Препарати за съдомиялна - 7

  • 97 696
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • На брега на реката
  • Мнения: 8 580
Честито и със здраве да си я ползваш. И моята е 45 см. модел 5831 и съм страшно доволна. Похвали се как е, като я изпробваш.

# 601
  • Русе
  • Мнения: 3 710
Аз бях 6 г с 5830, страхотен модел. Със здраве да си я ползваш. Мисля, че при нас водата беше 4 от 6 степени и да, с комбинация от бутони е, но нямам представа вече от кои. Пробвай с това, което Бобулина ти е писала.

# 602
  • Сф
  • Мнения: 5 493
Моето Беко дойде с една лентичка (тип лакмус), с която измерваш твърдостта на водата и спрямо нея настройваш солта. Лентичката е в едно сребристо фолио, разгл3дай внимателно книжките, някъде там е.

# 603
  • Мнения: 12
Благодаря ви, момичета  bouquet Монтираха я , даже и я пуснах.Много съм доволна от крайния резултат. Нямаше нито петна, нито остатък от препарата и гланца. Благодаря и за прекрасната тема, доста изчетох и мога да кажа, че по вас се ориентирах кое, къде и колко да слагам. Благодаря ви  bouquet

# 604
  • Мнения: 978
Отскоро съм със съдомиялна Сименс.
Имам няколко въпроса:

1.Препаратите, които трябва да имам са, доколкото разбрах: Сол, Таблетки и гланц, Нещо друго нужно ли е?
2.Гланцът за какво се използва? И каква марка препоръчвате?
3.Като купихме миялната, в нея имаше мостра на таблетки финиш. Прави ми впечатление, че май ми надра съдовете. Възможно ли е да е от таблетката, или независимо какви ползвам все ще дере, защото е специфичност на уреда?

# 605
  • Мнения: 5 737
Отскоро съм със съдомиялна Сименс.
Имам няколко въпроса:

1.Препаратите, които трябва да имам са, доколкото разбрах: Сол, Таблетки и гланц, Нещо друго нужно ли е?
2.Гланцът за какво се използва? И каква марка препоръчвате?
3.Като купихме миялната, в нея имаше мостра на таблетки финиш. Прави ми впечатление, че май ми надра съдовете. Възможно ли е да е от таблетката, или независимо какви ползвам все ще дере, защото е специфичност на уреда?

1.  Вместо таблетки може да ползваш прах или гел.
2. За по-добро съхнене и да направи съдовете блестящи. Аз ползвам на ККласик. Има различни марки. Имаше един на Грюн грийн, който е екологичен и мисля, че още може да се намери в търговската мрежа, защото таблетките им вече не се внасят.
3. Фириша и при мен драска и ми изтри шарките на едни чаши. Аз ползвам най-често прах и по-рядко таблетки на ККласик и нямам проблеми. Доволна съм от кауфландските препарати. В темата има и много доволни от таблетките на Лидл. Най-доброто за момента са Феъри, но те са по-скъпи. Пробвай и виж какво ще ти хареса. Някои момичета ползват лидълски таблетки за нормално замърсени съдове и Феъри за силнозамърсени примерно.

# 606
  • На брега на реката
  • Мнения: 8 580
Гланца на Грюн Грийн не се внася за съжаление, а таблетките се внасят. Но лидълските препарати са си ОК, както и прахта на Кауфланд ККласик, за силно замърсени ползвам Феъри платинум - за мен са най-добрите на пазара.

# 607
  • Мнения: 5 737
Гланца на Грюн Грийн не се внася за съжаление, а таблетките се внасят.
Извинявам се. Запомнила съм, че вече само едното се внася и продава, но явно съм объркала информацията.

# 608
  • Мнения: 978
Взех от лидълските сол, гланц и таблетки.. Доволна съм..
Обаче аз с моя Сименс не мога да заговоря на един език, та имам още въпроси:

Гланц се слага на всяко пускане на машината, нали?
Вашата какво количество поема? Моята пое 100 мл..

# 609
  • София
  • Мнения: 1 469
Гланц се слага на всяко пускане на машината, нали?
Вашата какво количество поема? Моята пое 100 мл..
Не се слага гланц на всяко пускане. Резервоарчето се пълни, когато светне индикатора за гланц.
При мен първия път пое около 1/3 от бутилката от Лидл и не съм сигурна, че само толкова е капацитета, просто аз нямах търпение да я пусна и не ми се занимаваше.
Съвет: Като наливаш гланц и се напълни отделението повдигни вратата, за да се стече по-бързо. Simple Smile

# 610
  • Мнения: 978
Рошличка, а като свърши гланца, машината ще ми сигнализира ли?

Сигурно са ми глупави въпросите, но нямам време да чета книжката...

# 611
  • Варна
  • Мнения: 987
Ако гланца свърши ще ти светне лампичката за гланц  Peace

# 612
  • Мнения: 411
къде има ГГ?

# 613
  • Мнения: 232
аз съм виждала в лекси, но това е пловдив.

# 614
  • София
  • Мнения: 12 006
Виждала съм в нет-а да се продават таблетки, но не съм поръчвала.

Общи условия

Активация на акаунт