На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 31 007
  • 784
  •   1
Отговори
# 30
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
В Израел не съм била, но най-много грозни жени на квадратен метър съм виждала в Лондон.

Е, то там са се събрали и най....., което малко или много се отразява и на външния вид. Peace

# 31
  • Мнения: 3 157
Красиви са, както и повечето жени по света. Проблемът е, че са доста комплексирани, та все искат някой да ги уверява, че са най-красиви на света.

# 32
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Но от това, което познавам, никъде, наистина никъде не съм срещала по-престарали се жени от българките.

Абсолютно съгласна съм Peace
Конкретика- от чехкините сме по-хубави, с полякините сравними, до сръбкините и украинките нямаме шанс да се доближим и с всичкия тунинг на света.
(италианките са много готини, къде ги виждате всички дебели Thinking)

# 33
  • Мнения: 1 416
  За мен, българката определено не е сред най-красивите жени по националност. Peace
Съгласна съм напълно.

Много им харесва на някои да си мислят, че италианките били грозни. Определено не смятам така.
Ако говорим за Европа -  в средиземноморските страни са най-хубави хората въобще като цяло.

# 34
  • Down south
  • Мнения: 7 852
Да, бъгарките са красиви, но че са от най-красивите жени в света, е в сферата на излюзиите
 
"Огледалце, огледалце я кажи,
огледалце, огледалце не лъжи –
 има ли по цялата Земя
 друга, с мойта красота?”

 И огледалото неизменно отговаряло:

 "Ти, царице, на Земята
нямаш равна в красотата!”

Преди да напусна България преди много години, бях сигурна, че огледалото е казвало истината, но след това, илюзиите ми бяха разбити на пух и прах Sad

# 35
  • Мнения: 1 788
Някой нагоре спомена престарели.
Никъде не съм виждала толкова състарени и износени жени, както когато се разхождам по нашенските улици.
Разбира се, има изключения, които са приятни за окото, но масата е горе описаната.
Не е само до мацане с грим и хубави дрешки, до начин на живот е основно.

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За коя българка иде реч?

# 37
  • Мнения: 4 892
Аре са не се правете, чак пък много зле да ги изкарате. Просто ако сме обективни, българката е жена като всички останали, ни сме най-хубави, ни сме най-горзни. И "уау" изключенията ги има във всички народности.

# 38
  • Мнения: X
Някой нагоре спомена престарели.
Никъде не съм виждала толкова състарени и износени жени, както когато се разхождам по нашенските улици.
Разбира се, има изключения, които са приятни за окото, но масата е горе описаната.
Не е само до мацане с грим и хубави дрешки, до начин на живот е основно.
Споменаха престарали се.

# 39
  • Мнения: 4 841
Красотата идва И отвътре. Унилото изражение, отпуснатите мускули на лицето, нацупените физиономии - загрозяват и най-красивото лице с най-правилните черти. И обратното. Усмивката, ведрото и спокойното изражение "качват" няколко точки.

Каквото и да си говорим, лицето е отражение на вътрешния живот. Няма как угрижени, отрудени, отчаяни и изморени жени да са красиви. Такива са, до към 25 години, след това като ги отупа животът и ги нападнат задълженията, става страшно. Свидетел съм на това как изключително красиви млади момичета се превръщат в средностатистически намръщени лелки. Като се прибави прекаленият и некачествен грим, нездравословния начин на живот, прекомерната употреба на цигари и алкохол - каква красота, какви 5 лева  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 24 467
Няма още достойно място във вселената за българката, по всякакви линии.  Peace

# 41
  • Мнения: 7 008
Много се изненадах, че жени по дънки и тениски не се срещали. Сигурно 90% от приятелките ми (и аз) ежедневно сме по дънки и тениски негримирани, или максимум спирала. Rolling Eyes

# 42
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Бразилките са най-хубавите жени в света, според класация на сайта „Дестинейшънс Пийнт”, който състави класация с 11-те най-красиви нации.

Първото място е за бразилките, следвани от рускините. Интересно е, че от балканските страни в списъка попада единствено Сърбия, която е на шесто място. Преди нея са жителките на Венецуела, Индия и Швеция.

В класацията с 11 места попадат още Франция, Аржентина, Украйна, Италия и Южна Корея



от тук

# 43
  • София
  • Мнения: 12 374
Много се изненадах, че жени по дънки и тениски не се срещали. Сигурно 90% от приятелките ми (и аз) ежедневно сме по дънки и тениски негримирани, или максимум спирала. Rolling Eyes

И аз съм така, и моите приятелки са така, ама ей на, невидими сме явно.

# 44
  • Мнения: X
На първо място!

Общи условия

Активация на акаунт