Кошмари в кухнята от 08.10 по Нова

  • 70 496
  • 771
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 13 227
Изгледах епизодите със закъснение. Това предаване освен кошмари и доста абсурди показва. Аз такива работници не съм виждала, толкова да са нахални и да си пушат, а работата им не свършена, ами накрая и сърдити... А пък и такава будала шефка - изкарали не изкарали пари, момичето им плаща, олее така са намерили. Страхотна мизерия беше в Странджата... Доста гнусно.

# 331
  • Мнения: 4 740
Изгледах епизодите със закъснение. Това предаване освен кошмари и доста абсурди показва. Аз такива работници не съм виждала, толкова да са нахални и да си пушат, а работата им не свършена, ами накрая и сърдити... А пък и такава будала шефка - изкарали не изкарали пари, момичето им плаща, олее така са намерили. Страхотна мизерия беше в Странджата... Доста гнусно.
Оо, такива нагли работници има. Има и такива дето си тръгват по-рано, изобщо не им пука дали има работа или не. И такива шефове има, търпят защото никой друг няма да се съгласи за толкова малко пари да работи.

# 332
  • Мнения: 10 571
Скрит текст:
Изгледах епизодите със закъснение. Това предаване освен кошмари и доста абсурди показва. Аз такива работници не съм виждала, толкова да са нахални и да си пушат, а работата им не свършена, ами накрая и сърдити... А пък и такава будала шефка - изкарали не изкарали пари, момичето им плаща, олее така са намерили. Страхотна мизерия беше в Странджата... Доста гнусно.
Оо, такива нагли работници има. Има и такива дето си тръгват по-рано, изобщо не им пука дали има работа или не. И такива шефове има, търпят защото никой друг няма да се съгласи за толкова малко пари да работи.

+ 10000

# 333
  • София
  • Мнения: 5 499
Оо, такива нагли работници има. Има и такива дето си тръгват по-рано, изобщо не им пука дали има работа или не. И такива шефове има, търпят защото никой друг няма да се съгласи за толкова малко пари да работи.

Ами като не могат да си позволят да плащат нормални заплати, за да имат добри работници, къде са тръгнАли бизнес да правят? newsm78

# 334
  • Мнения: 1 303
Нагли са на мен ми стана страшно смешно когато Манчев ги попита "Не ви ли е жал за това бременно момиче?" и те вкупом отговориха положително, че те заради това, че ги било жал стоели там. Пълни глупости. Седят по цял ден пият кафета и пушат, а тя им дава пари без да им виси на главите и да ги ръчка да работят. Едва ли е било, защото ги е жал...

# 335
  • Мнения: 4 992
седят щото само там им минават номерата

# 336
  • Мнения: 13 227
Добре де, ама пък и тя не може да си прави сметката. Няма работа - държи две "готвачки". Остави едната, вдигни й заплатата, така и така няма работа и си е сварила предварително спагетите Mr. Green все някак ще се справи. Супер, супер ненормално ми се видя, това със скрита камера ли го бяха снимали, дето трябваше да работят, пък те седнаха на цигарка и наглееха. Ужассс!

# 337
  • Мнения: X
Противни вещици бяха тези двете гоФтачки. Пфуу, ама че неприятни жени. И чаша вода да ми дадат, няма да я изпия без да ме налегнат съмнения, та камо ли храна да ми готвят...

# 338
  • София
  • Мнения: 1 142
Добре де, ама пък и тя не може да си прави сметката. Няма работа - държи две "готвачки". Остави едната, вдигни й заплатата, така и така няма работа и си е сварила предварително спагетите Mr. Green все някак ще се справи. Супер, супер ненормално ми се видя, това със скрита камера ли го бяха снимали, дето трябваше да работят, пък те седнаха на цигарка и наглееха. Ужассс!

За съжаление в България (може би не само тук) много хора подхващат да се занимават с неща от които не разбират грам.... Просто решават, че в нещо има много хляб и си мислят, че ще станат милионери и отварят магазини, ресторанти, барове,хотели..... наливат сума пари и после почват да се чудят защо не им се получават нещата!!!! Мъчат, работят на принципа проба-грешка, вкарват още пари, и накрая фалират и затварят....
Това момиче каза, че нищо не разбира от ресторантьорство, а е поела ресторанта по принуда, защото бил на баща И! Да можеш да работиш и да ръководиш персонал си иска конкретни умения, а тя явно ги няма!
Самия факт, че и готвачките и управителката казаха, че са приятелки говори сам по себе си.... Тези неща според мен не трябва да се смесват, защото в повечето случаи едната страна почва да се възползва (в случая персонала)

# 339
  • Мнения: 13 227
И извода, който поне до момента аз си правя е: викат Манчев да им чисти кухните и реват, че нямат готвачи... Със същия ефект могат да извикат фирма за почистване, вместо профи готвач да им чисти кухните. От него на тънкости трябва да се учат, не кога се чисти скарата, тиганите, смяната на олиото и прочее...

# 340
  • Мнения: 11 641
Коя щеше да ходи на откриване на ресторант? Как беше? Laughing

# 341
  • Мнения: 1 277
Ресторантът на Манчев Кактус ли бил?!
Веднъж съм била в този на Солунска, много лошо впечатление и не повторих. Хареса ми менюто, но в крайна сметка яденето за нищо не ставаше. Имаше някаква нереализирана претенция. В личната ми класация изобщо не може да сравнява с наистина добри ресторанти като Сейдж, Чинечита, Щастливото прасе, Соул кичън и т.н. Манчев май първо на себе си трябва да даде някой съвет. Може и да бъркам, де, била съм в Кактус само веднъж. Вашите впечатления какви са?

# 342
  • Мнения: 13 227
Аз не съм била, но съм се наканила скоро време да го посетим семейно, ще се радвам да има още споделени впечатления  Peace

# 343
  • Мнения: 22 393
Ресторантът на Манчев Кактус ли бил?!
 Манчев май първо на себе си трябва да даде някой съвет. Може и да бъркам, де, била съм в Кактус само веднъж. Вашите впечатления какви са?
Същите  Simple Smile

# 344
  • Мнения: 4 758
Аз съм била в Кактус. Хареса ми, вкусно ми беше. На хората, които бяха с мен - също.

Общи условия

Активация на акаунт