След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.21

  • 22 101
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Еви  Heart Eyes Hug
Абе тая снимка слагали ли сме я, че аз не помня сега  newsm78

# 32
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 33
  • Мнения: 22 238
Ирче, слагана е снимката, даже и колаж е слаган с главата на Кирето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама то при нас никога не е слагано достатъчно пъти  Peace

# 34
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 412
Как сте купонджийкииииии Party Party Party Я да видя ръцете горе Laughing Laughing
А, здравейте и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Влизам само да ви кажа, 4е сте невероятно готини и позитивни, много сладки и весели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както ве4е писах и в една друга тема, съжалявам, 4е бяхме в другия край на масата и не успяхме да си поговорим, а само прити4вах с 4ашката да викам наздраве Laughing но се надявам, тепърва да се срещаме Peace Радвам се 4е се запознахме Hug и тук е момента да благодаря още един път за страхотната организация и посрещането ни на домакините Жани и Дани Heart Eyes Heart Eyes
4естит празник моми4ета и успешна нова седмица Hug Hug
Мичоно чак помислих че съм объркала темата   Grinning
Добре дошла  Hug Hug Hug
Аууу, много бързо ме забравихте бе Joy Не си се объркала, но хубаво ще е да се объркваш по 4есто hahaha Пепи Hug Heart Eyes
Аууу как бе,то такъв човек като теб може ли да се забрави.Стреснах се,че цетирам неща от Слънцата в Диспансера  Shocked Направо останах шашърдъ

# 35
# 36
  • Мнения: 22 238

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



Скрит текст:







 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Именно  Peace прилича на стар морски вълк  Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 3 917


Боже, колко ми липсват  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Защо ми съсипаха сериала #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 38
# 39
  • Мнения: 16 938
И на мен ми липсват вече.Страхотна двойка и най вече химията между тях. Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 314
Скрит текст:


Специално за Катюш, ги слагам  Joy Joy Joy

 Слагай ,слагай вие с дълга коса не го харесвате ...по-добре за мен , с по-малко девойки требе да се справям ........ smile3533 smile3508
За единия лайк и котка в гащите си сложила чак  Joy Joy Joy Joy
Дани  Heart Eyes Hug Hug

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Кво да праиш живота ме притиска  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Оф, още не мога да свикна, да го гледам толкова космат в лицето  ooooh!
Аааа харно си е момчето  Heart Eyes
Кате аз съм едно от момичетата с които трябва да се справяш за Кирето  Mr. Green Космат, рошав,брадат не го връщам  Naughty

Ей , това е сериозна приказка  Hug Hug Hug Hug



Как сте купонджийкииииии Party Party Party Я да видя ръцете горе Laughing Laughing
А, здравейте и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Влизам само да ви кажа, 4е сте невероятно готини и позитивни, много сладки и весели Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Както ве4е писах и в една друга тема, съжалявам, 4е бяхме в другия край на масата и не успяхме да си поговорим, а само прити4вах с 4ашката да викам наздраве Laughing но се надявам, тепърва да се срещаме Peace Радвам се 4е се запознахме Hug и тук е момента да благодаря още един път за страхотната организация и посрещането ни на домакините Жани и Дани Heart Eyes Heart Eyes
4естит празник моми4ета и успешна нова седмица Hug Hug

Здравей и от мен симпатяго ...радвам се ,че се запознахме ...голУема си  Hug Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 15 884
Кате Hug Heart Eyes аз също Peace

# 42
  • Мнения: 2 804
Не ме отразявате-няма и да ви пиша. Mr. Green Mr. GreenЩе си гледам пак корейските сериали! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 16 938
Бабче отразена си. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 44

Общи условия

Активация на акаунт