Север-Юг - тема 27

  • 29 533
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
 wavey wavey wavey
Скрит текст:
От снощи към полунощ влизането във форума е невъзможно с Хрома, Мозилата и Експлоера, излиза съобщение за зловреден софтуер, който може да повреди компютрите ни и, че се провежда атака към маминия сървър. #Crazy
Всички, с които се свързах имат същия проблем, едва успявам да влезна чрез Операта(засега). Praynig

Нашия романтик с пандата Joy може да реди и любовни слова. Laughing


# 16
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета !  Hug




Наденце, и на мен ми излиза този надпис на експлоръра, на аз си влизам без проблем.


Прекрасен неделен ден на всички ви, слънчицето се усмихна  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 21 201
Алиска Hug има проблем.
Татти се разписа във въпросната тема, ето.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=699073.3165;;20

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Запис, да ви следя Simple Smile, макар да не пиша, чета всичко редовно Simple Smile

# 19
  • Мнения: 18 576
Ееее, най-после можем да си влезем в любимата тема!  Praynig
Падме  Hug welcome ами пиши, не чети само  Peace
Наде, Алиска  Heart Eyes Hug wavey


# 20
  • Мнения: 18 652
ехооо Hug
свърших нещо много полезно, докато наркотика(демек форума) ни го нямаше Wink
Фенче Heart Eyes  ау какви   Crazy снимки, даже втората е с лек еротичен подтекст Grinning
Наде Hug, Алиска Hug
Падме wavey

# 21
  • Мнения: 21 201
Права си Айрка, Hug като допинг ни е нета и в частност форума. Laughing
Фенче, Hug какви са тези голотии Joy по никое време на деня, или викаш то няма час за тях?!

# 22
  • Мнения: 18 576
Няма, няма ...  Joy Joy Joy Joy Joy като ги видя тези снимки и ме напушва смях ... как се молехме да му се скъса копченцето на дънките  Laughing
Айрич  Heart Eyes Hug wavey

# 23
  • Мнения: 21 201
Няма, няма ...  Joy Joy Joy Joy Joy като ги видя тези снимки и ме напушва смях ... как се молехме да му се скъса копченцето на дънките  Laughing
Айрич  Heart Eyes Hug wavey

newsm09 newsm62

От тази седмица, ще излъчват КГ всеки делничен ден. Party

# 24
  • Мнения: 18 652
Фенче Heart Eyes
Няма, няма ...  Joy Joy Joy Joy Joy като ги видя тези снимки и ме напушва смях ... как се молехме да му се скъса копченцето на дънките  Laughing
Айрич  Heart Eyes Hug wavey


 newsm65

Наде  Hugто хубаво де, ама свършва след 1 месец  Sad и почва някакъв Мерхамед  newsm78

http://serialiofbg.televisionbg.net/2014/09/247-2-22-28-2014.html

Според точка 5, Киво е бил през уикенда в ЛА Mr. Green
има и коментари Grinning

# 25
  • Мнения: 21 201
Айрче, всяко начало си има и край.
Я ни виж в нашата темичка колко си щъкаме а сериалът ни свърши преди години по турската и преди около две у нас.......всичко е в нашите ръце.
Брей, брей, брей, Киво и Башак пак били в Лос Анджелис, Mr. Green че колко му е, ходят си там, и в Сряда, и в Петък, Joy оттук до съседната улица. Joy

# 26
  • Мнения: 18 576
Дааа, нашите пак със стара информация  Joy Joy Joy Joy ама пък може и да е отскочил до ЛА, що не ? Това за него е, както е за мен до Перник  Laughing А виж, за скандалите изобщо не повярвах и първия път, Киво мисля, че е доста възпитано момче, никога не се е чуло нищо лошо за него. Поне до сега!  Mr. GreenЯвно е време и него да омаскарят  hahaha Айрич  Heart Eyes в петък имаш за задача да ни предоставиш сравнението им на Бехлюл и Кузей  Laughing Много ми е любопитно какво ще напишат ...
Филмът ни ще свърши след месец ... няма значение, докато ние сме тук, нали ? От нас зависи всичко! А този Мерхамед е сериалът, който в края на 2 сезон на КГ, сложиха в 20.00 часа, а нашия беше от 22 .00  ooooh! за да не се конкурира с ВВ ... Нищо особено, няма да го гледам  Joy Joy Joy и артистите не струват  Laughing

# 27
  • Мнения: 21 201
Даже и не знам какъв е този сериал, който, ще замести нашия.
Има ли тема за него, че да видя актьорите и да добия някаква представа?!

# 28
  • Мнения: 18 652
Айрич  Heart Eyes в петък имаш за задача да ни предоставиш сравнението им на Бехлюл и Кузей  Laughing Много ми е любопитно какво ще напишат ...

Абе мило , ни можах да та разбера newsm78 Grinning уфф сега прочетох ooooh!
За темата ни не съм се притеснила толкова, ама все пак си ми е мъчно, че свършва филма де Rolling Eyes но може да го почна отначало Grinning
А Киво решил да попътува със самолет, че си няма друга работа, 2 дена отиване и връщане Mr. Green
Наде в старата тема за Ифет Peace

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 19:58 от Airra

# 29
  • София
  • Мнения: 2 992
Милинки! 4470 4470 4470
Здравейте всички!Хубава вечер! Hug Hug Hug

Ками и да ме прочете, се подписвам под думите си........

Гости,  Hug Hug Hug  милинка  не се притиснявай, пиши си спокойно. Аз изобщо не следя и не гледам епизодите, така  че, как се е държала Зейнеб,и какво е казала на клетото Джемре не знам.
Знам само, че точно тази деТо я възхвалявате   колко е мила, добра, влюбена, положителна....и т.н. –Тъпото Джемре, ме отказа да гледам филма. Толкова ми и дразнеща и неприятна,че дори нито играта на Къванч, нито другите актьори,нито сюжета, не могат да ми „замажат очите“, за да продължа да гледам Север-ЮГ. Опитах се на няколко пъти, но не мога.Само като се появи Тъпото с нейната злощастна и сиротна физиономия и се отказвам- толкова ми е противна.
На практика не мога да видя нито любовта, нито страстта, нито я приемам за достойна парньорка на Къванч. И понеже разбрах по-нататъшната сюжетна линия, реших да си спестя тази мъка.

Но ви чета от време на време.

То след Йойку, много ми е трудно да харесам и някоя друга  Heart Eyes
Но пък изобщо не си я представям в такъв филм... Нашето момиче, трудно ще си пробива път занапред, вече нямам надежда, че скоро ще я гледам на екран.

Здравейте, момичета и хубав ден !!!  Hug
Все още нищо конкретно за ангажимент на Йойку, направо не ми се пише, чакам си новини, а все нищо... Embarassed

Ей такива коментари като прочета,направо не мога да си намеря место от радост Joy Joy JoyТолкова съм доволна, че ще се отърва от нея!! Joy Joy Joy

Фенче    love001  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт