Пазаруване от италиански сайтове – превоз и доставка

  • 90 002
  • 352
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 400
Пиши им съобщение във фейсбук.

 Peace

Така ще направя!
С моята пратка всичко е нормално и благополучно. Дойде си с курса, в който я очаквах и заедно с куриерската услуга беше около 10 лв. Доволна!  Peace

# 241
  • Мнения: 693
Здравейте момичета,искам да ви питам за този сайт,има доставка до БГ,за колко време идват и с какво пътуват?
http://www.intimomaniaonline.it/offerte-sconti/?p=3

# 242
  • Мнения: 5
ZONA 3: Bulgaria, Estonia, Grecia, Lettonia, Lituania, Polonia, Repubblica Ceca, Romania, Slovacchia, Ungheria
spedizione in 48/96 ore
€ 17,90 Gratuite per Ordini da € 200
копирах това,което Ви интересува.Доставка за 48-96 часа,цена на доставката 17.90 евро и безплатна доставка за поръчки над 200 евро

# 243
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, пристигна ми поръчка от Бата и искам да споделя, че съм много доволна от услугите не превозвача - достави ми обувките вкъщи и дори ми опрости стотина грама започнат килограм  Mr. Green

Обаче обувчиците, които поръчах за детенце, са малки  Sick Пръстчето опира и просто не става да ги подносва. Ето такива са, сини, разкошна, мека кожа, 26 номер. Ако някой иска подробности, да ми пусне ЛС.

# 244
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Вчера и аз получих пратка. Изключително доволна съм от превозвача.   bouquet

# 245
  • Мнения: 500
И аз съм доволна от обслужването. Днес си взех парфюма от офиса на Еконт. Идеално опакован и не беше смачкана кутията. Очаквам с времето да подобрят някои неща- примерно да мога да си взема пратката директно от склада им, а да не се налага да плащам и за Еконт (в София съм); да пращат поне един имейл, че са получили пратката ми на итал.адрес (бях я описала мн добре още в дена на поръчката от ибей),....Иначе да, обадиха се щом пристигна в БГ и на следващия ден си я получих   Hands Clap
Смятам пак да ги ползвам за разни ароматчета

# 246
  • Мнения: 22
Здравейте, някой правил ли е поръчка от mangano

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте, някой правил ли е поръчка от mangano
Да, често. Не ти трябва посредник. Доставят си до Бг адрес с куриер. До 29 Е доставката е 15Е, от 30Е нагоре е безплатна  Peace

И аз съм доволна от обслужването. Днес си взех парфюма от офиса на Еконт. ....
Смятам пак да ги ползвам за разни ароматчета
Би ли споделила от кой сайт поръчваш парфюми  Hug

# 248
  • Мнения: 500

Би ли споделила от кой сайт поръчваш парфюми  Hug

Oт италианския ибей.

# 249
  • Мнения: 275
Имам една поръчка от amazon.it - някой има ли представа как ще стигне до мен - по БГ пощи или с куриер пристигат. И за колко време  пристигат поръчките от Италия

# 250
  • Мнения: 3 632
А проследяващ номер има ли? Обикновено пристигат с UPS.

# 251
  • Мнения: 1 010
Вчера получих първата си поръчка.  Simple Smile Използвах услугите на превозвач-а за транспорт и за асистирано пазаруване. Доволна съм от услугите и комуникацията - по телефона говорих с един любезен господин, който ми отдели доста време за обяснения. Още на следващия ден след като направих паричен превод , парите бяха взети и поръчката направена. Получих мейл с потвърждение за пристигането на стоката в склада във Верона, но и без него нямаше да се притеснявам какво се случва. Ако системата не е автоматизирана, предполагам е доста трудно да се отделя време за известяване на всеки клиент при промяна в статуса на пратките.

Приказен празничен ден на всички   bouquet

# 252
  • Мнения: 513
Здравейте,
Бих искала да закупя това от еbay it -http://www.ebay.it/itm/ORGANZA-INDECENCE-de-Givenchy-50-ml-spray-rarissimo-Ultra-rare-/331634135804?hash=item4d36ef52fc
 :Може ли съвет как да го направя? Досега не съм пазарувала с фирми посредници, коя фирма да ползвам? Много благодаря предварителлно

# 253
  • Мнения: 79
Здравейте, някой да знае този сайт ? http://lake-parade.it/ Много ниски ми се струват цените.

# 254
  • София
  • Мнения: 9 920
Само този ли е превозвач все още, понеже курса тръгва утре, за амазон.ит става дума.

За 0.4кг - 6лв + куриер.Сф /5лв.. / т.е 11лв за един артикул/ +2.8Е от амазон.ит до Италия..., за два, общо <1кг /от два търговеца/ + 2лв за обработка, така ли да разбирам?
http://www.amazon.it/gp/product/B00N9ZVN90?psc=1&redirect=tr … id=A11IL2PNWYJU7H

От немския амазон ще ми излезне 3лв всичкото това. Там е 179Е (в Ит е 170Е)

Има ли други варианти за доставка?

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 12:50 от Starrydream

Общи условия

Активация на акаунт