Сватбени "селски" номера и пинизи

  • 484 575
  • 3 154
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Дъщеря ми са ходили на сватби на техни приятели в различни държави. Някъде спането е било осигурено и платено от младоженците, на други места - те сами си търсеха хотел. Кой както реши.
А това с непрекъснатото сменяне на отговора от някои - дали ще идват, дали няма, наистина е много неприятно. Всичко е свързано не само със средства, но и с разпределението на гостите по масите. Всеки път да се променят схемите никак не е лесно.

За непоканените или за прекалено многото гости - решили сме за сватбите на децата, че няма да каним наши приятели. Само близки роднини и техни приятели. След това можем да съберем нашите си приятели, някои колеги, за да почерпим за здравето на децата и толкова. Все пак, това си е техен празник. Моята сватба отдавна мина.

# 2 836
  • София
  • Мнения: 10 825
Скрит текст:
Дъщеря ми са ходили на сватби на техни приятели в различни държави. Някъде спането е било осигурено и платено от младоженците, на други места - те сами си търсеха хотел. Кой както реши.
А това с непрекъснатото сменяне на отговора от някои - дали ще идват, дали няма, наистина е много неприятно. Всичко е свързано не само със средства, но и с разпределението на гостите по масите. Всеки път да се променят схемите никак не е лесно.

За непоканените или за прекалено многото гости - решили сме за сватбите на децата, че няма да каним наши приятели. Само близки роднини и техни приятели. След това можем да съберем нашите си приятели, някои колеги, за да почерпим за здравето на децата и толкова. Все пак, това си е техен празник. Моята сватба отдавна мина.


Те моите още са много малки и много вода ще изтече докато се заженят, но и аз мисля точно така. Това си е техен праздник, а не мой и те ще поканят който си решат. Пък след това ние с баща им, ако решим можем да се видим с наши приятели и да ги почерпим по повода

# 2 837
  • Мнения: 319
Момичета, защо замря така темата?
Иска ми се да се посмея малко  hahaha bowuu

# 2 838
  • Down south
  • Мнения: 7 808
Тук (САЩ), по традиция родителите на булката плащат сватбата.
 Имам доста време, но си мисля, че след като ще плащам, все ще имам право да поканя и наши приятели.

# 2 839
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Момичета, защо замря така темата?
Иска ми се да се посмея малко  hahaha bowuu

Съфорумка в друга тема беше писала, че е видяла булка да бяга бързо от гражданското, държейки полите на роклята си.

Друга съфорумка беше писала, че жена на 40 се омъжвала за 24-годишен. Той не дошъл на сватбата, но тя не казала на никого и празнувала с гостите и без него. Явно някои жени искат сватба на всяка цена със или без младоженец.

# 2 840
  • Мнения: 39 630
Преди години моя позната направи парти за развода си. Даже и торта си направи- Честит развод  Mr. Green Тогава не я разбирах, сега вече по.

# 2 841
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Добре е направила, вместо да се тръшка и да се самосъжалява.
Моя позната преди години празнува изкълчен глезен, защото си мислеше, че ще обърне късмета. Преди две седмици изкълчи глезена на другия си крак, падайки на същата улица.

# 2 842
  • Мнения: 22 036
Познавам хора, които направиха парти за развода си. Беше супер купон, а и те са си приятели и до днес. Нямаха деца, което предразполага подобни отношения.

# 2 843
  • Мнения: 5 609
Ето клипче, в което ядосаният младоженец избива тортата от ръката на булката - https://www.youtube.com/watch?v=sVND8xwiOlI . А това е още по-интересно, като се има предвид и намесата на мама - https://www.youtube.com/watch?v=yoo00wNr008. А тези не са турци, но пък и булката го приема от смешната страна - https://www.youtube.com/watch?v=PyaXMkTmnp0 (от 1:40 натам е интересно).
Брутални реакции!
А вие бихте ли се обидили, дори само вътрешно, без да давате израз на емоциите си, ако сте булка и младоженецът поднесе парче торта и отдръпне лъжичката? И стоите със зяпнала уста пред 100 души? 😁

# 2 844
  • Мнения: 5 387
Дори няма да ми хрумне.

# 2 845
  • Варна
  • Мнения: 36 799
Най-вероятно ще се разхиля. Щото си познавам мъжа какъв е майтапчия.

# 2 846
  • Мнения: 3 231
Тук (САЩ), по традиция родителите на булката плащат сватбата.
 Имам доста време, но си мисля, че след като ще плащам, все ще имам право да поканя и наши приятели.
"Който плаща, той поръчва музиката" е железен и всъщност много справедлив закон.

# 2 847
  • Мнения: 6 015
Не знам за гостите дали се самопоканват, но имаме един приятел, който винаги като се видим успява да вмъкне в разговора, че се кандидатира за наш кум, че очаква Да е той, кога сме щели да се женим, че да ни е кум и т.н

# 2 848
  • Мнения: 460
Какви ли не нахални хора има във всяко отношение.

# 2 849
  • Мнения: 6 015
Е, колко пък да е скъпо да станеш кум  Thinking Следващата година ни предстои да бъдем, и понеже ще ни е за първи път, не знам какво да очаквам.

Общи условия

Активация на акаунт