Съпруги на военнослужещи - 9

  • 66 486
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 8 381
Привет красавици   bouquet
Минавам набързо. Simple Smile
СТЕФ гледката от прозореца ми на кухнята, хола и спалнята е точно такава, като на клипа. Красота. От многото сняг сутринта имаше счупени клони. Та както разбрахте, сняг има достатъчно. Казвайте на кого да пращам. За сега сте две - ти и СГГ. Ще получите по 2-3 чувала, ще струпате по един снежен човек Nature Snowman за хлапетата.
RATRIDI не я мисля. Те са се позабавлявали добре с децата. Simple Smile
Снощи музикалният поздрав беше за вас, момичета, а сега е за малчуганите.



Хубава, зимна вечер! На топличко, с любимия и чаша червено вино. Simple Smile



Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 20:12 от Flo 51

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 9 712
Сняг в града ... не, благодаря. От нашата тераса се виждат Родопите, над първото село всичко е побеляло. Ей така най-обичам. Искаш ли сняг, ей го на баира. Мразя кишата, калта, непочистените тротоари.

И дъщеря ми не е фен на снега. Поради същите причини.

Иначе заниманията през уикенда са си едни и същи ... да свършва тази учебна година, че ще полудея.

# 707
  • София
  • Мнения: 8 381
Здравейте момичета Simple Smile
Днес не съм от най-ранобудните, но все пак успях да спретна прилична закуска за моето момче и за мен. Написах какво съм приготвила, но се сетих, че имаме момиче в положение ( а може и да не е само тя ), та скрих картинката. Който иска да дойде на закуска, моля cook

DUNDI, не всеки има твоята гледка-разкошна е. Едно време и аз виждах Витоша, но сега само блокове около нас. Спокойно можем да се ръкуваме със съседите отсреща, или да си подаваме чашка с кафе. Снегът пак изненада кметицата,( разбирам да е наваляло за Петровден  newsm78) малките улици никой не ги чисти, хората не си чистят тротоарите, иди и се разхождай в кишата. Вероятността да получиш екстра-изпръскан до кръста от преминаващите коли е 100%. С една дума красота.
А не ще и да вали избирателно-по поля и планини, а в града защо ни е... Не можем да ритаме срещу природата. Приемаме това, което ни сервира Simple SmileЗдрави да сме.

От мен музикален поздрав. Hugи пожелания за хубав ден.



# 708
  • Мнения: 1 035
Здравейте,
Искам да попитам някой посещавал ли е х. Флагман по това време на годината и вярно ли е, че трябва да отседнеш най - малко за 2 нощувки?
Благодаря предварително и хубав ден!

# 709
  • София
  • Мнения: 8 381
Добро утро, военни красавици!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на тези, които носят имената Валентина и Валя, Валентин и Вальо! Честит празник и на пчеларите!

Момичета, днес не се работи Simple Smile. Да не се излъже някоя от вас да хване я прахосмукачка, я ютия. Пази Боже! Днес си направете кафенце, метнете крак върху крак и в едната ръка кафето, а в другата мишката... и така цял ден! Simple Smile

ТЪЩАТА, съжалявам, не мога да ти отговоря. Хубав ден!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 9 712
Flo 51, прекрасен букет.
За неработенето - ела го обясни на шефа ми.  Grinning
А прахосмукачка и ютия по принцип рядко хващам през седмицата, особено второто.
Днес си имаме слънчице. Нищо, че вятърът хапе, настроението си е друго.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 261
Днес са пристигнали списъците с картите за лятото за флота. По една карта на смяна, за морските бази за целият флот ooooh!.
Тъй като Боровец не присъства  в списъка, някой има ли информация дали въобще ще работи лятото? Канехме се там да отидем, но май пак няма да ни излезне късмета

# 712
  • Мнения: 651
Днес са пристигнали списъците с картите за лятото за флота. По една карта на смяна, за морските бази за целият флот ooooh!.
Тъй като Боровец не присъства  в списъка, някой има ли информация дали въобще ще работи лятото? Канехме се там да отидем, но май пак няма да ни излезне късмета

Аз си спомням от преди 2 години, че искахме да ходим на Боровец лятото. Като звъннах в агенцията ми казаха, че лятото не работи - нито Олимп , нито ВПД. Но нямам актуална информация

# 713
  • Мнения: 22 438
Миналата година не работи Боровец доколкото си спомням. Сега може пак да го затварят. Базата е голяма и изглежда лятото трудно се поддържа.

Вече си излагат с тези карти, които пускат по поделенията. Голямо стискане, голямо чудо. Ще кажеш, че полковниците и генералите само по тези бази ходят....при една шапка пари са опрели до тях точно.

# 714
  • Мнения: 1 855
ВПД-БОРОВЕЦ работи само от 1.12-31.03. Как стои въпроса с Олимп не знам ,но в заповедта за цените го има в неактивен сезон.

# 715
  • София
  • Мнения: 8 381
Привет военни красавици. Приветствам ви, ама като гледам, няма кой да ми отговори.


Лелееее, Т в темата пак е паднала под нулата. Мислех да ви разкажа една весела историйка, която днес ми се случи на тръстиката ( в кабинета ), ама си казвам: Що да пиша, ако няма кой да чете. Ако на някой му е Ентересно, да надникне при бабите - КГБ 46 страница. Изчезвам милички, на вас желая хубав ден Hug

# 716
  • Мнения: 22 438
Аз хвърлям едно око, ама няма никой.
Неволи 3дни на зъболекар, пфуу....след 2то раждане зъбите ми са станали много чупливи, направо ужас.

И в Д.Митрополия карти има, по 1за смяна. Simple Smile

# 717
  • Мнения: 651
Фло, по твоя заръка "надникнах" във вашия клуб и ти прочетох историята. Как какво ще го правиш??? Вземаш го при теб в София и да ти помага. Изглежда работлив човек. Къде кабинета ще ти измие, къде клиент ще забавлява, докато си изчаква реда, нещо ще го пратиш да напазарува Simple Smile  Hug Joy
 Hug на всички и да си изберете най - слънчевите смени за море

# 718
  • Мнения: 1 855
Да, тази година картите дойдоха наистина много рано...

# 719
  • София
  • Мнения: 8 381
СЕСИЛ, съчувствам ти за стоматологичните проблеми, но ги решавай докато е време, че после ще станат още по-големи.Ей и в рима го докарах. Да не ви изнасям лекция за опасността от умъртвените зъби и влиянието им върху общото здраве. Направо си е страшничко. Не на последно място е финансовият въпрос. Едно е да ти лекуват кариес, а съвсем друго пулпит или гангрена. Стискам ти палци, всичко да върви по вода.
Един виц за за зъболекари. Става пациента от стола, доктора му съобщава сумата и му казва: 2 часа няма да се храните. Пациента отговаря: Докторе, ти ми взе парите за 2 месеца, бъди спокоен. 2 месеца няма да ям...
СТЕФИ, добре ме учиш да прибера дядото, ама моя деди какво ще каже. Ако ме подгони с Макаровия ще трябва на прибежки да се движа из апартамента, а може и направо главата под мишница да си нося. А, не! Стига си ми моя деди, друг не ми трябва hahaha
Приятна вечер, милички Hug

Общи условия

Активация на акаунт