Проблеми с изплащането на болнични листове от НОИ-5

  • 120 815
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 513
Здравейте,
Имам болничен от началото на Декември, но още не ми излиза с ПИК-а като гледам. Подаден е от счетоводството, освен това като дата на представяне на банковата ми сметка пише 15 Януари.
Чудя се има ли забавяне, защото вече минаха три седмици считано от 15 Януари, а не ми е изплатен, дори не ми показва, че се обработва.

Много благодаря предварително.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,
Имам болничен от началото на Декември, но още не ми излиза с ПИК-а като гледам. Подаден е от счетоводството, освен това като дата на представяне на банковата ми сметка пише 15 Януари.
Чудя се има ли забавяне, защото вече минаха три седмици считано от 15 Януари, а не ми е изплатен, дори не ми показва, че се обработва.

Много благодаря предварително.

пиши мейл до НОИ,което ти обработва документите.има ги на сайта на НОИ

# 47
  • Мнения: 12
Здравейте, искам да попитам, след като съм включена във ведомостта за 29.01,2015г. , защо още нямам нищо по картата?

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, искам да попитам, след като съм включена във ведомостта за 29.01,2015г. , защо още нямам нищо по картата?

Пиши до НОИ
Имаш ли договорка с банка да ти тегли от сметката за кредит или нещо друго?Възможно е да са постъпили и после да са изтеглени по кредитно задължение.Онлайн банкиране имаш ли?

# 49
  • Мнения: 12
Не, нямам такъв договор с банката, по тази сметка ми се изплащат детските надбавки, тази сметка не е ли защитена ? Онлайн банкиране нямам, за какво служи ?

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Онлайн банкиране нямам, за какво служи ?

за да видиш постъпленията и тегленията от сметката ти
на място също може да ти направят разпечатка
успоредно пиши и на НОИ

# 51
  • Мнения: 12
Възможно ли е датата от ведомостта да се различава от самият превод по картата?

# 52
  • Мнения: 200
Възможно ли е датата от ведомостта да се различава от самият превод по картата?
По карта сумата ще я имаш на следващия ден

# 53
  • Мнения: 12
Това е ясно, но датата от ведомостта е от 29.01. 2015г., а до в момента нямам превод по картата.  Дори  си вземах банково извлечение.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
По карта сумата ще я имаш на следващия ден

от 29 ти са минали доста следващи дни

Това е ясно, но датата от ведомостта е от 29.01. 2015г., а до в момента нямам превод по картата.  Дори  си вземах банково извлечение.

пиши мейл

# 55
  • Мнения: 12
Това и ще  направя , но си мислех, че някой е имал сходен проблем да сподели. Благодаря ви все пак за бързите отговори.

# 56
  • Мнения: 200
Да не би случайно да са ти го превели по друга карта?

# 57
  • Мнения: 12
Нямам друга сметка.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Само тази сметка ли си дала на НОИ?

Всичко е възможно да се е случило.Затова им пиши и те ще обяснят

# 59
  • Мнения: 12
Да , само тази сметка съм им дала и съм сигурна, че няма как да са ги пуснали по друга . Мисля да отида направо в НОИ в понеделник на място да разбера, защото на мейл не знам кога ще получа отговор.

Общи условия

Активация на акаунт