Септемврийски дъжд вали, носи ни по две черти!- Тема 87

  • 24 282
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 497
Флорита, прекрасна тема - зеленото е моя любим цвят Heart Eyes Дано тенденцията за  EFP валеж продължава през целия месец (а и следващия Wink )
Скрит текст:
И за да не е празен запис да си кажа, не че някой се интересува де  Mr. Green Спирам хаповете и чакам М да доде и да си ходи... и пак отначало ooooh!

# 16
  • Мнения: 146
Записче и от мене,темата е страхотна,и много ми хаесва числото 87,познавам мн хубави хора родени 87-ма...  Flutter
Честит празник на София и на  софиянци,също и на именниците-яара,Надежда,Любов Според вас заксъснение от 14 дена нормално ли е....при положение че няма бременност на 100 процена,.взех да се притеснявам вече...  Rolling Eyes Hug

# 17
  • Мнения: 68
Теди, а кръвен тест прави ли?

# 18
  • Мнения: 146
Joyfull Joy Правих на 2 Септември,резултата беше 0.100  Sad

# 19
  • Nederland
  • Мнения: 131
Joyfull Joy Благодаря мила,но от толкова неуспехи съм станала много предпазлива от разочарованието,днес ММ си позволи да се изпусне "ти щото си бременна,знам аз имам усещане" и айдеее от тогава сърцето ми е свито Cry
Теди Според мен не е нормално това закъснение,поне при мен се дължеше на поликистозата и задържани фоликули,не казвам нищо освен,че е добре да отидеш на лекар.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 775
запис  smile3540

# 21
  • София
  • Мнения: 1 121
Един гол запис от мен  Confused

# 22
  • Мнения: 1 067
 perko Прелитам и аз тук да не ви изпусна Hug

# 23
  • Мнения: 68
Теди, най-добре отиди на лекар, при мен също такива дълги забавяния са били при ПКЯ.

Michelle, едни стиснати палчета няма да да попречат  Hug
пък току виж ТМ се оказал прав Wink

# 24
  • Мнения: 146
Ох,така и така съм в Сoфия сега,ще ида до майчин дом,има дужерен безплатен кабинет Sad

# 25
  • Мнения: 21 282
Прекрасна тема отново   bouquet

Запис.

Успех на всички НЕчакащи

# 26
  • Мнения: 146
Лисичке от кога не си писала,липсваше ни  Hug Flutter Flutter

# 27
  • Мнения: 1 571
Ейми, как сте?  Hug

# 28
  • Мнения: 21 282
tedi1993bs  Hug

защо не направиш още 1 тест ?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 757
Ооооо Фло темата е приказна  newsm51 smile3525 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  Kiss  Kiss  Kiss-благодаря ти за старанието  Hug
Нико благодаря за прашеца всякъв взимам  newsm28 newsm28 newsm28
Ами лии ти защо само прелиташ,дай малко и прашец и ни кажи как сте с бебо  Hug
Ransun естествено че ни интересува  Shocked,защо така си сърдита-еее разбираемо е  Hugдок ли ти каза да ги спреш,и на мен ми беше странно когато ми каза,че трябва да ги пиеш до М.аз си мисля,че трябва за лигавицата да се пият от 15 до 25,та ако няма нищо да не бавят циклона,дано ти дойде поне по бързо да не те мъчи,беше ли на преглед???

Общи условия

Активация на акаунт