След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.21

  • 22 109
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 258
Скрит текст:
Скрит текст:


Специално за Катюш, ги слагам  Joy Joy Joy

 Слагай ,слагай вие с дълга коса не го харесвате ...по-добре за мен , с по-малко девойки требе да се справям ........ smile3533 smile3508
За единия лайк и котка в гащите си сложила чак  Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Теро  Hug за темата   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 22 258
Оф, още не мога да свикна, да го гледам толкова космат в лицето  ooooh!

# 19
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Ехх,голяма фотосесия на тези стълби,голямо нещо  Joy Joy Joy Joy Joy


Охх  ooooh!  забравих да кажа и аз Честит празника  bg bg bg bg bg

# 20
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Оф, още не мога да свикна, да го гледам толкова космат в лицето  ooooh!
Аааа харно си е момчето  Heart Eyes
Кате аз съм едно от момичетата с които трябва да се справяш за Кирето  Mr. Green Космат, рошав,брадат не го връщам  Naughty

# 21
  • Мнения: 564
Тери   bouquet  bouquet

# 22
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527


Ровех се из профила си и я пуснах случайно, и да ви кажа ми стана много мъчно  Sad Sad Sad

# 23
  • Мнения: 15 884
Как сте купонджийкииииии Party Party Party Я да видя ръцете горе Laughing Laughing
А, здравейте и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Влизам само да ви кажа, 4е сте невероятно готини и позитивни, много сладки и весели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както ве4е писах и в една друга тема, съжалявам, 4е бяхме в другия край на масата и не успяхме да си поговорим, а само прити4вах с 4ашката да викам наздраве Laughing но се надявам, тепърва да се срещаме Peace Радвам се 4е се запознахме Hug и тук е момента да благодаря още един път за страхотната организация и посрещането ни на домакините Жани и Дани Heart Eyes Heart Eyes
4естит празник моми4ета и успешна нова седмица Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 804
            Слънчево приветче на всички!
    Тери,разкошно дворче,миличка! txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

   Кирето си го вземайте колкото искате-на мен не ми харесва космат!!! Mr. Green Mr. Green

 Кога му почва сериалът?Ще гледам началото  и ако ми хареса-може да продължа,но ако прави същите физиономии като в ГБ-няма.По ме интересува сериала на Ханденце-искам да я гледам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
  Още ми е крив светът за ГБ! Mr. Green Mr. GreenОбаче не искам да виждам физиономията на онази Крокадайлка!!Умрем да я мразим!! smile3511 smile3511 smile3511 smile3511

# 25
  • Мнения: 16 938
Запис в новата тема която е прекрасна   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414


Ровех се из профила си и я пуснах случайно, и да ви кажа ми стана много мъчно  Sad Sad Sad
Ирче тоя клип не бях ти го гледала.Страхотен е и мен ме натъжи  Sad Sad Sad
И се ядосах пак,че ни оставиха без втори сезон  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Как сте купонджийкииииии Party Party Party Я да видя ръцете горе Laughing Laughing
А, здравейте и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Влизам само да ви кажа, 4е сте невероятно готини и позитивни, много сладки и весели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както ве4е писах и в една друга тема, съжалявам, 4е бяхме в другия край на масата и не успяхме да си поговорим, а само прити4вах с 4ашката да викам наздраве Laughing но се надявам, тепърва да се срещаме Peace Радвам се 4е се запознахме Hug и тук е момента да благодаря още един път за страхотната организация и посрещането ни на домакините Жани и Дани Heart Eyes Heart Eyes
4естит празник моми4ета и успешна нова седмица Hug Hug
Мичоно чак помислих че съм объркала темата   Grinning
Добре дошла  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 15 884
Как сте купонджийкииииии Party Party Party Я да видя ръцете горе Laughing Laughing
А, здравейте и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Влизам само да ви кажа, 4е сте невероятно готини и позитивни, много сладки и весели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както ве4е писах и в една друга тема, съжалявам, 4е бяхме в другия край на масата и не успяхме да си поговорим, а само прити4вах с 4ашката да викам наздраве Laughing но се надявам, тепърва да се срещаме Peace Радвам се 4е се запознахме Hug и тук е момента да благодаря още един път за страхотната организация и посрещането ни на домакините Жани и Дани Heart Eyes Heart Eyes
4естит празник моми4ета и успешна нова седмица Hug Hug
Мичоно чак помислих че съм объркала темата   Grinning
Добре дошла  Hug Hug Hug
Аууу, много бързо ме забравихте бе Joy Не си се объркала, но хубаво ще е да се объркваш по 4есто hahaha Пепи Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 22 258


Ровех се из профила си и я пуснах случайно, и да ви кажа ми стана много мъчно  Sad Sad Sad
Ирче тоя клип не бях ти го гледала.Страхотен е и мен ме натъжи  Sad Sad Sad
И се ядосах пак,че ни оставиха без втори сезон  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Страхотен клип, Ирче  Hug Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт