Кошмари в кухнята от 08.10 по Нова

  • 70 496
  • 771
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 461
Ако не те, счетоводителя ще ги светне.
може и да нямат
Е все някой в края на годината им попълва данъчната декларация, ежемесечно се пращат декларации към НАП, не е като за без счетоводител бизнеса.

# 361
  • Мнения: 16 515
Освен една среща да си чукнем в Маазата, а:)

# 362
  • Мнения: 6 604
Аз съм била в това заведение. Наистина няма начин да го намериш, ако не знаеш, че съществува. Много вкусно беше.  Peace

# 363
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Освен една среща да си чукнем в Маазата, а:)
Аз съм ЗА! За първи път съм с положителна емоция в края на епизода и не съм погнусена. Имало и нормални ресторанти Simple Smile

# 364
  • Мнения: 3 461
Много позитивен епизод. Толкова огладнях...

# 365
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Момичета,търся рецепта за бохчата...Много вкусно изглеждааа  Blush

# 366
  • Мнения: 3 461
Момичета,търся рецепта за бохчата...Много вкусно изглеждааа  Blush
Когато я намериш, я сподели моля  Simple Smile

# 367
  • Мнения: 15 661
Мога само да го похваля заведението .Този ресторант е най посещавания в нашия град и наистина се готви много вкусно.Даже  за да идеш вечер ще трябва резервация иначе е трудно
собствениците са наистина разкошни хора
Жената  е  с доста идеи.Прави интересни неща за празници
За Св Валентин например те взима файтон от улица близо до ресторанта  ,вътре те посреща с цветя има изненади за двойките ,много ,много е приятно
Който посети Разлог ,трябва да отиде там.От центъра винаги ще ви упътят а и от площада е лесно

# 368
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Чини ми се, Манчев ни взе за идиоти. Хвърляли храната, клиентите не могат да я изядат. Верно?!
И никой не се е сетил да си вземе остатъка за вкъщи? Оф...
Хората, храната и кръчмата си бяха супер и без неговата компетенция. Имали са нужда просто от реклама и съвсем малко разчет. С удоволствие бих ги посетила. Е това тяхното е да си дадеш душичката до край. Браво! Желая им успех и да забравят бързо съветите на кактуса Simple Smile

# 369
  • Мнения: 34 810
Една от най- любимите ми кръчмички за вкусно похапване. Ходя почти всяка седмица. Фен съм и отсреща на Турската баня.

# 370
  • Мнения: 15 661
В интерес на истината порциите са доста големи , а цените са разумни
Но не се хвърля храна ,защото е пък много вкусно и се тъпчеш просто..

# 371
  • Мнения: 3 461
Дори и да ми остане храна, никога не си вземам за вкъщи. За мен храната е вкусна приготвена на момента, а не  да дояждам претоплени манджи. Още повече в туристически район - хората отишли да хапнат, пийнат -  по хотелите ли да носят храната?

# 372
  • Мнения: 15 661
Една от най- любимите ми кръчмички за вкусно похапване. Ходя почти всяка седмица. Фен съм и отсреща на Турската баня.
Да не си и ти от Разлог

# 373
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
То аз съм сигурна, че всичко се изяжда, но се съгласи, че е и абсолютно нормално да помолиш да ти завият остатъка
 Иначе и аз не го правя, но съм го виждала с очите си и то много често.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Еееее никой ли не е ял бохчата .Какви продукти има внея освен кашкавал и хлебчето ?

Общи условия

Активация на акаунт