Чудна есен вън настана,Януарска мама,все по-нетърпелива става...8 тема

  • 37 961
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 636
Здравейте мамчета  Hug
Малко рязко ще сменя темата, но , ако е възможно по-опитните мами да споделят .. колко време след като се роди съкровището се "престрашихте" така да се каже да се отдадете един на друг с любимия и въобще той имаше ли същите желания към вас .. Аз лично имам чувството , че вече не знам как се прави ..  Embarassed Embarassed

На 8-мия ден  Mr. Green От това става ясно, че желанието и на двама ни беше огромно, противно на очакванията, че като е присъствал на раждането после щял да ме гледа с други очи  Mr. Green
Ние не сме спирали и по време на бременността, ако трябва да бъда честна, както и сега (нямаме забрана)  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 212
И ние нямаме забрана, но заради спонтанния аборт ни е страх сега и двамата и вече 2 месеца сме на сухо  Sad пък и аз хич не се чувствам привлекателна , камо ли за ММ  Rolling Eyes иначе желанието ми имам чувството , че е повече от преди да забременея хахахаха почнала съм като мъжете да мисля за секс, но това сигурно е от повишеното количество на хормони ( както мои , така и на малкия ми мъж - те все пак си влияят макар и малко ) .. Много се надявам след като родя да се престрашим бързо, че имам чувството, че ще ни е странно и на двамата . Много грижовен е станал ММ и мисля, че вече не може да ме види с други очи , освен като майка ..  Sad 

# 47
  • Мнения: 168
Хихи, ние имаХме забрана за секс, но след като ни разрешиха пак, аз вече не смея...умирам си от страх като се сетя какво беше с това отлепване...на никой не го желая. Та, ММ искаше, но като видя колко се панирах аз и се отказахме. Караме го, извинете детайлите,  на орални ласки, че е важно да се поддържа страстта и споделянето на плътски удоволствия в една връзка.
Надявам се, и на всички желая, бързо да се възстановим след раждането и да не чакаме дълго

# 48
  • Мнения: 744
Връзка между киселини и коса няма. И двете ми деца нямаха кой знае каква коса, с първото нямах киселини, а с второто имах постоянно и от всичко.
Възстановяването след раждане е различно. Първото раждане при мен беше с мн шевове и ми трябваше повече време да се реша, втория път имах само 5 външни шева и стана по-бързо. Сега се надявам да мина без шевове, че този път имаме забрана и хич не знам как ще изтраем до края.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 13:20 от Emel Manolova

# 49
  • Мнения: 93
Благодаря, adoration_!   bouquet

[/quote]
Еее, стига това кръвно ИЗОБЩО не е ниско за БРЕМЕННА жена...  ooooh! Идеално си е даже Simple Smile
[/quote]

Не винаги нещата са черни и бели, понякога има и други нюанси.
Предполагам, че причината почти да се пльосна по коридорите на Майчин дом, едва ли е от нормално кръвно. Добре, че имаше една акушерка в близост.
Както и да е! Няма особен смисъл от зацикляне на темата!

Флокон, и ние с ММ я караме така  Grinning, предвид предишна неуспешна бременност и рисковото начало на тази ми бременност.

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
За киселините и косата,е абсурден мит.Не съм имала никакви,а малката се роди с хубава 2-3 пръста коса,която не изпада,на доста деца им опадва.
vanchetoo ,не е до престрашаване на отдаване,а до това,че имаш месец кървене,пречистване,и преди това,не смятам за уместно,аз бях с вътрешни шевове отдолу,но за този период отминаха болките,особено след срязване на конците,които уж сами падат,но на мен ми стягаха много.
Аз си бях правила"Молитва за леко раждане",в манастир,при която имаше,че секса е забранен 30 ли 40,дни не помня .
В болницата правят и клизма,ако не сте подготвени, не навсякъде и не на всяка де,но е обичайно. На мен не ми правиха,не знам колко е неприятно де.

