"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-30 тема

  • 44 873
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 195
Варна, Рина smile3525

Линка, не виждам защо да е кофти PeaceЗа Ел е най-зле. За Йо малко по-малко, той има върху кого да хвърли вината, докато разбере истината. За историята е добре. В крайна сметка, ако се бяха разбрали, нямаше ли да ни дотегне до юни любовното разбирателство newsm78 Така ще се чудим кога, а очакването е по-емоционално за мене Peace Така ще имат възможност да ни я представят по-издълбоко "легендарната любов".

А за дилемата "семейство или любов" - аршинът май е двоен Peace Нилюфер бе анатемосана за избора си. Сега негативите май ще обере Ел точно заради обратния избор.


Който и да е казал тези думи и към когото и да са отправени, се отнасят не само за Хюсеин. Да видим кой ще се отрече Thinking

# 691
  • Мнения: 3 219
Димони,че това да не е нещо ново за Елиф,че ще я изнудват чрез семейството й?Освен това какво общо има любовта с изнудването,че аз нещо изключих и не схващам никаква логика. newsm78
Нали точно това иска Сами-тя да продължи с прането,за да хванат престъпниците?Абе има нещо объркано,но да но ни замангельосват с този трей.
Баги,защо да е двоен аршинът-доколкото си спомням Нилюфер избра любовта и въобще не помисли за сестра си.Тя въпреки всичко можеше да откаже да сложи подслушвателя и Метин нямаше да й направи нищо,но тя избра да унищожи сестра си.
И защо мислиш,че тази ситуация е най-зле за Елиф?

# 692
  • Мнения: 10 033
Баги  Hug какво да ти кажа? Искам да ми омръзне! Искам да ги гледам заедно щастливи толкова много, че да ми омръзне! Моля!  Praynig

Ама нямам шанс, нали...  Cry Cry Cry

http://vimeo.com/107461929

Едно хубаво видео  прекрасна музика за разтуха...  Cry Cry Cry

# 693
  • Мнения: 2 195
Велияна, за Ел е най-зле, защото тя обича, но трябва да се отрече. Тя знае защо, но трябва да мълчи с риск да обвинена отново от Йо, че не я познава. И най-вече, защото му причинява болка.
Мислех, че тази игра СЦ са я отредили на Йо.

Отново ще прибегна към класиката влюбовната драма - да се отречеш от любовта си за нечие добро. Турски вариант на дамата с камелиите Peace Макар и познато, не съм недоволна, Туба ги умее тези роли.

# 694
  • Мнения: 2 645
Продължавам да разсъждавам по въпроса. Ако Елиф след това обяснение на Йомер, след всичко, което се случи между тях, след основният проблем за доверието, избере вариант да премълчи истината и да жертва любовта си, значи тя най-съзнателно отказва тази любов. Познавайки Йомер, си мисля, че дори и след като разбере истината след време, няма да прехвърли вината върху Сами. Отново става въпрос за доверие и отново Елиф е тази, която не му се доверява. Той е полицаят, не тя. Той е този, чиято професия му удря спирачки. И въпреки всичко той избира да сподели истината. Голям проблем е това. За мен би било проблем ако съм на негово място. А и не го отчитам като геройство от нейна страна. Геройството е да избереш по-трудния път и да се бориш за любовта си, а не да се отказваш от нея. Да понякога може и отказването от любовта да е част от любовта, но ние нямаме такъв случай, няма такъв драматичен момент, в който да се налага спешно такъв избор. Драмата е все още само на думи за нея. И изборът е напълно съзнателен. Сори, ама не ми харесва. Дано не е така, както се опитват да ни внушат.

Йомер жертва всичко, ама абсолютно всичко, което му е важно в името на любовта, а тя сега ако се откаже от нея... ми не ми е нито легендарно, нито каквото и да е в тази посока.

# 695
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
аз ве4е си казах , какво искам още миналата седмица..искам да игрят разделени, играха гаджета, сега е ред на не-гаджета  Joy Joy Joy искам Йо да влиза през прозореца, през комина, да се крият, да използват всеки момент останали на саме да се освобождават от изгарящата ги страст, искам огън да хвър4и...огън от любов  smile3502
те това искам  Crossing Arms

# 696
  • Мнения: 1 047
Меги, той Йомер я метна в една кола Елифчето вързана с белезници. Може да отиват някъде да ги отключват, знае ли се? Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 3 219
Фантазия,надявай се-тя Елиф е примерна и принципна другарка,така че ще си останем с пръст в устата.В туитър са писали,че сдобряване ще има чак в Рим.

# 698
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги, той Йомер я метна в една кола Елифчето вързана с белезници. Може да отиват някъде да ги отключват, знае ли се? Joy Joy Joy

в хотела ще се отклю4ват белезниците...все пак не моЙ цял ден да се разхождат из Стамбулето с белезници  Crossing Arms

Фантазия,надявай се-тя Елиф е примерна и принципна другарка,така че ще си останем с пръст в устата.В туитър са писали,че сдобряване ще има чак в Рим.

еее може и 4ак в Рим да й ги свали...колкото пове4е толкова пове4е  Laughing

# 699
  • Мнения: 2 645
Йо ще кара колата и ще търси все леви завои.  Joy Joy Joy

# 700
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Йо ще кара колата и ще търси все леви завои.  Joy Joy Joy

А Ел ще си отваря прозореца с лявата ръка  Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 2 645
Не, Меги, героите ни все пак трябва да останат живи.  Joy Joy Joy Ама 2 седмици предлагам да пътуват до Рим с колата.  Joy Joy Joy

И разбира се, ще се налага да спират и да се къпят.  Joy Joy Joy И в тоалетната ще ходят заедно, тъкмо ще си станат съвсем близки.  Joy Joy Joy

# 702
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет на всички  Hug
Благодаря за всичко постнато и преведено   bouquet  Hug
Доста драматичен трей  Thinking  но смятам да изчакам първо да видя кой как ще постъпи та тогава ще започна с мрънкането  Grinning евентуално.

П.п. Епизод 17 беше страхотен! От началото, до края. Надявам се и 18-ти да е такъв.

П.п. Иначе съм твърдо в групата, която иска да вижда Ел и Йо като скчени съдове  Peace

# 703
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 704
  • Русия
  • Мнения: 862
Не само ги искам като скачени съдове, ама и Йомер да използва тази възможност за максимален физически контакт. Защо да не я опипа хубавко?

Общи условия

Активация на акаунт