КРУИЗИ /тема 4/

  • 65 161
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 73
rosi_030р, Да има отстъпка от 250 евро, но на каюта, а не на човек! Отстъпката се прави от базовата цена за круиза и не се комбинира с други промоции и разпродажби.
Важи в случай, че пътуването се осъществява до 6 месеца след датата на сключване на брака, което се удостоверява с документа за граждански брак, преведен на английски и изпратен в круизната компания /в случая - в MSC/. Може да го прочетеш и тук:
http://www.msccruises.com.au/au_en/An-MSC-Cruise/Special-Occasio … er-Occasions.aspx

# 736
  • Мнения: 90
Аз сега от бонусите се сетих да попитам нещо друго - някой има ли членска карта за MSC club? След първия ни круиз се регистрирах онлайн, но така и не получих някакво реално потвърждение, миналата година като ходихме специално попитах момичето, което се занимаваше с офертите, бордните кредити и т.н., тя каза, че не е открила регистрация и ми взе данните, за да направи, но пак нищо не се случи... чудя се сега дали да пробвам трети път за щастие, но предните круизи няма да ми ги впишат в картата така или иначе...

И при мен е същата история... Имам вече 23 точки (от 3 круиза с MSC), но още не съм получила картата. При последния ни круиз попълних някакъв формуляр за карта и ми казаха, че ще я получа по пощата до 2 седмици. Минаха 2 месеца и още я няма.

# 737
  • София
  • Мнения: 3 771
rosi_030р, Да има отстъпка от 250 евро, но на каюта, а не на човек!

Моята информация е различна, явно има разминаване или е сменено....
Скрит текст:
After twenty five years of marriage you deserve a bonus! That’s why for a Silver Wedding anniversary we offer a further reduction of R 250 per person on the actual available fares.
Това е от клуба.....
Нищо и без това ще почакаме, тогава може и да го няма.....

# 738
  • Мнения: 642
Знам, че няма много фенове на корабните екскурзии в темата, но ако ви е интересно колко струват такива на MSC за някои пристанища в Западно Средиземноморие, мога да ви пратя актуална брошура на мейл или ако ми кажете дали(как) мога да кача PDF тук, ще го постна Wink

# 739
  • София
  • Мнения: 3 771
Скъпа не се мъчи....
Цените ги има в Италианската платформа на MSC за всяко посещавано място от всеки кораб.
Ето по този начин...
Скрит текст:
TEN02 - PUERTO DE LA CRUZ - circa 4 ore
Prezzo per persona € 45.00 Adulti € 32.00 Bambini
Ето моя поща, да сравним...
Скрит текст:

# 740
  • Мнения: 642
Bled Да, знам, че цените ги има на италианската версия на сайта, но това не е много удобно за хората, които не знаят езика, трябва да имат отворени двете версии и да сравняват Wink Ще ти пусна брошурата утре, че сега приключвам...

# 741
  • София
  • Мнения: 3 771


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 23:29 от Bled

# 742
  • Мнения: 2 697
Привет и от мен Wink Споделям набързо една оферта от VivaVoyage за 10 дни по Средиземноморието с Norwegian Spirit, включва Мароко, Мадейра, Канарските острови, Испания Wink Не знам доколко е изгодна, изобщо не съм от разбиращите, но за 319 лири бих се включила веднага Wink Маршрутът ми се струва страхотен - жалко, че няма на кого да пласирам засега децата, та само ще си мечтая Simple Smile

# 743
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Харесва ми офертата, топли места, но освен Медейра всичко е посетено Simple Smile, цената е добра.
Сега търся за април източно Средиземноморие, ако някой се интересува ще пускам изгодни оф тук

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 1 462
Благодаря за отговора за отстъпките, по повод годишнина от сватба!  bouquet
Моето мнение за екскурзиите е, че понякога са безумни скъпи. Освен това поне в нашето семейство, когато сме се записвали за екскурзии от борда винаги сме имали спор в коя група да се включим - тази в която екскурзоводското обслужване е на английски или на италиански. Нашето 4-членно семейство е с различно ниво на владеене на езика, затова се редувахме. Не е много комфортно, когато обикаляте и ви разказват да разбирате половината. Иначе, ако се игнорира слушането на екскурзовода, аз смятам, че няма смисъл да се дават пари. На пристанището или ползваш шатъла, или е близо може и пеша да слезеш и да се разхождаш сам и да ползваш местния транспорт. Ние сме фенове на автобусите хоп-он хоп-оф. Money

# 745
  • Мнения: 53
Привет и от мен Wink Споделям набързо една оферта от VivaVoyage за 10 дни по Средиземноморието с Norwegian Spirit, включва Мароко, Мадейра, Канарските острови, Испания Wink Не знам доколко е изгодна, изобщо не съм от разбиращите, но за 319 лири бих се включила веднага Wink Маршрутът ми се струва страхотен - жалко, че няма на кого да пласирам засега децата, та само ще си мечтая Simple Smile

Някой поръчвал ли е чрез този сайт? Има ли проблеми? Лесно ли стават нещата? Ние се чудим за дати 26.03, 05.04, или 15.04, но първата излиза най изгодно като цени - полети и круиз, и само една нощувка в Барселона. Струва ли си компромиса с датата през март, или е по-добре да изчакаме априлските?

# 746
  • Мнения: 67
Харесва ми офертата, топли места, но освен Медейра всичко е посетено Simple Smile, цената е добра.
Сега търся за април източно Средиземноморие, ако някой се интересува ще пускам изгодни оф тук
Люба, пускай интересуваме се от тези места, стига да има добри цени. Може и за март ако намериш нещо да постнеш, че аз не съм от много вещите.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 771
По желание на една от вас, успях след повече от година да подредя снимките на
Fort Lauderdale, Florida, Port Everglades един от най-големите в света...
АЛБУМ


Last Minute

10 Night Canary Islands, Madeira-Portugal, Malaga-Spain, Arrecife- Spain, Casablanca-Morocco from Barcelona
Ship: Norwegian Spirit
from Barcelona
 Friday, Mar 6, 2015
 Monday, Mar 16, 2015
350+110/такси/ евро
Бонус 25 $ Борден кредит.

# 748
  • Мнения: 2 697
Някой поръчвал ли е чрез този сайт? Има ли проблеми? Лесно ли стават нещата? Ние се чудим за дати 26.03, 05.04, или 15.04, но първата излиза най изгодно като цени - полети и круиз, и само една нощувка в Барселона. Струва ли си компромиса с датата през март, или е по-добре да изчакаме априлските?

Аз нямам никакъв опит с резервации досега и няма какво да ти отговоря Blush Ако някой е буквал през сайта, да пише как е. Същата оферта видях, че се предлага и от Контитранс - естествено на малко по-висока цена, ето я Peace

# 749
  • София
  • Мнения: 3 771
Шехина
Сайта сме го коментирали често.
Няма проблем с него, резервирайте спокойно.
Аз съм го правила, не веднъж.....

Общи условия

Активация на акаунт