Нашите кухни - 55

  • 94 790
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз се надявам скоро да се похваля с нова кухня! И благодаря за темата!   bouquet

Хайде, чакаме да се похвалиш!  Peace   bouquet

# 31
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте,
аз съм луда пред раждане, която прави кухня в хола докато мъжът й е в командировка Simple Smile
Слава Богу той направи всички чертежи и уговорки с майсторите, но за мен останаха изправянето на стените, прекарването на тръби и котакти и надзираването на майсторите при монтажа
В момента избирам тапети и се надявам до 2-3 дена да поръчам мебелите за другите стаи.
Утре ще поръчвам мивка и смесител, засега съм се спряла на тези
http://www.sanex.bg/content/smesitel-stoyashch-za-kukhnya-15
http://www.teka-bg.com/index.php?option=com_content&task=vie … 849&Itemid=84

все още се чудя кръгла ли да е мивката или не, няма да се ползва много, защото имаме миална

връщам се назад да прочета темите
хубав ден на всички


# 32
  • София
  • Мнения: 6 219

Предполагам, че може да са се свършили заради разпродажбата на аксесоари миналата седмица. И съдейки по това, че са едни от най-харесваните дръжки си мисля, че ще ги докарат скоро. Надали точно този артикул ще тръгнат да променят и заменят.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 396
Gadamer, благодаря за новата тема   bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 13 187
все още се чудя кръгла ли да е мивката или не, няма да се ползва много, защото имаме миална
Кръгла не си слагай, не са никак удобни.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Аз вече имам мивка.Голям зор беше да тичам до горния етаж  и то в банята,защото на долния етаж правя нова баня.Абе някой ме покани в Бейрут ,моля за адрес.Куфарът е стегнат.
Та за мивките-досега бях с двойна ,сега е единична ,но огрооомна.Е няма такъв кеф.Разликата е огромна.Ако имате място наистина препоръчвам.

# 37
  • Мнения: 5 944
Renydent, може ли линк за "огромната" мивка  Praynig Не искам двойна, а единичните, които виждам ми се струват ужасно малки. То е ясно, че като се планира миялна машина няма кой знае каква нужда от голяма мивка, но все пак държа да е такава по възможност.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 897
Привет,
Въпреки, че имам голяма миялна и се ползва всеки ден, мивката също е доста експлоатирана. Постоянно мия някакви зеленчуци, дъски за рязане, ръце, че и бебе къпя там доста честичко май. Тавите, които имам към фурната, онези големи черни тави, не се събират в миялната. Т.е. биха могли, но в долната кошница остава място за много малко неща. Ползвам ги рядко, но все пак. Така, че моят опит показва, че миялната не изключва удобството на голямата мивка. Ако имате място - слагайте. Ако не - то човек свиква и се научава всякак да му е удобно.

Гадамер, тези от Икеа отговарят по мейла скорострелно. Вече няколко пъти ги питам за наличности на някой артикули и до час вече са ми отговорили, като ме уведомяват и дали продукта е спрян за БГ. А Еконт наистина предлагат доставка от румънската Икеа, ако не се лъжа и от гръцката. Азпоръчах вече 4 пъти от БГ Икеата за Варна - комисионната на Еконт беше 2,5 % от стойността на поръчката + доставка според тарифите им.  Peace

# 39
  • Мнения: 47 973
Дискутирани ли са ъгловите мивки скоро
Обмислям такава поради липса на място  newsm78

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
И аз съм с миялна,но определено голямата е за предпочитане ,ако има място.Сега сложихме тази
http://eurolux.bg/l_bg/Eurolux_bg/index.html#p=128
Да обаче линка им винаги излиза така.На 128 страница е

# 41
  • Мнения: 5 944
Благодаря! А 20 см дълбочина не е ли плитко  newsm78 Така съм свикнала с градената стара дълбока и голяма мивка, че не знам как ще се събера в 20 см  ooooh!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Ми аз реално от 2 дни я ползвам.Кухнята не е напълно готова ,ама на мен ми е добре

# 43
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 326
Lady April май ще се наложи да поръчвам от румънската Икеа, защото днес изрично питах за наличности и след доста дълга проверка и звънене по телефони, нямаха отговор дали изобщо ще бъдат зареждани, камо ли кога.

# 44
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
gadamer
Скрит текст:
съжалявам, мъжът ми другата седмица ще ходи до Букурещ, но Икеа била някъде към летището, което е на 25км. от мястото, където той ще ходи, пък и околовръстното им било в ремонт и става  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт