Съпруги на военнослужещи - 9

  • 66 492
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 503
Абе според мен информацията не е точна.  Толкова рано карти не може да има.

Информация е много точна, срокът ни за записване е 11.02

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 9 712
Тъкмо де. В МО да си запазят кой каквото иска, част от останалото ще напускат по в.ф.. последната част ще си запазят за свободна продажба, че току виж от първите някой се сетил в последния момент, че иска карта. И накрая 10% от базите не се ползват, щото някой отгоре може да кацне непредвидено на почивка и няма как да му се каже "места няма".  Grinning

# 692
  • Мнения: 1 855
Не е така бе , хора. Всички карти се разпределят. Не може някоя структура да вземе предварително от друга.

И да уточним МО не е само дирекции . МО се вика и на много поделения ,които се намират в тези сгради-бившите МО1 и 2. Затова наистина ми е интересно за къде става въпрос
И пак си мисля , не става дума за карти разпределени от Агенцията. А по скоро кой за къдеима желание.

# 693
  • Мнения: 22 439
Е все тая къде са, така или иначе по поделенията преди края на месеца няма да ги пуснат.
Даже напоследък чак март месец пристигат и се почва подаването на молби.
От поделението карта до сега не сме взимали, така че съвсем пък не ме интересува.
На хората може да им е смешно висенето на опашка пред агенцията по 2дни, ама за 470лв. 4ма човека за 10дни, няма къде да почиват, освен на палатка.

# 694
  • Мнения: 503
Не е така бе , хора. Всички карти се разпределят. Не може някоя структура да вземе предварително от друга.

И да уточним МО не е само дирекции . МО се вика и на много поделения ,които се намират в тези сгради-бившите МО1 и 2. Затова наистина ми е интересно за къде става въпрос
И пак си мисля , не става дума за карти разпределени от Агенцията. А по скоро кой за къдеима желание.

Става въпрос за МО, картите са за всички дирекции подчинени на министъра

# 695
  • Мнения: 136
Тъкмо де. В МО да си запазят кой каквото иска, част от останалото ще напускат по в.ф.. последната част ще си запазят за свободна продажба, че току виж от първите някой се сетил в последния момент, че иска карта. И накрая 10% от базите не се ползват, щото някой отгоре може да кацне непредвидено на почивка и няма как да му се каже "места няма".  Grinning


Абсолютно точно казано!  Naughty

# 696
  • Мнения: 284
Само малко да Ви разсея,вчера министъра е подписал заповедта на  цивилните  служители за дрехите по 250 лв.,а за ДЩР за тях 250/4=62.50 лв.,но сега се чака да се разпространи по в.ф.

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Благодаря на всички ви за топлите думи, прекрасни момичета Hug

И аз съм през телефона, та не виждам предните мнения и затова ще карам по спомен Simple Smile

Фло, благодаря ти!!!
Аз съм в армията от 11 години, благоверния ги чукна 20...ей, можеше и пенсионер да е вече, ако живеехме в друго време hahaha
Запознахме се там и въпреки разликата в годините ни (тъкмо 10), взех че си го харесах hahaha Сега, години по-късно, си имаме 2 зверчета - на 4 и почти на 2 годинки Simple Smile

За ревността и жените в армията - за толкова години съм се нагледали на какво ли не... И не веднъж и аз съм казвала на някоя ревнива половинка (и от двата пола), че съпруга/та в момента е почиваща смяна и не мога да ги свържа...
Доверие му е майката и няма ли го него, независимо дали работят в армията, магазин или производството, ревност и интриги ще има Simple Smile

За картите на Мтел нищо не се чува в нашите среди, но сякаш няма и особен интерес... Мен лично ме блазни, но не ми харесва момента, че всъщност, няма да съм титуляр на сметката.

Карти за почивка никога не сме взимали, но и за тях никакъв интерес в поделението Simple Smile Обикновено взимат 2-3 човека, винаги едни и същи Simple Smile

За Албена - колежка ходят 3 години под ред и са много доволни. М.г. имаше възможност и ние да вземем карта за там и да сме заедно, но не това е представата ми за почивка Simple Smile
За съжаление не мога да кажа точно в кой хотел ходят, но ще я питам и ще пиша.

За друго от коментираните теми не се сещам Simple Smile
Лека и спокойна вечер момичета   bouquet

# 698
  • Мнения: 22 439
sweet_maniche, наредиха ли ви се малко нещата или още си с кофти впечатление?

Аз харесвам картите заради относителното спокойствие и цената разбира се. Както и храната, която не си позволяват да е толкова зле.
Тази година ми се иска да сменим Св.Константин и Елена. Не знам обаче със Созопол или Несебър? Препоръки? Деца на близо 8г и 2г и половина.

# 699
  • София
  • Мнения: 14 700
Созопол, разбира се. Laughing
Несебър е много хубава базата, но плажа е много далече, града за разходки е далече. Не си е работа навсякъде с кола.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
sweet_maniche, наредиха ли ви се малко нещата или още си с кофти впечатление
на старите места сме си - спряха местенето и на двамата... Повече за него, защото и без друго прекия му началник има личностно отношение... Дълга история...
Кофти ми е, защото аз бях тази, която го подтикна към тази стъпка и сега заради мен, той търпи последствия...

# 701
  • София
  • Мнения: 8 381
Вечерен привет от бяла София. Красиво е - гледам през прозореца падащите снежинки на фона на уличните лампи и се сетих за тази песен на Адамо. Приемете я като поздрав. Дами канят! Поканете любимия на танц, отпуснете се в ръцете му  и си представяйте нещо много нежно, чисто и красиво...



Хубава вечер, милички...

# 702
  • Мнения: 651
Здравейте и от мен в този късен час. Едва сега успях да смогна да се добера до лаптопа.
И според мен за карти е рано още - по скоро края на февруари, дори и началото на март трябва да пристигнат по формированията.
Sesylle , ако имаш възможност избери Созопол. Аз по принцип си оставам заклет фен на Флагман и Адмирал Simple Smile
Flo , завиждам ти благородно за прекрасната гледка. При нас има само дъжд. Благодаря за поздрава!
Много се активизирахме последните два дни, като гледам скоро темата ще "чукне" 50 страници. Много се радвам.
Хубава вечер и от мен. Сладки сънища до любимите ви същества  Hug

# 703
  • Мнения: 856
Привет.
Както се казва - Кой каза, че събота е почивен ден? Laughing

Сняг - чист въздух.Красота.Зимна приказка.
Такава зима обожавам.Меко време и бяло.Децата такава игра направиха в снега.
Сладки червени бузки и нослета.Радост и детски смях.
За малко да избягаме от грижите и ежедневието.

п.п.На мен ми остана само да пусна прахосмукачката, да измия пода и да метна прането и .......няма край. Laughing Laughing

# 704
  • Мнения: 911
Искам и аз сняг, но няма  Sad .

Общи условия

Активация на акаунт