# 51
  • Мнения: 636
Това за кървенето и лохиите след бременността е толкова относително и различно при всяка една родилка, че няма смисъл да се слага под общ знаменател - един месец или 15 дни .... Simple Smile А пък и моето раждане беше секцио, което също е от голяма значение. Сигурна съм че ако бях с нормално раждане нямаше да се отдадем на ласки още на 8-мия ден  Mr. Green , но определено нямаше да чакам 30-40 дни Simple Smile Всеки сам си преценява...

Ето че за едни бременни кръвно 90/50 е нормално и се чувстват добре, а на други им прилошава. Всичко е много различно при всяка една от нас  Peace

# 52
  • Мнения: 691
И аз съм го чувала това за киселините,но едва ли е вярно  newsm78 Съвсем скоро ще се убедим  Crazy
А за кръвното–според мен е индивидуално при всеки. Аз например не се чувствам добре с кръвно 93/49  Rolling Eyes много ми е отпаднало и все ме унася. До преди да забременея кръвното ми почти винаги е било 120/80
А дали бебето ще е лятно или зимно  newsm78 не съм се замисляла. Толкова много исках дете,че за мен беше важно да се получи  Blush
И да попитам за коластрата. Аз нямам  Rolling Eyes но все пак  newsm78 Полагат ли се в такъв случей някакви по–специални грижи за гърдите  newsm78

# 53
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
 ooooh! каква ти нагласа,какви ласки,каква психика ..... имах осем шева които бяха зашили с неразлагащи се конци(вътрешните де) и чакаха сами да паднат,няма да казвам какъв ад преживях,отделно малкия плачеше денонощно,а аз си го гледах сама таткото на работа,бабите далече,та никак не ми беше до ласки,отдаване и т.н  Grinning а таткото само ме гледаше с един влаааажен поглед.А дали съм се чувствала сексапилна? Е няма как - цялата в кърма и повръщано,потна,рошава,да не говорим,че е имало дни дет само съм чакала малкия да затвори очи и съм заспивала в движение - некъпана,със същите дрехи...... абе кажи - речи след като му израстнаха зъбите го правех с истинско желание  Mr. Green Силно се надявам този малчуган да не е като батко си,че .... не зная как ще се оправя,и нервичките вече са ми в повече.....

# 54
  • Мнения: 488
На 42рия ден от раждането се престраших на любовни авантюри....Чувствах се така, сякаш го правя за първи път... така психологически се бях отдала на майчинството, че не чувствах нужда от тази част от съвместният ни живот...  Embarassed
За киселините и косичката, аз лично вярвам, защото около себе си имам примери..
Но аз вярвам също и на връзването на червен конец, гасенето на клечки, когато "хванем очи" и т.н. Simple Smile
Десита6063, бая се посмях с теб, дано не се сърдиш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Забавно го разказа, ама повечето жени преминават през подобни емоции... докато се нагласим помежду си, трудничко си е ... И аз нямах помощ, но сама не я исках... имах свръх желание да се справям с всичко, но не беше особено успешно де  Crazy
Ще видя сега как ще бъде с 2 дечица...
Маймунке, ти там на Канарите ли роди баткото? Странно ми е, че на 8мия ден си се чувствала добре за подобен тип удоволствия, късметлийка си  Peace

# 55
  • Мнения: 326
Здравейте коремчета Simple Smile
Ние няма да ходим в Тутракн при Бойчев. Днес ми звъняха да ми кажат, че доктора му се наложило да отсъства и ми смениха часа за 06.10, но няма да ходя. Чаках две седмици, няма да чакам повече. Ами като тръгна да раждам ако не е там отново доктора..... пффф навсякъде с едни и същи май?!?!

