През септември две черти червени значат юнски бебчета засмени!

  • 29 488
  • 717
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 955
Искрено съчувствам на тези, които имат неразположения и им пожелавам да минават в най-скоро време  Hug.
ani_1979Toni92 добре дошли! Лека бременност с щастлив финал и на двете!
Toni92, в 7г.с. аз видях и пулсации с вагинален ехограф. Дано и ти се похвалиш утре с такава новина  Peace.
_Sweety_, фолиевата мисля, че до края на 3-ти месец трябва да се пие  Peace.
Аз съм пред дилема - дали да отида утре на преглед или другата седмица направо за ЖК newsm78. По принцип трябваше да ходя миналата седмица, обаче док го нямаше. Проблема ми е, че за да ида на преглед и аз и мъжо трябва да си вземем половин ден и да бием 80км, защото ходим в друг град. Освен да звънна на док, ама хич не искам да го занимавам с глупости...

# 691
  • Мнения: 16
Мерси момичета за топлия прием:) desita_89 много се радвам, че срещнах мамче точно в моето положение, много ободряващо ми дойде да знам, че и друг ще преживява това което и аз.
От симптомите нямам никакъв апетит и постоянни ми е лошо, с предната бременост п****нах точно два пъти, а досега нито веднъж. Всичко си държа в мен и ми е много кофти....
Отивам да полегна докато диването спи, че ми взема тока😋😊😋

# 692
  • Мнения: 603
Здравейте момичета, записвам се при вас след пети опит инвитро - положителен, миналата седмица видяхме две сакчета, едното даже имаше и сърдечна дейност.
Пациентка съм на клиника "Надежда" в София, трансфера на ембрионите бе на 02.10, според датата на пункцията ми излиза термин 20 юни, а по дата на последния цикъл - 23 юни, все още не мога да кажа. На 3-ти съм на преглед за сърчица, дано да са двечки.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравей Вили, искрено ти пожелавам две сърчица и две следки бебета на финала.

# 694
  • Мнения: 955
Vili08, много се радвам на такива новини. Най-искрено ти желая една безпроблемна бременност и двойно щастие на финала  Hug.
След няколко часово мислене реших да отида на преглед другата седмица направо за ЖК, дано всичко е ок.
Сега започна друго чудене - къде да ходя на първата ФМ. Eudaimonia, в Девата само д-р Драгнева прави ФМ, д-р Хубчев се е отказал.  Та сега се чудя м/у Драгнева и Калчева в Бургас или Цонева в Стара Загора. Ти в Ст. Загора при кой се записа?  

# 695
  • Мнения: 216
Здравейте, тумбачета. Simple Smile

Честито на ani_1979, Toni92 и Vili08  както и на първото попълнение с близначета. Ех, че вълнуващо. Настанявайте се уютно при нас и нека е леко и безпроблемно всичко за всички ни.  Praynig

Фолиева се пие до края на третия месец. Понеже така или иначе Неофолик мета (които пия) са 90 хапчета, а аз ги започнах деня преди да пробваме с мъжа ми, смятам, че точно ще ми стигнат за препоръчителният курс на прием.

Забравих да кажа, че вчера вече ме гледаха с коремен ехограф. Доки ми каза, че с напредване на бременността не е препоръчително да се гледа с вагинален. Но в началото било по- хубаво, защото, когато плода е прекалено малък се виждало по- добре.   Toni92, теб с какъв те гледаха?

Ellle, според мен отивай направо за ЖК. И айде готви сили, че й се вижда края на тази тема. Simple Smile Ах, писала си сега. Simple Smile

За сега е това. Simple Smile  

P.S. От редовно пишещите нещо ми се губи beba28. Дано всичко е наред. Стискам палци.

# 696
  • Мнения: 565
Привет дами!  Hug Аз днес почивами съм на топличко, но първо се отбих с дружките на по кафенце (мляко), минах да напазаря и съм се отдала на кулинария  Animal Pig. И сега вече с одеалцето пред ТВ-то малко почивка и отивам да взимам малката от училище.
poohito явно вчера си е бил прсто кофти понеделник, ама  биеш ме по кривотия де. Аз вчера три пъти се разревах, но няма да изпадам в подробности за какво, че накрая вече яд ме хвана на мен си, ама те май хормоните са ми виновни.  Mr. Green Днес се надявам деня да си остане хубав до края, но като взема ученичката от училище ще стане ясно.
Suzza не знам как издържаш да не казваш. Ама моите си знаят, че аз имам един мисед преди две години пък те вече бяха успяли да се похвалят и се получи много тъпо, ама сега си траят. За сега устисквам само на малката да не кажа. Вчера и на шефа казах, че не се знае нищо пък и се усъмних, че един колега ме усети пък е голям интригант и винаги бърза да докладва и реших аз да си призная преди него. Малко тъпа реакция имаше, но нормална за човек мразещ да търси нов персоал, пък и работата ми е такава, че има доста специфични неща и бавно влизат в час новите момичета, а заплатата си я взимат.
_Sweety_ ти при кой си запази час в крайна сметка. А относно пулсациите аз като ходих бях в 7-ма седмица и с коремен се видяха. Сега имам час за 3-ти и ще съм в 10-та и ще ме записва направо за ЖК и каза че ще ми пусне всички изследвания. А фолиевата и дуфастона ми каза докато не мине 3-я месец да ги пия.

