Пазаруване от италиански сайтове – превоз и доставка

  • 90 008
  • 352
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 126
Привет! Пазарувам от цяла Европа но от Италия до сега не съм. Ще пробвам с донесимиотиталия,като нямаме избор. Първата ми поръчка ще е от Бата.Пробно пускам два чифта обувки,но никъде не откривам къде е кода с отстъпка  за рожден ден.Някой има ли представа?

# 331
  • Мнения: 3 727
По-добре поръчайте до Германия,ако може. Не са добри отзивите за този превозвач.

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Здравейте. Някой ползвал ли е скоро услугите на превозвача? Защо не са добри отзивите за него?
Искам да поръчам аспиратор от Италия и търся варианти за доставка до БГ.

# 333
  • Мнения: 615
Януари месец поръчах от Бата. 3 чифта обувки. Бата доставят пакетите в големи опаковки, а превозвачът изчислява доставката на база и размер. Доставката ми излезе 80 лв....

# 334
  • Мнения: 6 305
Здравейте на всички.
Бихте ли ми препоръчали сайт за пазаруване на обувки, който директно да си ги праща до България или Гърция.
Благодаря Hug

# 335
  • Варна
  • Мнения: 3
Ако има някакъв друг вариант, не използвайте донесимиотиталия! Абсолютно некоректно и некомпетентно отношение. Не спазват сроковете и не дават информация- седиш и чакаш нещо незнайно кога. Получавам СМС за получена пратка в офис на куриера в кв. Владиславово на авточасти от някаква неизвестна фирма (не е дори от Еуротранс или нещо подобно), с неизвестни мене име на изпращача и съответно си казвам "Има грешка!" и се обаждам на куриера да върне пратката. След няколко дни се обажда някакъв сърдит господин и ме пита защо съм върнал пратката? Питам "Коя пратка?!". "От донеси ми от Италия." "Че кога сте ми я пращали?!" "Ами онзи ден." Аз-"!?! Поръчката беше на резервна част за съдомиялна и до адрес бул. Владислав Варненчик, който няма  нищо общо с квартала. Аз как да разбера, че Вие сте ми пратили нещото?!" Отговорът-"Това не е мой проблем.  А при подготовката на пратката нямаше друга опция освен авточасти (аз- !?!) и затова така съм я пуснал. Ако още си я искате, ще трябва да платите куриера в 3-те посоки." Направо ми завря ...няма да казвам какво, ама сумати време я търсих тая част, а и докато дойде ... та преглътнах и платих. Но само ако завалят камъни ще ползвам техните услуги повторно. Още с първата пратка и ме загубиха като клиент. Иначе можеше много неща да ми донесат до сега...

# 336
  • Мнения: 6 305
Здравейте. Имате ли някакъв опит с поръчки от bonprix.?
Поръчах някой неща до Гърция . Имат опция наложен платеж.
Получих съобщение потвърждаващо поръчката. Пише да следя пратката като вляза в акаунта. Там обаче ми иска вече клиентски номер за да вляза. А в съобщението графата за клиентски номер е празна. В смисъл, че не е попълнена.
Пишат че такъв номер се получава след 1ва поръчка. Ама аз нали поръчах.
И още си чакам...
Поне е с наложен платеж и нищо не съм плащала засега, ама... Искам си нещата пък, аааа.

# 337
  • софия
  • Мнения: 25 458
https://www.bg-mamma.com/?topic=574950.120
Пазарувала съм веднъж по-миналата година, но нямам проблем с влизането. Имам профил. Малко бавно пристигна поръчката.

# 338
  • Мнения: 6 305
А доволна ли си по принцип. Как е номерацията при дрехите.
Че аз поръчах от друг сайт едни якета, а се оказаха по големи от предвиденото. Уж бяха приравнени номерата към М, L...
Аз по принцип нося М, но съм широка в рамената и якетата ми опъват. Затова вземам лардж, ама това което поръчах (немско), ми е доста широко и май ще го подарявам Blush

# 339
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
Някой скоро поръчвал ли е от Италия? Само Донесемиотиталия ли е единствената опция? Случайно да са се пооправили?

# 340
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Септември 2021 поръчвах аспиратор от Италия чрез EshopWedrop. Всичко беше точно.
https://www.eshopwedrop.bg/blog-bg/pazaruvay-ot-italiya-poluchi-v-blgariya

# 341
  • Мнения: 811
Септември 2021 поръчвах аспиратор от Италия чрез EshopWedrop. Всичко беше точно.
https://www.eshopwedrop.bg/blog-bg/pazaruvay-ot-italiya-poluchi-v-blgariya
Цените са безумни и напълно обезсмислят ползването на този посредник.
Някой да е ползвал по-адекватна алтернатива? Цитираният по-горе български превозвач още ли съществува и някой въобще ползвал ли го е в последните няколко месеца?

# 342
  • In transit
  • Мнения: 11 812
Зависи за кои сайтове става дума. Някои имат само локална доставка, но има доста, които предлагат международна, но до България е доста скъпа. Обикновено ползвам доставка до Германия и оттам с Габиели до БГ.

# 343
  • Стара Загора
  • Мнения: 37
Сайтът, от който искам да поръчам е само с локална доставка.

# 344
  • гр.София
  • Мнения: 13
Здравейте! Да споделя и моя опит с пазаруване от Италия. Няколко пъти ми се налага и поръчвам чрез този посредник donesimiotitalia
Нямах никакъв проблем. Поръчката си дойде навреме.

Общи условия

Активация на акаунт