Иначе бебчо е добре, ритка си постоянно... напомня ми колко е силно Heart

За киселините и косата и аз съм го чувала, но не го приемам за вярно. Имам приятелки, които носеха бебчетата високо и изгаряха от киселини. Мислех си , че това  е причината. Но пък се запознах и с други, които са ги носели ниско и пак с много киселини. Едни са се раждали с коса, други без.. и така. Simple Smile)

Относно отдаването след раждането.. не знам как ще се чувствам, дали ще ми е миноло леко раждането... знам ли  Grinning като си помисля какъв цикъл имам попринцип не ми се мисли за след раждането..... #Crazy  ние сега си правим секс с ММ, за него съм доста сладка с това шкембе... както и гърдите ми, о, тях ги обожава   Mr. Green Rolling Eyes аз се чувствам добре и ни е ок, за после ще видим.

Момичета с опит, понеже скоро ще влезна в 7 месец, да ви питам до кога е позволено да се прави секс. За 8 и 9 месем знам, че не може, но за 7 не знам.... Thinking

# 56
  • Мнения: 168
Олеле, аз като ви чета, раждалите мами вече, и почна да ми прилошава...какви са тез шевове какво е това чудо?? Sick Sick
И като се замисля, че с първо бебе вероятността от разкъсвания и е по-големичка и си викам, че няма начин да не вкуся и аз от това "удоволствие".
А това с плачещите бебета наистина си е лош късмет, майка ми разправа, ч е брат ми е ревял денонощно и  като е бил на 6 месеца тя вече му е удряла шамари, понеже не е била на себе си от нерви.  #Cussing out

# 57
  • Мнения: 636
lyubomira_naidenova  , да слава богу, тук си го родих  Simple Smile И аз го гледах без чужда помощ, ММ постоянно на работа, аз самичка, не мога да каже че е бил от най-спокойните и че съм имала време дори в огледалото да се погледна понякога  Mr. Green , нооо за тези удоволствия винаги съм се чувствала добре  Mr. Green А пък и се чувствах много по-секси от колкото преди да забременея, тогава бях много повече килограмите от колкото след като излязох от болницата, но разбира се и ММ ми правеше често комплименти. А пък и има голяма разлика в начина на раждане, за това в моя случай на 8-мия ден вече се престраших Simple Smile))

Пуфи няма такава забрана !
Че то даже се препоръчва на края на бремнността да се прави секс, а и аз писах по нагоре, но явно не си прочела че и в момента си правим, а аз утре влизам в 7-ми месец... Стига всичко да е наред с бременността и ти да се чувстваш добре, да не те е страх, няма забрана за такова нещо Simple Smile
 

# 58
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 277
ЕЕЕ стига де,нямах за цел да стресирам някого,извинявам се за което.За шевовете си е относително,всяко раждане е различно.Аз първо не можех да напъвам,второ бях тесничка,трето малкия се роди 4 350 с голяма глава...... нямаше как да мина без шевове.Но при другите майки не бяха така болезнени както при мен,защото си бяха зашити правилно.Споко,не е толкова страшно.А за ревящите  бебета също е относително.Аз смея да твърдя,че колкото и книги да бях изчела колкото и съвети да бях слушала,не бях подготвена и не се справях особено добре.Постоянно го дундуриках в ръцете и му бутах шишетата я с мляко - да не би да е гладен,я с чай за колики,я с биберон,цедях се,изварявах,перях всичко на ръка,готвех вечеря,и то в повечето случаи с малкия в ръцете.Беше някакъв кошмар просто докато вляза в ритъм.А пък да не говорим,че всяка сутрин се опитвах да стерилизирам къщата, както ме бе посъветвала майка ми  Grinning

# 59
  • Мнения: 289
Хубава темичка сте подхванали  Grinning
Забрана не съм чувала да има за секса. Ние и сега и с първата бременност не сме спирали. Правихме секс до последно първата бременност,буквално.Щото вечерта към 12 се отдадохме на ласки а в 4 ми изтекоха водите  Laughing Родих нормално без никакви шевове.Почти не съм се чистила та на 7-мия ден бяхме във вихара си  Grinning въпреки неспиращото реване на щерката и умората винаги намирахме време.Дано и сега да е така .

Общи условия

Активация на акаунт