Eudaimonia и аз след малко се отправям към дивана с одеалце и пред тв
АААА тази работа и аз днес я свърших  smile3521, ама лошото че и утре и вдругиден и т.н. пак ще искам докато ми омръзне.  Naughty
ani_1979, Toni92, Vili08 добре дошли и ви пожелавам да не мърдате от тук до финала  Hug
Ellle според мен толкова си чакала, по добре си изчакай едната седмица и си отиди направо за ЖК щом е свързано с пътуване.

# 697
  • Мнения: 216
 ooooh! Изядох 4 филии с майонеза. Чувствам се гузна и още нещо с
Г .... ладна.  Whistling

# 698
  • Мнения: 292
Аз днес се чувствам ужасно, нямам ама никакви сили и ми се гади,едвам се затътрих до магазина и до училището ,че класната на моята ме викаше!Добре дошли на новите някой познати момичета  Winkbouquet

# 699
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Eudaimonia , удържам да не казвам, но и това ще стане.всичко по реда си, бърза работа нямам  Wink.  Поне проблем с шефове нямам  Sunglasses Аз за сега даже и кафе пия. Миналата бременност още от 2рият ден на закъснението ми се обръщаше корема при миризмата на кафе. Наблягам на плодове, зеленчуци и сурови ядки. По принцип много обичам всичко сладко, а сега даже и пред мен да има шоколад не го докосвам..... Абе, явно този път ще е по различно от 1та бременност.
Оф, да ви кажа, от сега съм се зачудила къде ще го слагам това бебешко легло. Оня ден даже с рулетка мерих разни разстояния и мислех най-различни варианти за разместване - дали не полудявам бавно, но сигурно  newsm78 newsm78 Mr. Green

# 700
  • София
  • Мнения: 2 686
Suzza, това с леглото ме развесели... И аз полудявам бавно, но сигурно - при нас кофтито е, че вероятно преди или след като се измъти номер три се налага да се смени жилището, сега се оглеждаме и за купуване и за наем, направо не знам. Само си повтарям - живот и здраве да е, всичко ще се нареди и се опитвам да не мисля, за нещата, които не мога да измисля, ама не става всеки път.

Днес тъкмо си мислих, че не ми се гади токова и докато го помислих и се опровергах. Чудя се вече какво да хапвам - нищо няма вкус, ако не бях параноична щях да си поръчам китайско.

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 16:05 от magi_sveta

# 701
  • Мнения: 781
Минавам само на бързо да кажа добре дошли на новите мамчета Vili08, ani_1979, Toni92,  Hug Hug Hug Прекрасни бебчета на финала!
Аз днес водих "точица" на стрелби защото в петък съм на състезание и се надявам да не съм му/й очертала съдбата Joy

# 702
  • Мнения: 493
 Suzza и аз имам твоите кахъри, защото си ремонтирахме спалнята преди година и нещо и така хубаво сме я изпълнили, че не знам как ще вкарваме кошара вътре, дори и подвижна да е...тя си е голяма пак колкото една дървена.... и от 4я месец няма да върви да го местя в детската бебе, че малкият ще ни е първолак и трябва да си спи спокойно детето...Simple Smile

добре дошли на новите мацки

всички останали момичета, чета ви, но няма да успя да ви изредя поотделно, стискам ви палци да сте наред

аз днес много искам да  Sick и много ми е омаляло и пак не съм сготвила вечеря за мъжете, ама е много натоварено на работа, а на мен от дегана ми се спи като на хималайска мечка....

# 703
  • Мнения: 192
Ellle с предната бременност ходих на ФМ при Цонева в Стара Загора.Доволна съм от нея,обръща внимание,не те претупва набързо нооо мнооого се чака.Винаги съм била с час а съм чакала над 2 часа.Въпреки това мисля пак при нея да ходя на ФМ. Simple Smile

# 704
  • Мнения: 636
Лелеее колко много се изписали май няма да мога да ви изчета ама при нас си беше бедствие  без ток с 40 см сняг дървета и жици навсякъде по пътя , студ никъде не съм мърдала няколко дена то и да искам нямаше как да изляза с мойта кола  само ММ ходи наляво надясно . Гледам вече почват да пускат тока на повечето места (ние имаме малко нелегално в момента) но са ни изоряли много неща днес сменихме всички рутери за интернета всички зарядни които са били в контактите ,майстор идва че климатика е изгорял , микровълновата също и половината лунички вкъщи  doh ужас.  От цялата работа с тока и времето забравих за бебето(е не съвсем Simple Smile ) и нито лошо ми е ставало нито нищо .  Гледам за туптящи сърчица си говорите  аз го видях в 7ма седмица с  коремен ехограф . След това в 8ма с вагинален се наложи пак да ме гледат защото мехура ми не бил пълен и не се виждало ама кой да ми каже да не ходя до ВЦ-то преди това и сега си знам да ходя само с пълен мехур с извинение за да си ме гледат с коремен че то май с вагинален не е и препоръчително вече . На 10ти съм на преглед нямам търпение вече тога ще ме запишат и за ЖК и сигурно изследвания ще пускаме но не знам още само предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт