Септемврийски дъжд вали, носи ни по две черти!- Тема 87

  • 24 289
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 067

Добреее, даже много добре Hug. Имам си стандартните оплаквания, но ми се размина ходенето пак в болница и съм щастлива.
Мелче Hug Hug Hug
 Момичета, аз не съм спряла да ви чета, радвам се за всеки положителен тест и се ядосвам на неканените лелките заедно с вас. Просто не смятам за уместно да се натрапвам с постоянно присъствие. Но за това пък не пречи да ви ръся по МНОГО и на често Mr. Green

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 31
  • Мнения: 777

Влизам през мобилния за бърз запис

# 32
  • Мнения: 2 241
Смук, смук.
Бях си заплюла тази тема, но нещо не ми се вярва...  Tired

# 33
  • Мнения: 68
Amy_lee благодаря за прашеца, ще смукна, че О май вече отмина, а се постарахме
 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75

# 34
  • София
  • Мнения: 1 757
amy_lee недей така...как ще се натрапваш,на мен ми е толкова приятно да минават да ни казват по няколко думи "старите" муцунки,силни,силни прегръдки и много   Kiss И си взимам и от твоя прашец,че овулирам  Mr. Green newsm28 newsm28 newsm28
Диамантче-какво стана с твойте тестове,почна ги от рано а сега ни държиш в невидение-бързо отчет  Thinking

# 35
  • Мнения: 2 497
Мел, съжалявам ако съм прозвучала сърдито- просто не искам да натрапвам белите си кахъри на всички, пък съм крива щото мразя да пия хапове... особено пък тия, дето ми объркват "плановете " и отлагат следващата секс- олимпиада за незнайно кога... Уф, мързи ме да стана и да взема лаптопа и пиша от телефона - дразнещо е Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 487
Флори благодаря за зеленото вълшебство  bouquet Много ми харесаха цитатите!
Охааа прашец  newsm79 newsm28 Благодаря момичета!
Влизам да се запиша след един тежък ден в работата, утре сутринта имам последни инфарктни задачки и заминавам в командировка. ММ ще дойде в петък да ме вземе за кратка почивчица, хем и О ще гоним  luvbed
За БТ сте говорили в предната тема. Обикновенно в първа фаза ми е доста висока БТ, около 36, 6 - 36,7, но този месец върви доста по-ниска  newsm78 Нямам обяснение защо е така,  термометърът е същият, часът е същият. Та явно може и такива неща да се случват.
Ели Д съжалявам за развитието в работата  Hug Дано се оправят все пак нещата!
При мен, който можеше да забременее, забременя и роди, та сега само се радвам на хлапетата. Напоследък като сме с ММ много често срещаме малки дечица, които се закачат с нас и ни раздават усмивки и честно да си призная ме зарежда. Чуя ли онзи звънък детски смях и сърцето ми се пълни с любов и щастие. Като видя бременна жена вече не се натъжавам, казвам си, че не знам какъв е бил нейният път, какво й се е случило. Някакси вече не ми е тъжно толкова и за мене си, убеждавам се, че с нищо няма да си помогна като се самобичувам. В понеделник като видяхме резултатите от СГ не спрях да се шегувам с ММ. Той не обича много много разходките и понякога е мързеливичък и го бъзвам, че хич не се очудвам, че човечетата не искат да плумат към яйцето. Ако може само да им отиде на крака  Mr. Green.  Какво като не се получава, решения има. Може да се забавим, може да се получи трудно, но ще имаме дете. Такъв ни бил късмета. Млади сме има още доста какво да направим и на какво да се радваме та да позволим пречките да ни превземат живота. Отплеснах се. Извинявам се за дългия пост   bouquet

# 37
  • Мнения: 436
Бърз запис от тела! Да взема и аз да отида лпри тоз Начев. звсички за него говорите. Кооррдинати, ЗК? Драснете на лично, моля. Аз ходя в Токуда, но док май не е много спец по повод на бебеправенето.
Много мъка от телефона. Прегръдки и лека от мен!

# 38
  • Мнения: 421
Привет сладурковци  Hug
Флоритке-прекрасна тема-благодаря  Heart Eyes
Аз пак се изгубих, но успях да ви догоня  Mr. Green Бях стабилно болна -така и не разбрах от къде ми дойде, но днес най-накрая мърдам и се чувствам добре  Flutter Снощи успяхме даже да се съберем и да гледаме мача-всички с бири...аз с чай  Tired как да е...
Ванеситке- Hug от една страна наистина е добре,че знаеш какво да правиш, но ще успееш ли скоро да си направиш изследванията(които искаш)  newsm78 знам че и в Англия нищо не става бързо...
Голди-супер оптимизъм ме заля-мерси  Heart Eyes И аз си мисля че трябва да се сещаме по-честичко какви мъже има и какви имаме до нас -ММ си има кусури -мъж е де  Crazy ама си е душичка  Flutter
Мел-мила  Hug горе главата-и повечко джиджи-биджи с ТМ тези дни  Whistling
Уоли,Естлар,кристи, Афро,Аня, Рансун, Мая,Зла Овца, Диамантче,Кофеин, Теди, Лисичке  Hug
Ейми,Нико-да имате безпроблемна бременност до края   bouquet
А онези дати се помнят-определено....Аз може би съм спокойна,защото след разочарованието от юли месец (а може би по-скоро от аборта април) реших че скоро няма да съм майка  Confused Не мога да си направя всички изследвания,които правите, защото съм в Дания....на лекар не съм ходила скоро, но за да отида ММ трябва да си е пуснал СГ, а са ни пратили в една конкретна лаборатория, която приема СГ само сутрин-а той от 2 месеца е по 10-12 часа на работа (вкл.и съботите) няма как да стане... Tired Че някакси се примирих с тази мисъл и си хвърлям мислите за други неща ...
Но не мога да спра да ви следя  newsm51
Лекичка мацки  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 21 282
Мая ,разбира се,че решения има и всичко ще се нареди  Hug

Ели и аз съжалявам за развитието в работата   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 1 757
Майче  Hug
Нектаринка,радвам се че по добре  Hug Heart Eyes тая вечер ще пропуснем джиджи-биджи,та да оставим войниците да съберат сили и от утре да се изстрелват по силно  Laughing  newsm51
Лека нощ  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 148
Флори, страхотна темичка   bouquet
Запис и от мен.

# 42
  • София
  • Мнения: 522
Момичета  Hug
Радвам се, че ви харесва темата. Това зелено е най-любимият ми цвят и реших да направя такава тема  Hug

Сега от вас искам да я напълните с двучертичкови тестове   bouquet

Лека и бебеносна на всички  Hug

# 43
  • Мнения: 1 633
Записвам се и аз Simple Smile)) Прекрасна зелена тема, давайте да я пълним с ярки червени двучертичкови тестове Simple Smile))

# 44
  • Мнения: 4 954
Късен запис и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт