple Smile

# 608
# 609
# 610
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

Трудно възприемам дете на такава възраст в детска количка. Виждам, че много знаменитости си разхождат така хлапетата, но колкото и да се опитвам - не мога да го харесам. Особено пък на тази снимка - стайлингът, обувките, погледът, жестът с ръката, кръстосаните крака .... и на всичкото това - бебешка количка.


Джош Дюамел е публикувал във фейса снимка по повод днешния ни празник
https://www.facebook.com/JoshDuhamel

Ето това е достойно за уважение!

# 611
  • Мнения: 4 199
Не знам на колко години е детето, но моето - на две години и половина го слагам в количка, когато предвиждам дълъг пешеходен маратон и тя ме придружава.

# 612
  • Мнения: 2 453
Естествено, че зависи от детето. Моето на година и половина реши, че количката е само за бебета и не даваше и дума да се издума за возене.

# 613
  • Мнения: 3 670
На 3 години е Агнес.

# 614
  • Мнения: 39 318
И мойто вече на година и седем месеца не иска да седне в количката за повече от десет минути. Та тия тригодишните как седят, направо не знам.
В тая връзка питах наскоро защо голямо момиче като Харпърчето носи още биба.

Общи условия

Активация на акаунт